• GoHome Professional
nepremičnine podravska zadnjih 14 dni najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine podravska zadnjih 14 dni najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska zadnjih 14 dni najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska zadnjih 14 dni najceneje" je bilo najdenih 57 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.611 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 360.000 €, 656,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2001, 9.099 m2 zemljišča, Dobra poslovna priložnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji uveljavljenega obratujočega gostišča na mirni lokaciji v okolici Ptuja, ki se ponaša z dolgoletno tradicijo. Objekt vključuje stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, Ekskluzivno na voljo čudovita stanovanjska hiša z ogrevanim bazenom, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR V Benediktu vam predstavljamo izjemno priložnost za nakup prostorne stanovanjske hiše s skupno površino 202,80 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 400.000 €, 5000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POVPRAŠEVANJE – NAKUP ZAZIDLJIVEGA ZEMLJIŠČA ZA IZGRADNJO GOSTINSKEGA OBJEKTA v SLOVENSKI BISTRICI .

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 449.000 €, 656,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

656,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 68.779 m2 zemljišča, Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori v skupni izmeri 656,1 m2, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Stanovanjska hiša s poslovnimi prostori - izjemna investicijska priložnost! Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 460.000 €, 191,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 554 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR VAŠ SANJSKI DOM V RAČAH – SODOBNO, MIRNO, PRESTIŽNO Na izjemno mirni in urejeni lokaciji v Račah, v slepi ulici novejšega naselja, stoji sodobna enostanovanjska hiša, ki že ob vstopu ustvari občutek....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 649.900 €, 447,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

447,64 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.220 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjskega objekta skupne neto tlorisne površine 447,65 m2 v Mestni četrti Studenci predstavlja odlično priložnost za opravljanje dejavnosti z možnostjo bivanja, prodamo. Cena: 649.900,00 EUR Osnovni objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 3.450.000 €, 4116,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

4.116,5 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2001, 11.506 m2 zemljišča, Maribor - Tabor, na Vodovodni ulici 20, ekskluzivno naprodaj poslovno-industrijski kompleks, v neposredni bližini obvoznice Tržaška in AC priključka. Izjemna lokacija in priložnost nakupa....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-57 (od skupaj 57)

<< <1 2> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si