• GoHome Professional
nepremičnine primorska 360 m2 najdražje pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska 360 m2 najdražje pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska 360 m2 najdražje pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska 360 m2 najdražje pritličje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.686 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 250000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PORTOROŽ, 1.390.000 €, 387,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhunski lokaciji v Portorožu se prodaja vila zgrajena 1960, v celoti prenovljena 1995. Vila sestoji iz 5 stanovanjskih enot: 1. stanovanje leži v pritličju in je veliko 117 m2. 2. stanovanje leži v pritličju in je veliko....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 1.490.000 €, 335,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, 335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, apartmajska hiša z 9-imi apartmaji, le 20 metrov od morja, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR Apartmajska hiša z 9-imi apartmaji,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska 360 m2 najdražje pritličje'
990.000 €
1.262.000 €
990.000 €
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

325 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 1.375 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Pritlično stanovanje je vzdrževanega stanja, medtem ko je....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2011, 656 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KAJ: Del dvojčka oz. KRAJNA HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvojček, zgrajen l. 1995, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA (del dvojčka) V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem. KJE:....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

362 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 699.000 €, 369,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

369,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 2.789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje prostorna in vsestranska dvostanovanjska hiša, ki....

 
 
 
  Hiša, LOGARŠČE, 599.950 €, 345,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2022.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 98.197 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 599.950,00 EUR To je edinstveno posestvo z eno prenovljeno kmečko hišo, skednjem in dvema dodatnima poslopjema, velikim travnikom in gozdom na 98.197 m2 zasebnega zemljišča, ki se trenutno vodi kot uspešna nastanitev....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRASU, 388.000 €, 365,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

365 m², vrstna, adaptirana l. 2020, 991 m² zemljišča, v celoti Adaptirana, okusno urejena kraška hiša z pomožnimi objekti, Bivalni prostori pritličje kuhinja z jedilnico, dnevna soba, soba za bivanje, Medetaža, tuš-Wc. I.nad. 3 spalnice z izhodom na balkon in teraso. Centralna kurjava....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 305.000 €, 361,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

361,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 3.181 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Na prodaj je samostojna hiša na lepi odprti lokaciji, s skupno površino prostorv 361,8 m², trenutno je dokončane bivalne površine 110,60 m². Hiša se nahaja v idilični gorski okolici Ajdovščine,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.