• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 280 m2 čim večje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine primorska do 280 m2 čim večje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 280 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 280 m2 čim večje" je bilo najdenih 414 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.191 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, IDRIJA, 104.200 €, 104,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

104,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1985, visoko pritličje, Na prodaj sklop petih pisarn različnih velikosti z WC-jem v poslovni stavbi. Mirna lokacija, sončna lega, nizki stroški. Na voljo takoj. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 104.200,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Stanovanje sanj, v zgodovinskem centru mesta: Štirisobni duplex z vrtom 103,9 m² čistega prostora, miru in zasebnosti na prestižni lokaciji. Predstavljamo si vam izjemno priložnost za življenje....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 195.000 €, 103,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

103 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2009, pritličje, Poslovni prostor v pritličju novejše poslovno stanovanjske stavbe v Novi Gorici. Mirna lokacija, parking pred poslovnim prostorom in dve parkirni mesti v garažni hiši stavbe. Primeren za mirno dejavnost, notranjost potrebna zaključnih....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 410.000 €, 102,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

102,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 1/1 nad., prodamo. Cena: 410.000,00 EUR PRADE – PROSTORNO 4-SOBNO STANOVANJE V BLIŽINI ŠOLE Na odlični lokaciji v Pradah, le 5 km od Kopra, prodamo zelo veliko 4-sobno stanovanje, ki ponuja vse za udobno družinsko bivanje. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, V Piranu prodamo prostorno 2-sobno stanovanje za obnovo z veliko zunanje površine (vrt, atrij, terasa), dostopna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Piranu prodamo zanimivo 2-sobno stanovanje za....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 410.000 €, 101,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

101 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2014, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Prodamo prostorno stanovanje z razgledom na morje – Seča, Portorož V urejeni večstanovanjski stavbi na mirni in izjemno zaželeni lokaciji v Seči pri Portorožu prodajamo prostorno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 398.000 €, 100,00 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja, hiša, samostojna: MALIJA, 100 m2 398.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Hiša | Regija: J. Primorska | Upravna enota: Izola | Občina: Izola MALIJA, 100 m2, samostojna, zgrajena l. 1912, 791 m2 zemljišča,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, P+1+2+M, prodamo. Cena: 560.000,00 EUR Čudovita prenovljena hiša v Piranu Prodamo piransko hišo zgrajeno leta 1800, ki je bila skozi leta skrbno in ljubeče vzdrževana ter postopoma prenavljana. Hiša je bila deležna temeljite prenove,....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 337.000 €, 100,00 m2 cca 3370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2007, 139 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 337.000,00 EUR Na prodaj: značilna istrska kamnita hiša s potencialom – Burje, Marezige V mirnem naselju Burje pri Marezigah vam predstavljamo čudovito kamnito hišo, ki združuje avtentičnost,....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1924, adaptiran l. 2007, 150 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in lastnim parkiriščem, ki....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

q .

 
 
 
  Poslovni prostor, PIRAN, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 323 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodaja nepremičnine – Seča Na izjemni lokaciji v Seči se prodaja nedokončan objekt v sklopu večstanovanjske stavbe. Uporabna površina stavbe: 99,5 m² Zemljišče: 323 m² Nepremičnina ponuja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

98,7 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2018, prodaja - legendarni pub 33, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Legendarni PUB 33 – PRODAJA Kompletno opremljen gostinski lokal v obratovanju v središču Kopra Na izjemni in prepoznavni lokaciji na STADIONU BONIFIKA v Kopru prodamo....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, bivalen, zgrajen l. 1963, 333 m2 zemljišča, Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, P/1 nad., Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUCIJA, 310.000 €, 96,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

96,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1996, adaptiran l. 2010, pritličje, Prodamo okrepčevalnico Mak Bar v Luciji z vsem inventarjem, redne stranke, parkirišče zraven, dobro poslovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo okrepčevalnico Mak Bar v Luciji z vsem....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

