• GoHome Professional
nepremičnine prevalje čim večje do 430 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine prevalje čim večje do 430 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine prevalje čim večje do 430 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine prevalje čim večje do 430 m2" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.105 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 410 m2 (malo manjši)
    • 450 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 85000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, PREVALJE, 250.000 €, 456,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na prodaj je izjemen gospodarski objekt z bogato zgodovino, zgrajen že leta 1826 , a v celoti rekonstruiran in dograjen leta 2016 na podlagi gradbenega dovoljenja. Objekt združuje avtentičen zgodovinski značaj z udobjem sodobne arhitekture . Čeprav je bil objekt leta 2016 rekonstruiran....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

456 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1826, adaptiran l. 2019, 1.144 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Edinstvena priložnost – gospodarski objekt z značajem in sodobnim pridihom na Poljani pri Prevaljah Na prodaj je izjemen gospodarski objekt z bogato zgodovino,....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 250.000 €, 456,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

456 m2, hiša, zgrajena l. 1826, adaptirana l. 2019, 1.144 m2 zemljišča, P+1/P+1, gospodarski objekt, območje CU-centralne dejavnosti, postor kombinirane dejavnosti, izjemna lokacija, poslovna priložnost, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Edinstvena priložnost – gospodarski objekt z značajem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine prevalje čim večje do 430 m2'
285.000 €
360.000 €
400.000 €
  Hiša, PREVALJE, 400.000 €, 433,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

433 m2, hiša, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1998, P+1+M, Nepremičnina ponuja kombinacijo poslovnih prostorov in stanovanjskega dela, kar omogoča idealno rešitev za podjetnike, obrtnike ali investitorje, ki želijo združiti poslovno dejavnost in bivanje na eni lokaciji, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, PREVALJE, 12.000 €, 355,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri 355 m2, ki je po namenski rabi opredeljeno v 45% kot stanovanjske površine (163 m2) in 55% kot kmetijske površine. Nahaja se v bližini centra Prevalj, ob cesti Prevalje-Leše.....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 360.000 €, 336,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.simobilia.si

Ostale obnove: Kopalnica v 2 etaži obnovljena l. 2024 Kopalnica v 1 etaži v obnovljena l. 2019 Nova je toplotna črpalka za sanitarno vodo 300l Nova je električna peč za ogrevanje Zaradi prostorne zasnove je nepremičnina primerna za večjo ali razširjeno družino. Za več informacij in....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 170.000 €, 228,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

228,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1832, adaptirana l. 2000, 774 m2 zemljišča, K+P+M, vrstna hiša, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Prevalje - posredujemo pri prodaji vrstne hiše z urejeno okolico. Hiša se nahaja v centru Prevalj, v celoti stavbno zemljišče v izmeri 774 m2 pa nudi kupcu vso....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

200,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 2000, 1.599 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V središču Prevalj se nahaja staromeščanska samostojna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim življenjem in bližino narave. S skupno površino 200 m² in prostorno parcelo....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji vrstne hiše v Prevaljah. Po izmerah ima hiša neto tlorisno površino 120 m2. Trenutno je v urejanju elaborat in vpis v kataster stavb. Hiša je bila prvotno zgrajena leta 1965 leta, vendar je bila temeljito....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 105.000 €, 82,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

82,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, M/K+P+1+M, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Na Prevaljah, v naselju Ob Meži, posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem objektu. Objekt je etažnosti K + N1 + N2 + M. Stanovanje se nahaja v mansardi, v 4. etaži, dostop....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 121.050 €, 81,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja zelo varčno (EI:B2) 3s stanovanje, do katerega se lahko dostopa iz sprednje ali zadnje strani večstanovanjskega objekta, do stanovanja pa vodi 4x po 8 stopnic. Stanovanje trenutno zaseda 2 parkirni....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 60.000 €, 61,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

61,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1922, adaptiran l. 2000, P/4 nad., prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Poslovni prostor v centru Prevalj – odlična priložnost za vaš posel! Na odlični in zelo frekventni lokaciji v samem središču Prevalj posredujemo pri prodaji poslovnega prostora,....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 156.000 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

59,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Prijetno bivanje na Prevaljah – svetlo stanovanje z balkonom Posredujemo pri prodaji stanovanja na Prevaljah v skupni izmeri 59,2 m², od tega 50,7 m² bivalne površine, 4,5 m² balkona in....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2025.,

www.indomio.si

51,8 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1898, adaptiran l. 2006, VP/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Poslovni prostor v središču Prevalj – odlična priložnost za tvojo dejavnost! Iščeš vidno in dostopno lokacijo za trgovino, pisarno ali storitveno dejavnost? Na prodaj je poslovni....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 72.500 €, 48,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-534 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo stanovanje na Poljani. V objektu se nahaja 7 stanovanj. Po stopnišču se po nekaj stopnicah povzpnemo do stanovanja, kjer se pride v predprostor, na desni strani je kopalnica, na levi kuhinja z jedilnico....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 71.000 € na 69.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PREVALJE, 69.000 €, 47,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 72.000 €
13.03.2026 - 71.000 €
06.05.2026 - 69.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

47,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Manjše 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V starejši večstanovanjski stavbi se prodaja 3 sobno stanovanje v pritličju. Po GURS podatkih je neto kvadratura stanovanja 37.5 m2 in kleti 10 m2. Realna NETO....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.