• GoHome Professional
nepremičnine primorska čim manjše pritličje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine primorska čim manjše pritličje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska čim manjše pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska čim manjše pritličje" je bilo najdenih 205 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.807 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRTOJBA, 690.000 €, 448,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

448 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1924, 1.232 m2 zemljišča, Polno opremljena restavracija (cca 150 m2) s pokrito teraso v pritličju. Parkiranje na velikem zasebnem dvorišču. Na prvem nadstropju so nedokončani bivalni prostori (cca 100 m2). Lepo urejeno stanovanje v mansardi (cca....

 
 
 
  Hiša, VRTOJBA, 690.000 €, 448,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

448 m2, samostojna, zgrajena l. 1924, 1.232 m2 zemljišča, Hiša na lepi posesti z velikim dvoriščem za parkiranje. Lepo stanovanje v mansardi cca 100 m2. Na prvem nadstropju nedokončane stanovanjske površine cca 100 m2. V pritličju kompletno opremljena in urejena restavracija z novo....

 
 
 
  Hiša, VRTOJBA, 280.000 €, 460,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

460 m², vrstna, zgrajena l. 1920, 821 m² zemljišča, bivša kmetija, hiša ( cca 160 m²) pritličje obnovljeno 2012 vseljivo 3.sobno stanovanje, talno gretje, klima, nadstropje potrebno obnove, ter 3 gospodarska poslopja ( cca 150 m²+80 m²+70 m²= 300 m²) z lastnim ograjenim dvoriščem....

 
 
 
  Hiša, BOŠAMARIN, 980.000 €, 462,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 985.000 €, 471,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

471 m2, samostojna, adaptirana l. 2012, P+1+2, Obnovljena kamnita vila, prodamo. Cena: 985.000,00 EUR Sredi pristne istrske vasice v koprskem zaledju je naprodaj obnovljena kamnita vila, obdana z dišečo mediteransko vegetacijo. Preko s kamnitimi ploščami tlakovanega vaškega trga nudi....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

485,51 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2024, 1.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2. Predmet....

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 215.000 €, 522,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V okolici Cerkna v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo in dodatni objekt. Kvadratura hiše znaša 330,8m2 od tega je bivalne površine 123,2m2. Stavba je v treh etažah V pritličju se nahajajo: - kurilnica - pralnica - prostor....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 525,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na mirni lokaciji, le 3 km od Lucije in 3,6 km od morja, je naprodaj večja hiša z 425 m² površine ter dodatno delavnico velikosti 100 m². Hiša je bila zgrajena leta 1992, ima urejena gradbeno in uporabno dovoljenje.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 1.380.000 €, 530,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

530 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2013, 2.788 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 1.380.000,00 EUR Na prodaj je izjemna, reprezentativna vila na mirni lokaciji na obrobju Nove Gorice, tik ob meji z Italijo. Stavba, zgrajena v začetku 20. stoletja, združuje klasično....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 2.100.000 €, 640,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

640 m2, ordinacija, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 2000, 780 m2 zemljišča, P/3 nad., prodamo. Cena: 2.100.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega objekta, ki se nahaja v resnično edinstvenem okolju, ki povezuje živahno mestno jedro in mirno zeleno okolico Rožne doline. Nepremičnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 650.000 €, 655,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

655 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1975, Gostinski lokal v centru Nove Gorice. V nadstropju picerija s teraso, jedilnico in kuhinjo. V pritličju restavracija, kuhinja in skladišče. V kletni etaži skladišče in dve garaži. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.450.000 €, 676,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

676 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2007, 4.958 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.450.000,00 EUR Zgodovinsko grajsko posestvo z izjemnim razvojnim potencialom za preplet bivanjskih in poslovno-gostinskih vsebin se nahaja na mirnem obrobju naselja Cesta, le približno 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjski objekt z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjska hiša z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAREZIGE, 1.350.000 €, 1146,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.146,25 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2016, 1.599 m2 zemljišča, Unikatna investicijska priložnost v osrčju slovenske Istre - mirna podeželska atmosfera le nekaj minut od Kopra in JadranaNa izjemni lokaciji v Marezigah, znanih po vinu, tradicionalni istrski kulinariki in nepozabnih....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

1.146 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2016, 1.599 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR Naprodaj butični, turistični vinsko - kulinarični objekt v III. Gradbeni fazi, ki se nahaja eni najlepših točk na obali v idilični vasici Marezige in nudi čudovit odprt pogled na morje,....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 300.000 €, 1200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, sončno, zazidljivo zemljišče z odprtim pogledom na morje in na obalo prodam. Asfaltirana cesta in vsa potrebna infrastruktura. Tloris gradnje eno ali dvostanovanjske hiše bruto 400 m2, možno klet, pritličje in prvo nadstropje.....

 
 
 
  Hotel, KOZANA, 2.385.000 €, 1254,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – hotelsko-gostinski objekt, Goriška – Goriška Brda (Kozana), zgrajeno l. 2009, K+P+1+2, skupna izmera zemljišča 1.777,00 m2 od tega 1.253,90 m2 uporabne površine. Cena: 2.385.000 EUR. V osrčju Goriških Brd, na priljubljeni turistični lokaciji ob stičišču z italijansko....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 647.580 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.10.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, LUCIJA - lepa ravna komunalno opremljena zazidalna parcela 1506 m2 S POGLEDOM NA MORJE iz 4 etaže bodoče poslovno-stanovanjske stavbe izmere do 841,79 m2Več preberite v podrobnem opisu oglasaParcela v izmeri 1506 m2 sestoji iz zazidljivega dela parcele v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 335.000 €, 1532,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

1.532 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišča s skupno površino 1532m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt treh stanovanjskih objektov z bazenom, ter objekta za shrambe: Stavba A (dvostanovanjski objekt): v....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 475.000 €, 1592,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

1.592 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Veliko zazidljivo zemljišče v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Veliko zazidljivo zemljišče s skoraj 1.600 m2 v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem za 8 manjših hišic, 1 večnamensko stavbo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 3.400.000 €, 2452,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.452,1 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 2007, 6.445 m2 zemljišča, nova gorica - turistično nastanitveni kompleks, prodamo. Cena: 3.400.000,00 EUR NOVA GORICA - TURISTIČNO NASTANITVENI KOMPLEKS Na odlični lokaciji v Novi Gorici, le 4 km od mejnega prehoda z Italijo ter 5 km....