• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 340 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremičnine primorska do 340 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 340 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 340 m2" je bilo najdenih 441 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.134 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, P/8 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na prodaj 2.5-sobno pritlično stanovanje v Prisojah pri Kopru Iščete udobno, svetlo in funkcionalno stanovanje v mirnem okolju in blizu vse infrastrukture? To pritlično 2.5-sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 260.000 €, 57,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, 8/8 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Koper, stanovanje z uporabno površino 46,8m2, neto tlorisno površino 57,2m2, prodam. Stanovanje obsega: hodnik- vežo, shrambo, spalnico, dnevno sobo iz katere je izhod na balkon, kuhinjo z jedilnico iz katere....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 57,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 8/9 nad., Koper - Prisoje / Olmo; prodamo svetlo 2-sobno stanovanje, preurejeno v 3-sobno (57,2 m2), v 8. nadstropju bloka z dvigalom (l. 1981). Funkcionalen razpored, PVC okna, klima in CK. Pripada kletna shramba, souporaba kolesarnice. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Stanovanje s skupno veliko teraso v Piranu Na prodaj je zelo svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 3. nadstropju (3/3) večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1900. Stanovanje z uporabno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 200.000 €, 56,00 m2 cca 3570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

56 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA GOSTINCE IN INVESTITORJE! Na prodaj: poslovni prostor – gostinski lokal "Longi Bar" - Koper – Ogrlica, priljubljena lokacija Na eni najboljših lokacij v Kopru, sredi zelenja....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Dvosobno stanovanje ob morju v čarobnem Piranu PIRAN, 56 m², elegantno stanovanje v prestižni meščanski stavbi iz leta 1900, kjer se tradicija sreča z modernim življenjskim stilom. Nahaja se v srcu....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, 3/5 nad., prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Iščete svojo prvo nepremičnino ali pa morda vikend enoto na obali? Posredujemo pri prodaji svetlega dvosobnega stanovanja v večstanovanjskem objektu. Lokacija omogoča peš do šole, trgovine, restavracij, morja,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 54,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., SL: 54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EURIT: 54 m2, 2 camere, costruito nel 1980, 3° piano su 5, in vendita. Prezzo: EUR 320.000,00, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2 - sobno....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 229.000 €, 53,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2002, 2/2 nad., 53 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2002, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 229.000,00 EUR, prodamo. Cena: cca 229.000,00 EUR PIRAN: v 1.vrsti od morja prodamo trisobno stanovanje velikosti 53m² v 2.nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, Po dogovoru, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v manjšem bloku, dve spalnici, velika dnevna soba, kuhinja z jedilnico, ločeni kopalnica in WC, balkon, klet. Plinska etažna centralna, klima, aluminijska okna, instalacije, kopalnica in WC prenovljene, zastekljen balkon, parkirišče. Bližina igrišča, pošte, avtobusne postaje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 275.000 €, 52,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

52,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 1992, 1/2 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Naprodaj 2-sobno stanovanje v središču Pirana – 52,3 m² V Piranu, v 1. nadstropju dvonadstropne stavbe, je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v skupni izmeri 52,3 m². Stavba je bila leta....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 225.000 €, 52,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 1994, 3/4 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR V Piranu, le nekaj korakov od plaže in Tartinijevega trga, posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja, razporejenega v dveh etažah. Stanovanje nudi popolno kombinacijo udobja,....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 52,00 m2 cca 4810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, 3/4 nad., prodamo. Cena: cca 250.000,00 EUR V Piranu, v neposredni bližini plaže in Tartinijevega trga, posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se razprostira v dveh etažah. Stanovanje je bilo delno prenovljeno l.2016 in vseskozi vzdrževano.....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 249.000 €, 51,00 m2 cca 4880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Primorska – Izola, zgrajeno l. 1890, prenovljeno l. 2019, M/3. nad. v večstanovanjski hiši, skupna površina 51,50 m2, bivalni prostor 45,70 m2, klet 7,00 m2. Cena: 249.000 EUR. Na odlični lokaciji v centru Izole prodamo svetlo mansardno 3-sobno stanovanje. V bližini....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 234.000 €, 50,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4m2 terase, klima, električni pomik oken in žaluzij. Bližina plaže, trgovine, pošte, banke, šole. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 49,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

49,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, 1/5 nad., Na izjemni in zelo mirni lokaciji, s pogledom na morje se prodaja opremljeno 2sobno stanovanje, katero obsega predprostor, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo z izhodom na prostoren balkon, od kjer imate pogled na morje, spalnico, shrambo,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 275.000 €, 48,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2024, M/2 nad., V Izoli prodamo 2-sobno stanovanje z galerijo, teraso in odprtim pogledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V Izoli prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje z galerijo in teraso, ki....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 135.000 €, 47,70 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo poslovni prostor, primeren za različne trgovske ali mirne storitvene dejavnosti (kozmetični salon, svetovalna dejavnost, masažni salon, butik ipd.). Lokacija:frekventna lokacija Tip stavbe: poslovno-stanovanjska stavba / Stanje: potreben osvežitve Lastnosti prostora: Primeren....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 269.000 €, 47,70 m2 cca 5640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Očarljivo 3-sobno stanovanje v samem srcu Kopra – le korak od tržnice in obale! .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 238.000 €, 46,00 m2 cca 5170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

46,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2017, pritličje, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR PRODAMO STANOVANJE V PIRANU – TIK OB MORJU IN HOTELU PIRAN Na izjemni lokaciji v Piranu, tik ob Hotelu Piran in eni najlepših plaž, prodamo v celoti opremljeno stanovanje v izmeri 46,2....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 275.000 €, 43,00 m2 cca 6400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, stanovanje Izola - Jagodje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Iščete popolno kombinacijo bližine morja in mirnega zavetja? Ponujamo vam priložnost za nakup vzdrževanega 2-sobnega stanovanja na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Izoli – le korak od....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 268.000 €, 42,00 m2 cca 6380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 268.000,00 EUR SANJSKA LOKACIJA V CENTRU MESTA Predstavljamo vam redko priložnost za nakup čudovitega dvosobnega stanovanja (42 m²) na Taboru, v neposredni bližini vsega, kar potrebujete za kakovostno življenje. Zakaj bo to....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 93.900 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 93.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 225.000 €, 41,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

41,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Prodamo izjemno 2,5-sobno stanovanje na Punti v Piranu – le korak od morja! V Piranu, na Punti, prodamo stanovanje s površino 41,40 m², ki se nahaja v 3. nadstropju hiše, zgrajene leta 1900. Stavba je bila....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 441)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>