• GoHome Professional
nepremičnine podravska vsaj 250 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremičnine podravska vsaj 250 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska vsaj 250 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska vsaj 250 m2 najceneje" je bilo najdenih 415 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 533 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 8500 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 12000 eur
    • do 106 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 1.150.000 €, 1528,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

1.528,6 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1826, adaptiran l. 2022, 2.104 m2 zemljišča, Domača gostilna v Selnici ob Dravi, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Na dobro vidni in frekventni lokaciji v Selnici ob Dravi prodajamo prehrambni gostinski lokal in stanovanjski objekt.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Hiša, MALEČNIK, 1.199.000 €, 542,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

Naselje: malečnik ID oglasa: 490321056-54 Ogled oglasa na strani ponudnika STANOVANJSKO POSLOVNI KOMPLEKS na parceli velikosti 64.500 m2 Prodamo stanovanjsko poslovni kompleks, ki obsega: 1.Centralna stavba - hiša - velikosti 542 m2 2.Dodatna stavba - hiša - velikosti 145 m2 3.Poslovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.200.000 €, 354,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovna stavba je samostojen poslovno stanovanjski objekt, ki se nahaja v urejenem trgovsko poslovnem delu Maribora, v neposredni bližini pa je več avto salonov in drugih urejenih poslovnih objektov. Poslovna stavba je bila zasnovana in je tudi idealno urejena za razstavni salon....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PEKRE, 1.200.000 €, 1500,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

1.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1995, P+1+2/P+1+2, V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem. Stavba ima 3 etaže - pritličje, 1. in 2 nadstropje in jo sestavljajo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 1.200.000 €, 830,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

830 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2002, adaptiran l. 2024, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – poslovno stanovanjski objekt na odlični lokaciji! Vstopite v nepremičnino, ki združuje poslovno in zasebno rabo ter predstavlja odlično naložbo....

 
 
 
  Zemljišče, LOVRENC NA POHORJU, 1.235.150 €, 24703,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

24.703 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 PRODAJA VEČJEGA ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA – OBRTNA CONA PUŠČAVA, MOKRONOG–TREBELNO V novi, strateško umeščeni obrtni coni Puščava v občini Mokronog–Trebelno je naprodaj zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 24.703 m², primerno za različne....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tezno, 1.300.000 €, 1989,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2023.,

www.indomio.si

1.989 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1942, adaptiran l. 1990, 1.584 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR PREVZEM DELUJOČE RESTAVRACIJE, POSLOVNI ali SEMINARSKI KOMPLEKS Ponujamo vam edinstveno in redko priložnost za nakup večjega uveljavljenega gostinsko poslovnega....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 1.350.000 €, 607,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-37 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam edistveno priložnost za nakup nepremičnine, ki je odraz koncepta odprtega prostora z zastekljenim atrijem. Razkošna vila na Studencih v Mariboru je presežek arhitekture, zgrajena po indvidualnih....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.570.800 €, 12578,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

12.578 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.570.800,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 1.565 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 12.578 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne objekte v skupni velikosti....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 1.570.800 €, 1565,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

1.565 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 12.578 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.570.800,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 1.565 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 12.578 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 1.770.000 €, 11800,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru zemljišče v industrijski coni - primerno za proizvodnjo in skladiščenje. Namembnost komunalno opremljenega zemljišča, ki je v prodaji, je za trgovsko poslovne dejavnosti, skladiščne in logistične ter industrijsko proizvodne dejavnosti. Zemljišče je opremljeno z hidrantnim....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 1.899.999 €, 440,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 1.336 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.899.999,00 EUR Razkošna vila z izjemnim razgledom na Ptujski grad, Ptujsko jezero in mesto Ptuj Na eni izmed najlepših lokacij na Ptuju je naprodaj brezhibno zasnovana vila, ki združuje arhitekturno dovršenost,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.971.000 €, 32850,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

32.850 m2, zazidljiva, Želite ustvariti poslovni kompleks popolnoma po svojih potrebah? Potrebujete več prostora in želite sami določiti, kako bo videti vaša prihodnja poslovna cona? Zahodni del poslovne cone Hajdina vam daje prav to svobodo - veliko zemljišče in možnost oblikovanja....

