• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 270 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremičnine primorska do 270 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 270 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 270 m2 najceneje" je bilo najdenih 407 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.218 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠKOCJAN, 790.000 €, 218,00 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

218 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2013, 639 m2 zemljišča, P+1, Škocjan - Koper; na sončni, mirni lokaciji prodamo samostojno hišo (P+1) velikosti 218 m2 na parceli 639 m2. V pritličju garaža in poslovni prostor, v nadstropju obnovljeno 4-sobno stanovanje (2013) z....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 790.000 €, 180,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2023.,

www.indomio.si

180,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2020, 311 m2 zemljišča, P+1+M, V centru Portoroža prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno meščansko stanovanje v 1.ND. in M. hiše z velikim dvoriščem, vrtom z letno kuhinjo, urejenim parkiriščem, zgolj 300 m od morja. Nova....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 850.000 €, 172,00 m2 cca 4940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Ljubljana Center – Gradišče I, Mali Nebotičnik, zgrajeno l. 1932, 1./6. nad., dvigalo, skupna izmera 172,90 m2 (stanovanjska površina 146,90 m2, balkoni 17,30 m2, klet 8,70 m2). Cena: 850.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, Samostojan hiša s pogledom na morje, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne, večstanovanjske hiše s pogledom na morje, ki se nahaja v Semedeli pri Kopru, na zelo atraktivni lokaciji. V pritličju....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, V Semedeli prodamo samostojno hišo 242,5 m2 na veliki parceli s še dodatnim pomožnim objektom 76 m2, parkirišče, dvorišče, pogled na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR V Semedeli prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, KRKAVČE, 890.000 €, 186,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2024.,

www.indomio.si

186 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, 19.806 m2 zemljišča, P+1, stanovanjska hiša, posest, oljčnik, južna lega, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Na voljo za nakup posestvo v zaledju Slovenske Istre, ki zajema stanovanjsko hišo (186m2), nedokončan objekt – zgrajen do prve plošče (tloris....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 940.000 €, 264,00 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

264 m2, pisarna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2008, prodamo. Cena: 940.000,00 EUR Koper, Šmarska cesta, na odlični in vidni lokaciji, prodamo samostojno leta 1990 in obnovljeno leta 2008, zgrajeno Poslovno storitveno stavbo, etažnost P+N, skupne površine 264 m2 (od tega ½ pritličje....

 
 
 
  Hiša, JAGODJE, 950.000 €, 234,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2020, 483 m2 zemljišča, K+P+1, IZOLA- JAGODJE; Prodamo hišo - dvojček, Izola (Jagodje); Lokacija: Jagodje, miren predel nad Izolo, 500 m od morja; Vrsta: dvojček (K+P+1); Bivalna površina: 234 m2; Parcela: 483 m2; Leto gradnje: 1990;....

 
 
 
  Hiša, BELVEDUR, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1978, 148.548 m2 zemljišča, P+1, prodaja posestva Belvedur - čudovita priložnost v osrčju slovenske Istre, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Na izjemni lokaciji sredi neokrnjene narave slovenske Istre, s čudovitim odprtim razgledom vse....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....

 
 
 
  Hiša, STRUNJAN, 980.000 €, 266,00 m2 cca 3680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji Posestva na izjemni in zelo zaželjeni lokaciji, v krajinskem parku Strunjan. Samostojna tipična istrska hiša v izmeri 88,8m2 ima 3 etaže in je potrebna celovite prenove. Nudi velik potencial tako za dom,....

 
 
 
 
+26%

Spremembe cen iz 780.000 € na 980.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, IZOLA, 980.000 €, 184,30 m2 cca 5320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 780.000 €
05.03.2026 - 980.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji, le nekaj korakov od mestnega jedra Izole, se prodaja prostorna samostojna hiša , zgrajena leta 1987, obdana z zelenjem in mirnim, urejenim okoljem. .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

176,32 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 995.000 €, 198,00 m2 cca 5030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

198,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1925, 336 m2 zemljišča, P+1+M, Redka priložnost - Samostojna polovica vile iz leta 1925 v Rožni dolini, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V enem najbolj prestižnih kotičkov Ljubljane, kjer se mestni utrip nežno prepleta z zeleno oazo, se skriva redka priložnost:....

 
 
 
  Hiša, BELVEDUR, 1.000.000 €, 200,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1978, 148.548 m2 zemljišča, P+1, Posestvo Belvedur, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Na prelepi lokaciji sredi slovenske Istre in z najlepšim razgledom do morja se prodaja posestvo Belvedur. Prežeto z družinsko tradicijo izvrstne....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.150.000 €, 233,00 m2 cca 4940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

233 m2, samostojna, zgrajena l. 1914, adaptirana l. 2000, 1.194 m2 zemljišča, K+P+1+M/1 nad., prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR V centru Ljubljane (blizu UKC) prodamo staromeščansko vilo zgrajeno leta 1914, ki meri cca. 233 m2 površine in stoji na zemljišču velikosti 1.194 m2. Lastnosti:....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.350.000 €, 297,00 m2 cca 4550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

297,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1973, 700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR EKSKLUZIVNO: RAZKOŠNA HIŠA S POGLEDOM NA MORJE – PORTOROŽ Sanjate o življenju ob morju, kjer se vsak dan začne s čudovitim razgledom in konča ob šumu valov? V edinstveni, mirni ulici Portoroža,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.593.000 €, 287,00 m2 cca 5550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-15 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo mirni, južni in sončni lokaciji nad Portorožem posredujemo pri prodaji hiše s čudovitim panoramskim pogledom na celoten Piranski zaliv. Lega hiše, ki se nahaja v slepi ulici nudi visoko kakovost bivanja in je le nekaj....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, Po dogovoru, 150,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna lokacija. Hiša stoji na parceli cca 2000 metro. Primerno za popoln počitek ali kreativno delo. Poleg hiše še delavnica 50 m2 kot samostojni prizidek. Menjava možna za Kobarid, Tolmin ali Nova Gorica, Cena po dogovoru .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, Po dogovoru, 136,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

povrsina stavbe je 136 m2,komplet opremljena za gostinsko dejavnost z vsemi obratovalnimi dovoljenji ter delom. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, Po dogovoru, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v manjšem bloku, dve spalnici, velika dnevna soba, kuhinja z jedilnico, ločeni kopalnica in WC, balkon, klet. Plinska etažna centralna, klima, aluminijska okna, instalacije, kopalnica in WC prenovljene, zastekljen balkon, parkirišče. Bližina igrišča, pošte, avtobusne postaje,....

 
 
 

Ste opazili napako?