Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine podravska vsaj 260 m2 do 96 eur/m2" je bilo najdenih 211 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 39 €/m2
Omeji iskanje
14.04.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490151007-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele se nahajajo v vaškem okolju Pohorja, ob glavni cesti Fram-Pohorje (izvoz iz A1, priključek Fram). Celotna površina zemljišča znaša 13.655 m2. Zemljišče ima namembnost stanovanjske rabe, je komunalno neopremljeno in....
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
20.03.2025. - 251.000 €
20.03.2025.,
www.indomio.si
9.454 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče v centru mesta Lenart v Slovenskih Goricah, ki ponuja edinstveno priložnost za investicijo ali razvoj vaših sanjskih projektov, prodamo. Cena: 251.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490151032-463 Ogled oglasa na strani ponudnika Delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče na Janežovskem vrhu v občini Destrnik. Do mesta Ptuj je le 7 minut vožnje z avtom. Dostopna lega, le kakšen kilometer z glavne ceste Ptuj-Lenart. V kolikor iščete sončno parcelo z....
21.11.2025.,
www.indomio.si
1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....
08.12.2024.,
www.indomio.si
4.544 m2, zazidljiva, Zemljišče v Zimici, Zgornja Korena, ponuja podeželsko okolje, obdano z naravo in bližino gozda. Skupna velikost je 4.544 m2, od tega 3.170 m2 zazidljivega in 1.374 m2 kmetijskega zemljišča. Zemljišče omogoča delitev na manjša gradbena zemljišča. Lokacija nudi....
02.04.2026.,
www.indomio.si
1.314 m2, zazidljiva, Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Zgornja Velka, Trate, prodamo zazidano stavbno zemljišče v izmeri 1314 m2. Na zemljišču stoji stanovanjska hiša, ki v naravi predstavlja ruševino. Objekt je....
Spremembe cen iz 112.400 € na 95.000 €
z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
08.04.2026 - 112.400 €
08.05.2026 - 95.000 €
03.03.2026.,
www.indomio.si
4.496 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 4496 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo....
04.07.2025.,
www.indomio.si
716 m2, zazidljiva, Zemljišče v območju razpršene gradnje v Spodnjem Slemenu, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR V naselju Spodnji Slemen, ki se nahaja 2,5 km od Selnice ob Dravi, prodamo parcelo v območju stavbnih zemljišč. Parcela je v naravi zasajena z drevesi (oreh) in je pod naklonom.....
18.01.2022.,
www.indomio.si
1.928 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 18,00 EUR/m2 V mirnem in urejenem okolišu naselja Velika Nedelja, južno od železnice, posredujemo pri prodaji gradbene parcele oz. stavbnega zemljišča. Teren oz. parcela je v pretežnem delu ravna in ima skoraj popolno obliko....
10.04.2026.,
www.indomio.si
17.983 m2, zazidljiva, prodaja - atraktivno zemljišče ob regionalni cesti, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR PRODAJA – ATRAKTIVNO ZEMLJIŠČE OB REGIONALNI CESTI Na prepoznavni in lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti Pesnica - Pernica je na voljo večje zemljišče, ki predstavlja odlično....
18.03.2021.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....
15.10.2025.,
www.indomio.si
3.956 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na prodaj je zemljišče v Počehovi pri Mariboru s čudovitim razgledom na mesto. Skupna površina 3.956 m2 vključuje 789 m2 zazidljivega in 3.167 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela leži ob novem naselju, dostop je urejen po občinski cesti.....
05.08.2024.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Obe parceli sta ob asfaltnih cestah, električni priključek deluje, zemljišče ima svoj vodnjak. Zemljišče je primerno za izgradnjo naselja vrstnih hiš. Vse ostale informacije na tel.: 068 182 125 ali po e-pošti na andrej.fric@kbf.si .
28.10.2024.,
www.indomio.si
3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321069-2 Ogled oglasa na strani ponudnika **MIRNA LOKACIJA POD VINOGRADI** **800m od glavne ceste** Kozjak nad Pesnico, delno zazidljiva parcela, primerna za večjo hišo, odlična lokacija, 800m od avtobusne postaje, 8 minut od priključka na AC, sončna lega, vsa infrastruktura....
