• GoHome Professional
nepremičnine primorska 410 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska 410 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska 410 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska 410 m2 čim večje" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.100 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 390 m2 (malo manjši)
    • 430 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 687.000 €, 399,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je samostojna hiša na Zgornjih Škofijah, ki se ponaša z dvema ločenima stanovanjema. Nepremičnina na Zgornjih Škofijah vam ponuja priložnost za prijetno in prostorno bivanje v mirnem okolju, obdana....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRTOJBA, 690.000 €, 448,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

448 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1924, 1.232 m2 zemljišča, Polno opremljena restavracija (cca 150 m2) s pokrito teraso v pritličju. Parkiranje na velikem zasebnem dvorišču. Na prvem nadstropju so nedokončani bivalni prostori (cca 100 m2). Lepo urejeno stanovanje v mansardi (cca....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska 410 m2 čim večje'
1.390.000 €
1.580.000 €
299.000 €
  Hiša, VRTOJBA, 690.000 €, 448,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

448 m2, samostojna, zgrajena l. 1924, 1.232 m2 zemljišča, Hiša na lepi posesti z velikim dvoriščem za parkiranje. Lepo stanovanje v mansardi cca 100 m2. Na prvem nadstropju nedokončane stanovanjske površine cca 100 m2. V pritličju kompletno opremljena in urejena restavracija z novo....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 115.000 €, 436,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

436 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 436 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacija parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 429,00 m2 cca 3500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2022.,

www.indomio.si

429 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 934 m2 zemljišča, Na eni od najlepših lokacij na Obali, se prodaja 3stanovanjska, samostojna hiša, z odprtim pogledom na soline, morje ter sečoveljsko dolino. Sama hiša ima vgrajen prelep marmor, je zelo razgibana in primerna za takojšje bivanje.....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 320.000 € na 290.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BORŠT, 290.000 €, 408,00 m2 cca 710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 345.000 €
27.11.2025 - 320.000 €
22.04.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

408 m2, samostojna, zgrajena l. 1932, 1.672 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Prodamo poslopje stare šole v naselju Boršt v Slovenski Istri. Stavba ima lepo lokacijo v naselju in ravno zemljišče 1672 m2. Iz stavbe se vam odpre slikovit razgled na podeželje in vas dobesedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 987.000 €, 406,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve/pisarne, Primorska – Koper, zgrajeno l. 1995, 5./5. nad., neto tlorisna površina 406,50 m2, terasa 135,10 m2. Cena: 987.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V centru Kopra, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, STEPANI, 290.000 €, 403,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

403,5 m2, skladišče, zgrajeno l. 1987, 1.814 m2 zemljišča, P/PK, Bivši hlev v Stepanih, Koper, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR V ponudbi imamo gospodarski objekt - bivši hlev ob avtocestnem križu. Ta edinstvena investicijska priložnost se nahaja v naselju Stepani pri Črnem Kalu (Občina....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ANHOVO, 490.000 €, 379,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

379 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 10.906 m2 zemljišča, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....