• GoHome Professional
nepremičnine primorska čim manjše - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremičnine primorska čim manjše - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska čim manjše" je bilo najdenih 850 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.867 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 300 m2
    • 360 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 150000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Več parcel za individualno gradnjo eno ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: cca 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 86.000 €, 633,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

633 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, gradbena parcela v bližini avtoceste, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča površine 633 m2 v Vrtojbi, v neposredni bližini AC priključka. Parcelo odlikuje mirna, zelena okolica ob robu naselja.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 2.100.000 €, 640,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

640 m2, ordinacija, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 2000, 780 m2 zemljišča, P/3 nad., prodamo. Cena: 2.100.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega objekta, ki se nahaja v resnično edinstvenem okolju, ki povezuje živahno mestno jedro in mirno zeleno okolico Rožne doline. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 48.075 €, 641,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

641 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na razpolago, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne iz priloge....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 210.000 €, 642,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

642 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 10 minut do plaže, na ravnem, južna stran, zelo sončna, mirno okolje, parcela ima urejen dostop do občinske ceste, vsi priključki, elektrika, voda, tel., internet so ob parceli, lokacijska informacija za gradnjo objekta na tej parceli, možna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 650.000 €, 655,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

655 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1975, Gostinski lokal v centru Nove Gorice. V nadstropju picerija s teraso, jedilnico in kuhinjo. V pritličju restavracija, kuhinja in skladišče. V kletni etaži skladišče in dve garaži. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 620.000 €, 656,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Dodaten opis nepremičnine PRODAMO POSLOVNI PROSTOR V NAJEM Poslovni prostor, primeren za skladišče ali storitveno dejavnost. Prostor je svetel, dostopen in funkcionalen, z možnostjo prilagoditve Lokacija:Kromberk Površina: 656m² hala +130m² dvorisce Dostop: za vsa vozila, Opremljenost:....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, Po dogovoru, 668,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z lokacijsko informacijo za pozidavo, vsi priključki ob parceli.. .

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.450.000 €, 676,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

676 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2007, 4.958 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.450.000,00 EUR Zgodovinsko grajsko posestvo z izjemnim razvojnim potencialom za preplet bivanjskih in poslovno-gostinskih vsebin se nahaja na mirnem obrobju naselja Cesta, le približno 3....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 278.000 €, 698,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

698 m2, posest, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na jugozahodni legi v Luciji za naložbo, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Prodamo stavbo zemljišče velikosti 698 m2, ki se nahaja tik na robu pozidave vrstnih hiš v Luciji, z jugozahodno lego 50 m nad morjem, oddaljeno vsega 850 m....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 698,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se istrska hacienda, zaokrožena stanovanjsko poslovna posest funkcionalne uporabnosti kot zasebno domovanje na visoki ravni bivanja, lahko kot stanovanjska stavba z ločenim gostinskim objektom ali kot poslovna rezidenca....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 165.000 €, 698,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, 2x stavbi parceli v Kavaličih, prodamo. Cena: cca 165.000,00 EUR 1. Stavbna parcela površine 698m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca 100m2. cena 165.000€ 2. Stavbna parcela površine 667m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjski objekt z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjska hiša z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični prostor....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 450.000 €, 700,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 1,1 m2 zemljišča, V mirnem okolju v naselju Volče pri Tolminu je na voljo samostojna stanovanjska hiša, ki združuje tradicionalno gradnjo, funkcionalno razporeditev in prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 450.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 739.206 €, 702,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

702 m2, posest, prodamo. Cena: 1.053,00 EUR Parcela leži cca 510 m SZ od Kubeda na območju imenovanim pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot. V naravi gre za pretežno iglast gozd.. Pogoj prodajalca....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 210.000 €, 708,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

708 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravna, urejen dostop, ob parceli vsi priključki, elektrika, voda, internet, parcela teče vzdolž asfaltirane javne občinske ceste, zelo mirna in sončna okolica, južna stran, možna menjava za stanovanje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Hiša, VOLČJA DRAGA, 2.418.000 €, 744,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

744 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.250,00 EUR/m2 PRODAJA – VEČSTANOVANJSKA HIŠA Z 8 ENOTAMI, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) V urejenem in dostopnem okolju v Volčji Dragi – Vogrsko prodamo večstanovanjsko hišo z 8 stanovanjskimi enotami,....

 
 
 
  Hiša, BERTOKI, 1.690.000 €, 753,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2023.,

www.indomio.si

753 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.086 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR Samostojna hiša, Bertoki V mirnem okolišu le 8 kilometrov do Kopra prodamo samostojno hišo v izmeri 735 m2, kateri pripada 2.086 m2 zemljišča. Primerna je tudi za večjo družino. Narejena je v....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 9.276 €, 773,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

773 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 773 m2, parcela je delno poraščena in je sestavljena iz dveh parcel, ki skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO, 599.000 €, 800,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, V posredovanje smo prevzeli parcelo v izmeri 800 m2, na lepi lokaciji v Ljubljani. Katastrska občina je Šmartno ob Savi in se nahaja nasproti trgovskega središča BTC, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Dodaten opis Sedaj se na parceli nahaja objekt v izmeri 159,50m2,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 350.000 €, 808,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

808 m2, zazidljiva, ŠARED - IZOLA: Zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom.Na izjemni lokaciji v Šaredu prodamo zazidljivo parcelo v skupni izmeri 808 m2, z izdanim gradbenim dovoljenjem, ter plačanim komunalnim prispevkom. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, ČEŽARJI, 175.000 €, 854,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, V bližini Kopra, pod Čežarji proti Dekanom, prodamo zazidljivo parcelo 854 m2. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR V bližini Kopra, na izjemni lokaciji pod Čežarji proti Dekanom, prodamo tri parcele v skupni velikosti 854 m². Po lokacijski informaciji....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.099.104 €, 856,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, lep razgled, objem narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, ki jo sestavljata dve popolnoma zazidljivi parceli.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 2 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 315.000 €, 901,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

901 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR ZAZIDLJIVA PARCELA V VANGANELU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM Se želite izogniti dolgotrajnim birokratskim postopkom in takoj pričeti z gradnjo svojega novega doma? Prodamo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 826)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!