• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 1100 eur/m2 vsaj 1860 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine primorska do 1100 eur/m2 vsaj 1860 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 1100 eur/m2 vsaj 1860 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 1100 eur/m2 vsaj 1860 m2" je bilo najdenih 205 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1770 m2 (malo manjši)
    • 1950 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1000 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1100 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 420.000 €, 20476,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

20.476 m2, za investicijo, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke) - Oddaljenost od Hr: 2 km - Oddaljenost od Portoroza:10km....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.077 m2, posest, gozd, Gozdno zemljišče. 19.077 m2, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. .

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 1.260.000 €, 12552,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

12.552 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Posredujemo pri ekskluzivni prodaji večjega stavbnega zemljišča, ki je primerno za razvoj stanovanjske soseske. Zemljišče se nahaja na slo-ita meji, ob mejnem prehodu Škofije in meri 12.552 m2, po namembnosti....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.073.000 €, 14000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

14.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.073.000,00 EUR Sončno Kmetijsko Posestvo z Razgledom na Koper Prodamo kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 14.319 m2, ki se nahaja na zelo zanimivi in atraktivni lokaciji v Kopru. Zemljišče je pravilne oblike in na sončni legi ter s....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 61.632 €, 20544,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se več kmetijskih parcel na območju Šmarij pri Kopru, Parcele (skupaj jih je 11) so različno velike in so razparcelirane. V naravi predstavljajo gozd oz njive, ki pa niso obdelane. Imajo jugo - zahodno lego in so dostopne.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 86.574 €, 14429,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

14.429 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče 14429 m2 v mirnem okolju. Dobra dostopnost, cena 6 EUR/ m2. Ne zamudite te priložnosti, prodamo. Cena: 86.574,00 EUR Ponujamo vam odlično priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v velikosti 14429 m2. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 1.931.900 €, 19319,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-447 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča - 19.319 m2 v poslovni coni Vrtojba, tik ob Italijanski meji. Zemljišče je dostopno po Občinski asfaltirani cesti in urejen dostop na hitro cesto. Zemljišče je ravno in razdeljeno....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, NOVA GORICA, 1.950.000 €, 8650,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

8.650 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1988, Večja industrijska hala za proizvodnjo ali skladišče v poslovni coni v Stari Gorici, Italija. Višina hale cca 8 metrov, lahek dostop. Prevzem možen takoj. V ceni ni vključen DDV. Ugodno, prodamo. Cena: 1.950.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 772.500 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju, namenjenega industrijski gradnji (IG) na razpolago zemljišče v izmeri 7725 m2 po 95 EUR/m2. Območje namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovskim, poslovnim in proizvodnim dejavnostim in gostinstvu. Območje....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 760.000 €, 5839,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

5.839 m2, zazidljiva, V Pomjanu prodamo ekskluzivno zazidljivo parcelo z odprtim pogledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Pomjanu prodamo veliko zazidljivo parcelo, ki predstavlja redko priložnost na trgu. Parcela navdušuje z zasebnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 100.000 €, 7150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

7.150 m2, kmetijsko zemljišče, Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR PRODAJA: Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči Ob začetku vasi Babiči prodamo večje kmetijsko zemljišče s skupno površino 7.150 m², ki predstavlja odlično priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 90.000 €, 6295,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v naravi Oljčnika, v skupni izmeri 6295m2 v Borštu. Na zemljišču je možna postavitev gospodarskega objekta velikosti 35m2. Lega je južna, osončena in odprta. Lepo vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, BONINI, 53.000 €, 7668,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

7.668 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Ob primestnem naselju Bonini, v dolini, prodamo kmetijsko zemljišče na sončni legi. Na mirni lokaciji v naravnem podeželskem okolju prodamo kmetijsko zemljišče, primerno za zasaditev oljčnika, sadovnjaka ali druge vrste pridelave....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-87 Ogled oglasa na strani ponudnika Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m2. Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper - Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel - Šmarje. Dve parceli so primerne velikosti za....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 120.000 €, 10622,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

