• GoHome Professional
nepremičnine primorska 320 m2 najdražje Nazadnje o - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska 320 m2 najdražje Nazadnje o - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska 320 m2 najdražje Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska 320 m2 najdražje nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 1.480.000 €, 305,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Na voljo je ekskluzivna priložnost za nakup popolnoma obnovljene vile v Marezigah (12 km iz Kopra) z izjemnim pogledom na ves Tržaški zaliv. Poleg prestižne nepremičnine, ki stoji na zazidalni parceli v velikosti 1.841 m2, posest....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 1.490.000 €, 335,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, 335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, apartmajska hiša z 9-imi apartmaji, le 20 metrov od morja, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR Apartmajska hiša z 9-imi apartmaji,....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Priložnost za vse ki cenijo mir v objemu narave, s panoramskim razgledom na morje ter Lucijo z okolico. .

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

325 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 1.375 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Pritlično stanovanje je vzdrževanega stanja, medtem ko je....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 1.400.000 €, 322,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

322,3 m2, dvojček, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2023, 410 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR Ekskluzivna hiša z bazenom in pogledom na park Vile Podrožnik – Rožna dolina, Ljubljana Na eni najbolj prestižnih lokacij v Rožni dolini prodamo hišo - dvojček, ki združuje prostornost,....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PIRAN, 1.250.000 €, 306,40 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 990.000 €, 344,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

344,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 33.500 m2 zemljišča, P+1, koštabona - hiša+gosp. objekt (veliko posestvo), prodamo. Cena: cca 990.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva,....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 960.000 €, 314,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

314 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Prodamo HOSTEL, ki ga sestavljata dve ločeni hiši, umeščeni v mesto Piran. Gre za objekt, ki že 7 let neprekinjeno deluje in dosega odlične ocene ter zvesto bazo gostov. Značilnosti: skupna površina....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine primorska 320 m2 najdražje (33)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!