• GoHome Professional
nepremičnine primorska 310 m2 nazadnje objavljeni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska 310 m2 nazadnje objavljeni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska 310 m2 nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska 310 m2 nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, OSP, 299.000 €, 310,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-751 Ogled oglasa na strani ponudnika V svetovno turistično znani manjši vasici na kraškem robu Osp, pod gradom Socerb, nudimo v prodajo večjo starejšo stavbo, nekdanjo veliko kmetijo, ki je bila tudi gostilna. Gradnja sega v leto 1911, skupaj ima v pritlični kot....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 269.000 €, 308,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

308 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 547 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša v mirnem zaledju Kopra - ŽrnjovecRazmišljate o nakupu hiše, kjer bi lahko uživali v miru in tišini, a hkrati bili blizu obalnega življenja? Predstavljamo vam izjemno priložnost v idilični....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PIRAN, 1.250.000 €, 306,40 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 960.000 €, 314,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

314 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Prodamo HOSTEL, ki ga sestavljata dve ločeni hiši, umeščeni v mesto Piran. Gre za objekt, ki že 7 let neprekinjeno deluje in dosega odlične ocene ter zvesto bazo gostov. Značilnosti: skupna površina....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Hiša, BUKOVICA, 529.000 €, 300,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na lepi lokaciji prodamo stilno obnovljeno enonadstropno kamnito hišo , ki skupaj z velikim gospodarskim poslopjem , več terasami , dvoriščem , vrtom , vrtno uto , nadstreškom za avtomobile in letno kuhinjo tvori popoln dom za tiste, ki iščejo nekaj več – več prostora, več duše, več....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAHOVO OB BAČI, 379.000 €, 300,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

300 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1998, 7.036 m2 zemljišča, občina tolmin, grahovo ob bači, poslovni objekt - žaga s pripadajočom zemljiščem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V občini Tolmin, v naselju Grahovo ob Bači, je naprodaj industrijski objekt za razrez lesa - žaga, ( stavba....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine primorska 310 m2 (29)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!