• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 320 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine primorska do 320 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 320 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 320 m2" je bilo najdenih 431 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.163 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, LUCIJA, 310.000 €, 96,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

96,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1996, adaptiran l. 2010, pritličje, Prodamo okrepčevalnico Mak Bar v Luciji z vsem inventarjem, redne stranke, parkirišče zraven, dobro poslovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo okrepčevalnico Mak Bar v Luciji z vsem....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

95,4 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 1996, Velika terasa, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Čudovito stanovanje s teraso v Piranu naprodaj Na mirni lokaciji ob trgu 1. maja v Piranu ponujamo v prodajo izjemno prostorno stanovanje s čudovito teraso v stavbi z dvema stanovanjema.....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Par minut iz Gračišča, 20 min iz Kopra se nahaja vas Sirči. Ta končna vrstna hiša ima še obnovljeno streho in so delno tudi betonske plošče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 249.000 €, 94,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2024.,

www.indomio.si

94 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Ljubljana, Center, prodamo poslovni prostor - lokal v pritličju poslovno stanovanjske stavbe na Kotnikovi ulici v Ljubljani, etažnost 2K+P+5N+M, zgrajeno leta 1992. Poslovni prostor je delno opremljen in urejen,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 369.000 €, 94,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

94,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1895, adaptirana l. 2008, v dveh etažah, možnost ureditve dveh samostojnih enot, terasa 15 m2, prodamo. Cena: 369.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra je naprodaj krajna vrstna stanovanjska hiša, ki nudi popolno ravnovesje med urbanim udobjem....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

q .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 347.500 €, 92,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja v večstanovanjski zgradbi SOLIS.; year: 2022 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 355.000 € na 298.500 € z dne 03.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, TOLMIN, 298.500 €, 92,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.10.2025 - 395.000 €
08.01.2026 - 355.000 €
03.03.2026 - 298.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

92 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2006, 514 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 298.500,00 EUR V idilični vasici v dolini reke Soče se nahajata dve manjši hiši z lepim razgledom na gore in vrt. Celotna posest združuje tradicionalni šarm s sodobnim udobjem ter predstavlja....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2010, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Čudovita hiša se nahaja na glavnem trgu mirne vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju slikovite....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujem pri prodaji vrstne hiše na Plavjah. Hiša je zgrajena do 3. podaljšane gradbene faze. Gre za klasično gradnjo z opečnimi zidaki, izolirana temeljna plošča. Notranje prostore lahko uredite po lastni želji. Pred hišo....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 230.000 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

89 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1978, veliko 4 sobno stanovanje, funkcionalno, dnevna soba z izhodom na balkonsko zastekleno ložo, posebej kuhinja z jedilnico, tri spalnice, kopalnica/ WC-ločeno, CK ( mestno ogrevanje) Klima, KTV, Internet ( opcija: optika), Dve dvigali. Klet. Kolesarnica.....

 
 
 
  Hiša, STRUNJAN, 380.000 €, 89,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-37 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polovičnega deleža Posestva na izjemni in zelo zaželjeni lokaciji, v krajinskem parku Strunjan. Samostojna tipična istrska hiša v izmeri 88,8m2 ima 3 etaže in je potrebna celovite prenove. Nudi velik....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-495 Ogled oglasa na strani ponudnika Picerija - Bar s teraso v Kanalu ob Soči, lokal obratuje. Bližina Šole, igrišč, telovadnice, prometne ceste. Lastniška terasa površine 100 m2 od tega cca 40 m2 pokrite terase. Lokal velikosti 89 m2, opremljena kuhinja za picopeko....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 70 m2 zemljišča, 2/M, LJ. CENTER, 89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 2/M, Etažno stanovanje z vrtom in garažo v bližini kliničnega centra, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 99.000 €, 88,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

88 m2, vrstna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 1965, 215 m2 zemljišča, P+1, Starejša stanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem in parkirišči, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Vrtovinu naprodaj starejši stanovanjski objekt, ki je v fazi prenove.Objekt je bil zgrajen leta 1875, streha....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Hiša, ŠLOVRENC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Sanjska priložnost v srcu Goriških Brd – čudovita hiša z razgledom na dolino Ena lepših lokacij Goriških Brd prodamo čudovito hišo, obdano z neokrnjeno naravo, vinogradi in oljčniki. Hiša stoji na mirni in sončni legi, s panoramskim razgledom, ki se razprostira daleč čez dolino –....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 245.000 €, 85,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

85,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, 200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR NAPRODAJ: Kamnita istrska vrstna hiša z zemljiščem – Kocjančiči pri Sv. Antonu V mirnem naselju Kocjančiči pri Svetem Antonu prodamo starejšo kamnito krajno vrstno hišo, letnik 1900, z veliko potenciala....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ima 3 sobe, dnevna soba z izhodom na balkon, kuhinja, kopalnica, wc, shramba. Pripada mu tudi klet in parkirišče. Vsi priključki. .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 398.000 €, 84,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-770 Ogled oglasa na strani ponudnika IZOLA, na mirni lokaciji v Izoli nudimo možnost nakupa 3 sobnega stanovanja v novozgrajenem VILA BLOKU. Stavba je zgrajena leta 2022, sestoji iz 4 stanovanj, skupaj ima preko 550 m2 uporabnih površin v treh etažah, stoji na....

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 298.000 €, 84,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

84,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2019, TROSOBNO STANOVANJE - BERTOKI (KOPER).V okolici naselja Bertoki, le 4 km iz centra Kopra, prodamo prostorno 3-sobno stanovanje v dvostanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v pritličju. Hiša je bila zgrajena l. 1900, obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, 5/5 nad., Popolnoma adaptirano stanovanje v Luciji, sončno in svetlo, 2 minuti do morja, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura (avtobusna postaja, trgovine, lekarna..), parkiranje pred blokom samo za stanovalce bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

82 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 250.000,00 EUR PRODAJA – DVOSOBNO STANOVANJE z urejenim parkirnim mestom, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj dvosobno....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 205.000 €, 81,50 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velika dnevna soba z jedilnico, dve spalnici, klet v pritličju, garažni boks, telefon, kabelska .

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 318.000 €, 80,50 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo priložnost, da postanete lastnik edinstvene nepremičnine na izjemni lokaciji na Hrvatinih, nad Koprom. Če iščete dom, kjer boste uživali v miru, naravi ter bližini morja in mestnega vrveža, je to prava nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa mirna lokacija. Stanovanje se nahaja v bloku ki ima novo fasado in novo streho.Zelo dobra izolacija. Prostori v stanovanju lepo urejeni in smiselno postavljeni, adaptirano 2017. Velika kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, tri spalnice, kopalnica, posebej zudi wc, dve utility sobe.....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 150 m2 zemljišča, P+1, obnovljena istrska hiša, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Koper - okolica, Gračišče, posredujemo pri prodaji polovice dvostanovanjske kamnite istrske hiše, zgrajene leta 1900, popolnoma obnovljena med letoma....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!