• GoHome Professional
nepremičnine primorska adaptirano vsaj 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine primorska adaptirano vsaj 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska adaptirano vsaj 70 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska adaptirano vsaj 70 m2" je bilo najdenih 57 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.168 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 340000 eur
    • do 420000 eur (povprečna cena)
    • do 510000 eur
    • do 4200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2019, 1. nad., KOPER - SEMEDELA, 114,6 m2 | 4-sobno | 1. nad. (K+P+1), Zemljišče: 144 m2 - vrt / del zemljišča v uporabi, 1 lastniško parkirno mesto, leto gradnje: 1970, leto prenove: 2019, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR KOPER – SEMEDELA....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 117,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2023.,

www.indomio.si

117,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1775, adaptirano l. 2015, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Lepo staromeščansko stanovanje se nahaja v 2. nadstropju odlične, urejene staromeščanske hiše v neposredni bližini Prešernovega trga. Stanovanje je bilo prenovljeno leta 2015 in obsega: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 119,00 m2 cca 6390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

119 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1933, adaptirano l. 2024, 7. nad., Loft v neboticniku, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Zakorakajte v razkošje življenja v popolnoma prenovljenem stanovanju v stilu Soho lofta v Nebotičniku, eni najprestižnejših stavb v Ljubljani, ki je bil odprt 21. februarja....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 649.000 € na 619.000 € z dne 14.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.06.2025 - 665.000 €
19.12.2025 - 649.000 €
14.02.2026 - 619.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

176,32 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, HRVATINI, 470.000 €, 179,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

179,7 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo 5-sobno duplex stanovanje z veliko teraso in čudovitim razgledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

186,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR PRODAJA – VELIKO PROSTORNO STANOVANJE z dvema parkirnima mestoma, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Hiša, PODNANOS, 299.000 €, 239,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

239,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, 827 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša z dušo, kjer kamen pripoveduje zgodbe in vrt diha s Krasom Na mirnem koncu Podnanosa stoji hiša, ki ni le nepremičnina – je dom z značajem, zgodovino in toplino. Obdana je....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-57 (od skupaj 57)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!