• GoHome Professional
nepremičnine pomurska - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine pomurska - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine pomurska

  • Za iskalni niz "nepremičnine pomurska" je bilo najdenih 312 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 844 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • do 52000 eur
    • do 66000 eur (povprečna cena)
    • do 79000 eur
    • do 661 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 12.900 €, 1695,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic, v vasi Vučja Gomila, tik pri Bogojini, prodamo zemljišče, ki je sestavljeno iz več parcel v skupni velikosti 1.695 m2. Zemljišča so deloma kmetijska, deloma gozdna in deloma stavbna (252 m2). Na delu zemljišča se nahaja urejen vinograd. Del zemljišča,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine pomurska'
460.000 €
45.700 €
290.000 €
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 220.000 €, 100,10 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.agentkranj.si

Prodamo stanovanjsko enoto v sklopu štirih vrstnih hiš, ki so komunalno popolnoma ločene. V pritličju objekta je večji bivalni prostor s kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo z izhodom na teraso, predprostor, stopnišče, kopalnica in manjša shramba, v zgornji etaži so tri lepe sobe in....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BELTINCI, 99.000 €, 74,40 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

V centru Beltincev, prodamo krasen gostinski lokal, ki se nahaja v novejši zgradbi. Lokal je lociran v kletnih prostorih zgradbe in obsega: en velik prostor s šankom ter 2 majhni priročni skladišči. K lokalu spadajo še sanitarije za oba spola ter sanitarije in garderoba za zaposlene.....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 21.500 €, 32,20 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.tikida.si

V Lendavskih goricah prodamo zidanico s 2.625m2 pripadajočega zemljišča. Zidanica je bila zgrajena leta 1965 in obsega kletni prostor (prostor za vinske sode) in dva prostora ;en za skladiščni prostor (prostor za prešo, ipd..) in en prostor za druženje. V hiši je voda. Zraven zidanice....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 165.000 € na 159.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,90 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 173.000 €
11.12.2025 - 165.000 €
12.02.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764 m² . .

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 669.000 €, 12140,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, 47.000 €, 1881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SUHI VRH, 58.000 €, 63,20 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2025 - 65.000 €
24.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.halodom.com

Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih Toplicah, se nahaja manjša stanovanjska hiška, grajena kot dvojček. .

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 35.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA PARCELA, ki je kombinacija GRADBENIH, KMETIJSKIH in GOZDNIH POVRŠIN, 5.700 m², V MIRNEM IN LEPO UREJENEM NASELJU .

 
 
 
  Zemljišče, ANDREJCI, 33.205 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.halodom.com

V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje ali oddih v naravi. .

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,80 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.01.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na lepi lokaciji prodamo hišo v 3. gradbeni fazi. .

 
 
 
  Stanovanje, GORNJA RADGONA, 45.900 €, 26,30 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.halodom.com

V Radencih, v samem srcu mesta, je na voljo prijetna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost tako za investicijo kot za lastno bivanje. .

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Hiša, ŠALOVCI, 260.000 €, 176,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-515 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od odprtih, osončenih gričev Krajinskega parka Goričko, z enkratnim razgledom, v Dolencih, prijazni, razpršeni vasici, cca 3 km iz Šalovc, prodamo novejšo hišo etažnosti K+P+N, skupne površine 176,3 m2, zgrajene leta....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 490.000 €, 131,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

131,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 5.854 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Luksuzna Koča z Zunanjim Bazenom in Finsko Savno v Prelepem Naravnem Okolju blizu Moravskih Toplic Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup prestižne koče, ki se nahaja v čudovitem naravnem....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Hiša, TURJANCI, 279.900 €, 203,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.07.2025.,

www.indomio.si

203,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2006, 840 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 279.900,00 EUR Prenovljena hiša z urejeno parcelo v Turjancih (občina Radenci) Iščete udobno družinsko hišo v mirnem okolju, blizu narave in vse pomembne infrastrukture? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 20.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je na mirni lokaciji, 3km od Lendave. vsi priključki v blizini. Dodatne informacije na tel. 041-921-055. .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 185.000 €, 255,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hisa ima garazo zraven vhoda v hiso,nato v prven nadstropju oziroma pritlicju,vezo iz veze vdnevno sobo-jedilnico in kuhinjo v enem delu tre lepo glavno kopalnico.V Nadstropju - mansada z galerijo ter stirimi spalnicami ter stanisce z umivalnikom. Vspodnji etazi kod klet velika jedilnica....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 26.000 €, 881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 881 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 311.000 €, 351,30 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-21 Ogled oglasa na strani ponudnika MORAVSKE TOPLICE, DRUŽINSKA/DVOSTANOVANJSKA HIŠA Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup družinske hiše, ki ne samo da nudi udobno bivanje, ampak ima tudi potencial za dobro investicijo. Dvostanovanjska hiša se nahaja na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 17.300 €, 6233,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

6.233 m2, kmetijsko zemljišče, Na prodaj je 6.233 m2 sončnega kmetijskega zemljišča v k.o. Veščica. Odlična priložnost za pridelavo, zasaditve ali naložbo. Mirna lokacija, čudovita narava in urejen dostop. Idealno za vse, ki cenijo kakovostne kmetijske površine. Kontaktirajte za ogled,....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 50.000 €, 75,40 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Veranda, kopalnica z tušem in WC-jem; kuhinja, shramba, dnevna soba, 2 spalnici;Klet, pripadajoče manjšo gospodarsko poslopje, hlev za svinje(ki še je vedno uporaben, trenutno prazen)garaža za avto in traktor,prostor za drva,veliko dvorišče z parkiriščem. Ograjeno celotno zemljišče(primerno....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 200.000 € na 160.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GORNJI LAKOŠ, 160.000 €, 151,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 200.000 €
04.03.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

151,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 18.948 m2 zemljišča, P+1+2, Na prodaj je hiša s kmetijskimi objekti in zemljiščem v Lendavi, tri minute od avtoceste. Skupna površina zemljišča je 18.948 m2, od tega 2.764 m2 stavbnih zemljišč in 16.184 m2 kmetijskih zemljišč. Hiša velikosti....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 311)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!