10.622 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR NAPRODAJ – OLJČNIK NA DRAGONJI, 10.622 m² Idealna priložnost za oljkarje in ljubitelje narave! Na čudoviti lokaciji v zaledju Dragonje prodamo zemljišče v skupni izmeri 10.622 m², ki združuje urejen oljčnik in gozdnato....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.521.630 €, 5742,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivna priložnost za Investitorje Prodajamo sklop povezanih zazidalnih zemljišč v skupni izmeri 5.742 m2 v Šaredu nad Izolo. Predstavljamo edinstveno priložnost za investicijo v vrhunsko zemljišče na sončnem pobočju nad....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 22.556 €, 22556,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 365.000 €, 8983,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

8.983 m2, nezazidljiva, VANGANEL-KOPER; na lepi lokaciji, v dolini Vanganela prodamo posest kmetijskih parcel v skupni izmeri 8983 m2. J lega. V naravi je travnik, del gozdička (ki nudi senco), ter urejena tenis igrišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR VANGANEL–KOPER; na lepi lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 142.884 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,80 EUR/m2 Na voljo lepe kmetijske parcel ob vasi Brezovica pri Gradin: 2621 590 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 591/1 (Parcela) - cena te parcele je 10€/m2 2621 741/1 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 1905/11 (Parcela)....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI VRH, 65.000 €, 38807,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2026.,

www.indomio.si

38.807 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s kmetijskimi zemljišči, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Zazidljivo posestvo z obsežnimi kmetijskimi in gozdnimi zemljišči Tabor V slikovitem in mirnem naravnem okolju naselij Loke in Miklavž pri Taboru prodamo posestvo,....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 255.000 €, 7102,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

7.102 m2, kmetijsko zemljišče, večje urejeno zemljišče primerno tudi za vadbišča, rekreacijo, športne dejavnosti, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Večje urejeno in melioririano kmetijsko in gozdno zemljišče v bližini Ankarana Na izjemno dostopni in mirni lokaciji, le 2,5 km od Ankarana....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVO, 926.500 €, 8060,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

8.060 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V osrčju Goriških Brd ob centru mesta Dobrovo prodamo posest - namenska raba centralne dejavnosti. Možna gradnja poslovnih in stanovanjskih objektov. Zanimiva investicija, prodamo. Cena: 926.500,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 48.300 €, 16100,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

16.100 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih, gozdnih zemljišč ter stavbnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 250.000 €, 16432,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

16.432 m2, kmetijsko zemljišče, PLAVJE-ŠKOFIJE (KOPER), cca. 10 km in 15 minut do Kopra prodamo delno kmetijsko delno gozdno zemljišče z dostopom v izmeri v skupni izmeri 16432 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR PLAVJE-ŠKOFIJE (KOPER), cca. 10 km in 15 minut do Kopra prodamo delno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 169.000 €, 11311,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-67 Ogled oglasa na strani ponudnika V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2 in 962 m2 in se prodajajo kot celota. Sama zemljišča v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, BUTARI, 35.523 €, 11841,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

11.841 m2, kmetijsko zemljišče, Butari, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Butari. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 826.000 €, 5897,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

5.897 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 826.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – STAVBNO ZEMLJIŠČE ZA RAZVOJ MANJŠEGA STANOVANJSKEGA NASELJA, ŠKOFIJE Na strateški lokaciji ob mejnem prehodu Škofije prodamo večje stavbno zemljišče s površino 5.897 m², primerno za stanovanjsko pozidavo....

 
 
 
  Zemljišče, GRINJAN, 68.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

6.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na voljo kmetijsko zemljišče, ob dostopni cesti in z odprtim pogledom proti Kopru in morju. Kje: pod naseljem Šmarje pri Kopru Velikost: 6.000 m2 Oblika: terasasta Dostop: da, ob javni cesti. Vpisana v ZK, brez bremen Neobdelana,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 205)

<< <1 2 3 4 5> >>