11.11.2025.,
www.indomio.si
2.865 m2, zazidljiva, Tri zazidljive parcele v bližini Maribora (K.O. Jelovec), primerne za gradnjo prostostoječih enodružinskih hiš (K+P+M ali K+P+1). Velikost posamezne parcele je okoli 900 m2, možnost nakupa posamezno ali skupaj. Dvokapna ali večkapna streha do 35°. Mirna in sončna....
12.06.2024.,
www.indomio.si
1.321 m2, zazidljiva, naprodaj zazidljivo zemljišče v zavrhu, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR V Zavrhu (občina Lenart) je naprodaj delno zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1321 m2, od tega je zavidljivega cca 480 m2. Zemljišče se z naklonom spušča od ceste navzdol in je trenutno precej....
22.04.2026.,
www.indomio.si
1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490151007-454 Ogled oglasa na strani ponudnika V Hajndlu, strnjenem manjšem zaselku Velike Nedelje v občini Ormož, na koncu vaške ulice na delno sončni legi ob gozdu prodamo 3 parcele s površinami: 1.308 m2, 1.123 m2 in 1.239 m2, vse tri v celoti stavbna zemljišča. Dostop....
Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 €
z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €
26.07.2025.,
www.indomio.si
1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....
28.08.2024.,
www.indomio.si
5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....
21.02.2026.,
www.indomio.si
37.445 m2, zazidljiva, Na prodaj je 37.445 m2 velika posest v Cerkvenjaku z 14.285 m2 zemljišča namenjenega turizmu in tremi objekti, vključno s stanovanjsko hišo (144 m2) in hlevom. Posest predstavlja izjemno investicijsko priložnost za razvoj turizma. Zaradi lokacije, velikosti....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....
Spremembe cen iz 22.500 € na 19.000 €
z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
17.02.2026 - 22.500 €
16.04.2026 - 19.000 €
17.02.2026.,
www.indomio.si
1.596 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 19.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Grabe prodamo stavbno zemljišče v skupni velikosti 1.596 m². Parcela se trenutno uporablja v kmetijske namene kot pašnik, na katerem so se do nedavnega pasli konji. Zemljišče....
25.06.2025.,
www.indomio.si
1.085 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V CENTRU ZGORNJE VELKE V centru Zgornje Velke prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.085 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, osončena, vzhodne lege in locirana cca 100 m iz centra....
26.04.2024.,
www.indomio.si
81.802 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, SODOBNO KMEČKO POSESTVO V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobnega kmečkega posestva v velikosti 81.802 m2, s stanovanjsko hišo, sodobno piščančjo farmo in pomožnim kmetijskim objektom. Kmetija vključuje: - samostojno....
16.04.2026.,
www.salomon.si
1.500 m2, za investicijo, Podlehnik - okolica. 10 minut vožnje iz avtoceste prodamo zemljišče v Trdobojcih primerno za vikend, čebelnjak, oddih v naravi. Prečudvit razgled, mir, narava, prodamo. Cena: cca 17.000,00 EUR Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .
16.11.2023.,
www.salomon.si
Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-87 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV strani je manjši del pod rahlim....
21.01.2025.,
www.indomio.si
2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....
17.12.2024.,
www.indomio.si
3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....
Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 €
z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €
06.06.2025.,
www.indomio.si
12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....
29.10.2024.,
www.indomio.si
3.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 513 m2 stavbnega, ostalo kmetijsko, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti prodamo skupno 3.560 m2 zemljišča, sestavljenega iz 513 m2 stavbnega in preostalo kmetijskega zemljišča. Celoten teren....
15.05.2024.,
www.indomio.si
3.548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR V Prlekiji, ki je dežela toplih in srčnih ljudi, kjer se razprostirajo širna rodovitna polja z izjemno rodovitno prstjo in intenzivnim kmetijstvom, je v naselju Jastrebci, v občini Ormož, sredi neokrnjene narave....
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Elektrika je na parceli, voda do parcel. .
01.11.2025.,
www.indomio.si
19.650 m2, zazidljiva, Čudovito posestvo v Zgornji Kungoti z možnostjo nadomestne gradnje. Le 1.200 m od trgovine, šole in vrtca - popolna lega med udobjem kraja in mirno naravo. Dvignjeno zemljišče z lepim razgledom, možnost razdelitve na dve enoti. Idealno za nov dom, kmetijo ali....
Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 €
z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €
05.06.2024.,
www.indomio.si
6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si