95,4 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 1996, Velika terasa, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Čudovito stanovanje s teraso v Piranu naprodaj Na mirni lokaciji ob trgu 1. maja v Piranu ponujamo v prodajo izjemno prostorno stanovanje s čudovito teraso v stavbi z dvema stanovanjema.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Par minut iz Gračišča, 20 min iz Kopra se nahaja vas Sirči. Ta končna vrstna hiša ima še obnovljeno streho in so delno tudi betonske plošče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 249.000 €, 94,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2024.,

www.indomio.si

94 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Ljubljana, Center, prodamo poslovni prostor - lokal v pritličju poslovno stanovanjske stavbe na Kotnikovi ulici v Ljubljani, etažnost 2K+P+5N+M, zgrajeno leta 1992. Poslovni prostor je delno opremljen in urejen,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 369.000 €, 94,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

94,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1895, adaptirana l. 2008, v dveh etažah, možnost ureditve dveh samostojnih enot, terasa 15 m2, prodamo. Cena: 369.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra je naprodaj krajna vrstna stanovanjska hiša, ki nudi popolno ravnovesje med urbanim udobjem....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 225.000 €, 93,50 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na odlični lokaciji, v bližini centra, prodamo svetlo, funkcionalno in lepo ohranjeno 4-sobno stanovanje s čudovitim razgledom. Stanovanje je bilo skozi leta delno prenovljeno, med drugim so bila zamenjana nekatera okna. Prostori so dobro razporejeni in omogočajo veliko shranjevalnega....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 347.500 €, 92,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja v večstanovanjski zgradbi SOLIS.; year: 2022 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 355.000 € na 298.500 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, TOLMIN, 298.500 €, 92,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 395.000 €
08.01.2026 - 355.000 €
03.03.2026 - 298.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

92 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2006, 514 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 298.500,00 EUR V idilični vasici v dolini reke Soče se nahajata dve manjši hiši z lepim razgledom na gore in vrt. Celotna posest združuje tradicionalni šarm s sodobnim udobjem ter predstavlja....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujem pri prodaji vrstne hiše na Plavjah. Hiša je zgrajena do 3. podaljšane gradbene faze. Gre za klasično gradnjo z opečnimi zidaki, izolirana temeljna plošča. Notranje prostore lahko uredite po lastni želji. Pred hišo....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2010, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Čudovita hiša se nahaja na glavnem trgu mirne vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju slikovite....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 230.000 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

89 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1978, veliko 4 sobno stanovanje, funkcionalno, dnevna soba z izhodom na balkonsko zastekleno ložo, posebej kuhinja z jedilnico, tri spalnice, kopalnica/ WC-ločeno, CK ( mestno ogrevanje) Klima, KTV, Internet ( opcija: optika), Dve dvigali. Klet. Kolesarnica.....

 
 
 
  Hiša, STRUNJAN, 380.000 €, 89,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-37 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polovičnega deleža Posestva na izjemni in zelo zaželjeni lokaciji, v krajinskem parku Strunjan. Samostojna tipična istrska hiša v izmeri 88,8m2 ima 3 etaže in je potrebna celovite prenove. Nudi velik....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-495 Ogled oglasa na strani ponudnika Picerija - Bar s teraso v Kanalu ob Soči, lokal obratuje. Bližina Šole, igrišč, telovadnice, prometne ceste. Lastniška terasa površine 100 m2 od tega cca 40 m2 pokrite terase. Lokal velikosti 89 m2, opremljena kuhinja za picopeko....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 70 m2 zemljišča, 2/M, LJ. CENTER, 89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 2/M, Etažno stanovanje z vrtom in garažo v bližini kliničnega centra, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 99.000 €, 88,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

88 m2, vrstna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 1965, 215 m2 zemljišča, P+1, Starejša stanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem in parkirišči, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Vrtovinu naprodaj starejši stanovanjski objekt, ki je v fazi prenove.Objekt je bil zgrajen leta 1875, streha....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 414)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!