 
 
 
  Hotel, MARIBOR, 2.590.000 €, 1069,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - hotel in gostinski lokal, Podravska, Maribor, zgrajeno l. 2003, bruto tlorisna površina 1.069,80 m2. Cena: 2.590.000,00 EUR. Posredujemo pri prodaji izjemno dobro pozicioniranega in urejenega poslovnega kompleksa na eni najbolj prestižnih lokacij v Mariboru – neposredno....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, 2.700.000 €, 4567,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

4.567,7 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2007, K+P+1+2+M, prodamo. Cena: 2.700.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Mariboru, v poslovni coni Melje, PRODAMO večji poslovni kompleks s skupno površino cca 4.500 m². Poslovni kompleks obsega: upravno stavbo, ki vključuje....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 2.793.500 €, 760,00 m2 cca 3680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

760 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 21.740 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.793.500,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 760 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 21.740 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 2.793.500 €, 21740,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

21.740 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 2.793.500,00 EUR INVESTICIJSKO ZEMLJIŠČE. VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 760 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 21.740 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 3.150.000 €, 4500,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

4.500 m2, skladišče, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2016, 6.117 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.150.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega objekta s proizvodno-skladiščnim delom in prizidanimi pisarnami ob glavni vpadnici za Maribor. Objekt s skupno površino 4.483....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 3.275.300 €, 18573,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

18.573 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 3.275.300,00 EUR INVESTICIJSKO ZEMLJIŠČE. VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 5.672 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 18.57ž3 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 3.275.300 €, 5672,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

5.672 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 18.573 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.275.300,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 5.672 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 18.57ž3 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 3.450.000 €, 4116,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

4.116,5 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2001, 11.506 m2 zemljišča, Maribor - Tabor, na Vodovodni ulici 20, ekskluzivno naprodaj poslovno-industrijski kompleks, v neposredni bližini obvoznice Tržaška in AC priključka. Izjemna lokacija in priložnost nakupa....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 34593,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

34.593 m2, zazidljiva, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI POTENCIAL: Nepremičnina ustvarja stabilen letni denarni tok,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 3.750.000 €, 3754,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2025.,

www.indomio.si

3.754,03 m2, pisarna, zgrajena l. 1988, 10.672 m2 zemljišča, Pisarniški in pomožni prostori ter parkirišča na odlični lokaciji v Mariboru, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR Predmet prodaje so pisarniški in pomožni prostori v poslovni stavbi v Mariboru, solastniški delež na dostopni....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 3.867.360 €, 64456,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

64.456 m2, zazidljiva, Ponujamo vam redko priložnost na trgu za oblikovanje celotnega poslovno-logističnega parka na enem mestu. V Hajdini, ob avtocesti A4, je na voljo kar 64.456 m2 zemljišč v dveh povezanih sklopih: vzhodni del s sprejetim OPPN za takojšen začetek gradnje in zahodni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 4.200.000 €, 5590,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

5.590,4 m2, pisarna, zgrajena l. 1948, prodamo. Cena: 4.200.000,00 EUR MARIBOR , KOVINSKI POSLOVNI OBJEKT , skupna površina objekta 5.590,40 m2, zgrajen leta 1948 na parceli 680-600 v izmeri 1.312 m2. Komunalna infrastruktura: EI, TKI-optika, VO, KA, plin. Stavba je v letu 2022 prenovljena....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 4.400.000 €, 1797,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

1.797 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2000, 6.274 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 4.400.000,00 EUR TRGOVSKI CENTER – ODLIČNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V MARIBORU Na izredno dostopni lokaciji v Mariboru prodamo delujoč trgovski center, z dolgoročno veljavnimi....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tezno, 4.500.000 €, 2327,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.327,46 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2018, prodamo. Cena: 4.500.000,00 EUR V neposredni bližini AC izvoza Tezno prodamo sodoben poslovni objekt, kjer je še do pred kratkim deloval sodoben zdravstveni center. Objekt je povsem pripravljen za nadaljevanje opravljanja zdravstvene....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 57546,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2023.,

www.indomio.si

57.546 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANJSKO ALI POSLOVNO GRADNJO, 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko ali poslovno gradnjo, veliko 57.546,00 m2. Pridobljena je....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 8298,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

8.298 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 57.546 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 8.078 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 8.000.000 €, 11890,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

11.890 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 32.899 m2 zemljišča, Manufacturing Complex in a Strategic Location, prodamo. Cena: 8.000.000,00 EUR For sale is a fully equipped production and office complex, with machinery included in the price. The complex is ready for immediate....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-415 (od skupaj 415)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>