• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 280 m2 urejeno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska do 280 m2 urejeno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 280 m2 urejeno balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 280 m2 urejeno balkon" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.108 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 350000 eur
    • do 430000 eur (povprečna cena)
    • do 520000 eur
    • do 4300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GRAČIŠČE, 526.000 €, 275,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

275,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2005, 814 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 526.000,00 EUR Na prodaj samostojna hiša v Gračišču – zasebnost, prostor in odlična lokacija. Iščete prostorno hišo z veliko zasebnosti, dodatnimi objekti in urejeno okolico? Ta samostojna....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, V Semedeli prodamo samostojno hišo 242,5 m2 na veliki parceli s še dodatnim pomožnim objektom 76 m2, parkirišče, dvorišče, pogled na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR V Semedeli prodamo prostorno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska do 280 m2 urejeno balkon'
790.000 €
288.000 €
645.000 €
  Hiša, JAGODJE, 950.000 €, 234,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2020, 483 m2 zemljišča, K+P+1, IZOLA- JAGODJE; Prodamo hišo - dvojček, Izola (Jagodje); Lokacija: Jagodje, miren predel nad Izolo, 500 m od morja; Vrsta: dvojček (K+P+1); Bivalna površina: 234 m2; Parcela: 483 m2; Leto gradnje: 1990;....

 
 
 
  Hiša, KAMPEL, 634.000 €, 176,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2026.,

www.indomio.si

176,1 m2, dvojček, zgrajen l. 2013, 277 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka na Kampelu Brda, prodamo. Cena: 634.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji enote dvojčka v Kampelu pri Kopru. Nepremičnina zgrajena leta 2013 se nahaja v mirnem in zelenem okolju, iz hiše je....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 350.000 €, 139,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajena l. 1920, prenovljena l. 1978, P + 1 + M, neto tlorisna površina 123,50 m2, zemljišče 322,00 m2. Cena: 249.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V Bovcu, v mirnem in zelenem okolju, obdanem z....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 630.000 €, 118,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

118 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, 197 m2 zemljišča, K+P+1, Vmesna vrstna hiša v Jagodju, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji vmesne vrstne hiše iz leta 1982, ki se nahaja v mirnem delu Jagodja v Izoli. Nepremičnina nudi kakovostno bivanje v mirnem okolju....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 550.000 €, 117,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je urejeno, sodobno opremljeno 2-etažno 4- sobno stanovanje v vrstni hiši. Z delnim pogledom na morjem in z negovanim vrtom obrnjenim na jug nudi udobje bivanja skozi vse leto. Stanovanje se razteza na 117 m2, pripada....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 269.000 €, 308,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

308 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 547 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša v mirnem zaledju Kopra - ŽrnjovecRazmišljate o nakupu hiše, kjer bi lahko uživali v miru in tišini, a hkrati bili blizu obalnega življenja? Predstavljamo vam izjemno priložnost v idilični....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2010, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Čudovita hiša se nahaja na glavnem trgu mirne vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju slikovite....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 99.000 €, 88,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

88 m2, vrstna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 1965, 215 m2 zemljišča, P+1, Starejša stanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem in parkirišči, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Vrtovinu naprodaj starejši stanovanjski objekt, ki je v fazi prenove.Objekt je bil zgrajen leta 1875, streha....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 398.000 €, 84,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-770 Ogled oglasa na strani ponudnika IZOLA, na mirni lokaciji v Izoli nudimo možnost nakupa 3 sobnega stanovanja v novozgrajenem VILA BLOKU. Stavba je zgrajena leta 2022, sestoji iz 4 stanovanj, skupaj ima preko 550 m2 uporabnih površin v treh etažah, stoji na....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 475.000 €, 80,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2025.,

www.indomio.si

80 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2005, Sodobna eleganca v srcu Trnovega, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih sosesk Ljubljane – umirjenem in hkrati živahnem Trnovem – vam predstavljamo sofisticirano 2,5-sobno stanovanje, kjer se prefinjen dizajn sreča z brezčasno....

 
 
 
  Stanovanje, POBEGI, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v Čežarjih. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji saj je od trgovine, lekarne, vrtca oddaljeno približno 1 kilometer. Od Kopra je oddaljeno približno 8 kilometrov.....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

74 m2, vrstna, zgrajena l. 1773, 141 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji enostanovanjske vmestne vrste hiše etažnosti P+1 v Plavjah pri Kopru. Stavba se z dveh strani naslanja na sosedove ogrevane stanovanjske stavbe. Stanovanje ima centralno ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 360.000 € na 350.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 360.000 €
14.05.2026 - 350.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2012, P/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno manjšo spalnico in parkirnim mestom v garaži. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedelskih razgledih prodamo prostorno in svetlo 1-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 329.000 €, 62,00 m2 cca 5310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2005, 70 m2 zemljišča, 4. nad., 2x nadstrešek za avto, vrt, 2x klet, skupni prostor na podstrešju, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4s stanovanja na top lokaciji, kjer imate vse pri roki. Stanovanje je glede na....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 54,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., SL: 54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EURIT: 54 m2, 2 camere, costruito nel 1980, 3° piano su 5, in vendita. Prezzo: EUR 320.000,00, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2 - sobno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 49,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

49,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, 1/5 nad., Na izjemni in zelo mirni lokaciji, s pogledom na morje se prodaja opremljeno 2sobno stanovanje, katero obsega predprostor, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo z izhodom na prostoren balkon, od kjer imate pogled na morje, spalnico, shrambo,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-39 (od skupaj 39)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!