• GoHome Professional
nepremičnine prevalje prvo nadstropje čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine prevalje prvo nadstropje čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine prevalje prvo nadstropje čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine prevalje prvo nadstropje čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PREVALJE, 121.050 €, 81,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja zelo varčno (EI:B2) 3s stanovanje, do katerega se lahko dostopa iz sprednje ali zadnje strani večstanovanjskega objekta, do stanovanja pa vodi 4x po 8 stopnic. Stanovanje trenutno zaseda 2 parkirni....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 71.000 € na 69.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PREVALJE, 69.000 €, 47,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 72.000 €
13.03.2026 - 71.000 €
06.05.2026 - 69.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

47,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Manjše 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V starejši večstanovanjski stavbi se prodaja 3 sobno stanovanje v pritličju. Po GURS podatkih je neto kvadratura stanovanja 37.5 m2 in kleti 10 m2. Realna NETO....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2025.,

www.indomio.si

51,8 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1898, adaptiran l. 2006, VP/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Poslovni prostor v središču Prevalj – odlična priložnost za tvojo dejavnost! Iščeš vidno in dostopno lokacijo za trgovino, pisarno ali storitveno dejavnost? Na prodaj je poslovni....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 156.000 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

59,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Prijetno bivanje na Prevaljah – svetlo stanovanje z balkonom Posredujemo pri prodaji stanovanja na Prevaljah v skupni izmeri 59,2 m², od tega 50,7 m² bivalne površine, 4,5 m² balkona in....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 60.000 €, 61,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

61,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1922, adaptiran l. 2000, P/4 nad., prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Poslovni prostor v centru Prevalj – odlična priložnost za vaš posel! Na odlični in zelo frekventni lokaciji v samem središču Prevalj posredujemo pri prodaji poslovnega prostora,....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

200,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 2000, 1.599 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V središču Prevalj se nahaja staromeščanska samostojna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim življenjem in bližino narave. S skupno površino 200 m² in prostorno parcelo....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 170.000 €, 228,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

228,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1832, adaptirana l. 2000, 774 m2 zemljišča, K+P+M, vrstna hiša, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Prevalje - posredujemo pri prodaji vrstne hiše z urejeno okolico. Hiša se nahaja v centru Prevalj, v celoti stavbno zemljišče v izmeri 774 m2 pa nudi kupcu vso....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PREVALJE, 400.000 €, 326,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2025.,

www.indomio.si

326 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2021, 743 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR V središču Prevalj na odlični ter dostopni lokaciji posredujemo pri prodaji večje poslovno stanovanjske stavbe z neto tlorisno površino 326m2. V stavbi etažnosti....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 360.000 €, 336,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.simobilia.si

Ostale obnove: Kopalnica v 2 etaži obnovljena l. 2024 Kopalnica v 1 etaži v obnovljena l. 2019 Nova je toplotna črpalka za sanitarno vodo 300l Nova je električna peč za ogrevanje Zaradi prostorne zasnove je nepremičnina primerna za večjo ali razširjeno družino. Za več informacij in....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 360.000 €, 336,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

336 m2, samostojna, adaptirana l. 2013, 640 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Prodamo prostorno stanovanjsko hišo v središču Prevalj Posredujemo pri prodaji lepo urejene in lahko dostopne stanovanjske hiše, ki se nahaja v samem centru Prevalj. Pred objektom je urejeno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine prevalje čim manjše (39)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!