• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 290 m2 urejeno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine primorska do 290 m2 urejeno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 290 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 290 m2 urejeno" je bilo najdenih 110 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.602 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 290000 eur
    • do 370000 eur (povprečna cena)
    • do 440000 eur
    • do 3700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PLAVJE, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

74 m2, vrstna, zgrajena l. 1773, 141 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji enostanovanjske vmestne vrste hiše etažnosti P+1 v Plavjah pri Kopru. Stavba se z dveh strani naslanja na sosedove ogrevane stanovanjske stavbe. Stanovanje ima centralno ogrevanje....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 360.000 € na 350.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 360.000 €
14.05.2026 - 350.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2012, P/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno manjšo spalnico in parkirnim mestom v garaži. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedelskih razgledih prodamo prostorno in svetlo 1-sobno....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 205.000 € na 210.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, KOPER, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, PRODAJA - Poslovni prostor / pisarna, 66,50 m2 - Koper (Ankaranska); V poslovnem objektu na Ankaranski cesti v Kopru prodamo svetlo in urejeno pisarno v izmeri 66,50 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju (od skupno 2 nadstropij). Objekt je bil zgrajen....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1989, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., V mirni ulici, v drugem nadstropju vrstne hiše, se nahaja prostorno in svetlo 2,5-sobno stanovanje, ki vas bo očaralo s svojo funkcionalno razporeditvijo in toplino.Celotna površina stanovanja je razporejena v eni....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

64 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, PK/2 nad., Ljubljana - center, Njegoševa cesta, 3-sobno stanovanje, 64 m2, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja na Njegoševi cesti v centru Ljubljane. Stanovanje je umeščeno v....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 329.000 €, 62,00 m2 cca 5310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2005, 70 m2 zemljišča, 4. nad., 2x nadstrešek za avto, vrt, 2x klet, skupni prostor na podstrešju, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4s stanovanja na top lokaciji, kjer imate vse pri roki. Stanovanje je glede na....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 59,00 m2 cca 4750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

59 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2023, P/2 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji sončnega (J-lega) 3-sobnega stanovanja v izmeri 59 m2. Stanovanje se nahaja v urejenem 4-stanovanjskem objektu ob Jernejevem kanalu. Popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

58,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1892, adaptirano l. 2023, P/1 nad., V Seči na atraktivni lokaciji ob Jernejevem kanalu prodamo obnovljeno in opremljeno 3-sobno stanovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni in prijetni Seči, tik ob Jernejevem kanalu, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 57,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 8/9 nad., Koper - Prisoje / Olmo; prodamo svetlo 2-sobno stanovanje, preurejeno v 3-sobno (57,2 m2), v 8. nadstropju bloka z dvigalom (l. 1981). Funkcionalen razpored, PVC okna, klima in CK. Pripada kletna shramba, souporaba kolesarnice. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 54,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., SL: 54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EURIT: 54 m2, 2 camere, costruito nel 1980, 3° piano su 5, in vendita. Prezzo: EUR 320.000,00, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2 - sobno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 225.000 €, 52,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 1994, 3/4 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR V Piranu, le nekaj korakov od plaže in Tartinijevega trga, posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja, razporejenega v dveh etažah. Stanovanje nudi popolno kombinacijo udobja,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 49,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

49,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, 1/5 nad., Na izjemni in zelo mirni lokaciji, s pogledom na morje se prodaja opremljeno 2sobno stanovanje, katero obsega predprostor, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo z izhodom na prostoren balkon, od kjer imate pogled na morje, spalnico, shrambo,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....