• GoHome Professional
nepremičnine primorska do 350 m2 prvo nadstropje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine primorska do 350 m2 prvo nadstropje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska do 350 m2 prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska do 350 m2 prvo nadstropje" je bilo najdenih 74 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.110 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BOVEC, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajena l. 1920, prenovljena l. 1978, P + 1 + M, neto tlorisna površina 123,50 m2, zemljišče 322,00 m2. Cena: 249.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V Bovcu, v mirnem in zelenem okolju, obdanem z....

 
 
 
  Hiša, OSP, 500.000 €, 121,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2025.,

www.indomio.si

121,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2021, 259 m2 zemljišča, P+1+M, ČRNI KAL - OSP; Na atraktivni lokaciji obrobja osapske doline, pod Kraškim robom, v bližini znamenite evropske plezalne stene, prodamo samostojno hišo v skupni neto izmeri 121,6 m2, na parcelah v....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2001, 174 m2 zemljišča, Samostojna istrska hiša v centru vasice z lastniškim ograjenim dvoriščem, prodamo. Cena: cca 349.000,00 EUR Tipična istrska družinska hiša se nahaja v centru vasice Pomjan. Predstavlja v letu 2001 samostojno....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 406.000 €, 120,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

120 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 406.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (5 sob, 11 ležišč) Na izjemni lokaciji v samem srcu Pirana je naprodaj urejena vrstna hiša, ki trenutno uspešno obratuje kot hostel s skupno 5 sobami in 11....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2019, 1. nad., KOPER - SEMEDELA, 114,6 m2 | 4-sobno | 1. nad. (K+P+1), Zemljišče: 144 m2 - vrt / del zemljišča v uporabi, 1 lastniško parkirno mesto, leto gradnje: 1970, leto prenove: 2019, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR KOPER – SEMEDELA....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 398.000 €, 111,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-37 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 110,57 m2, 3- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. 1/2, moderno opremljeno, s teraso in ložo ter pogledom na morje prodamo. Cena 419.000 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega nadstandardnega....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR ✨ STANOVANJE SANJ V SRCU MESTA – DUPLEX Z ZASEBNIM VRTOM ✨ 103,9 m² čiste harmonije, elegance in miru na prestižni lokaciji! Predstavljamo vam redko priložnost za življenje, ki združuje vse – avtentično....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, V Piranu prodamo prostorno 2-sobno stanovanje za obnovo z veliko zunanje površine (vrt, atrij, terasa), dostopna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Piranu prodamo zanimivo 2-sobno stanovanje za....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1924, adaptiran l. 2007, 150 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in lastnim parkiriščem, ki....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 337.000 €, 100,00 m2 cca 3370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2007, 139 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 337.000,00 EUR Na prodaj: značilna istrska kamnita hiša s potencialom – Burje, Marezige V mirnem naselju Burje pri Marezigah vam predstavljamo čudovito kamnito hišo, ki združuje avtentičnost,....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, P+1+2+M, prodamo. Cena: 560.000,00 EUR Čudovita prenovljena hiša v Piranu Prodamo piransko hišo zgrajeno leta 1800, ki je bila skozi leta skrbno in ljubeče vzdrževana ter postopoma prenavljana. Hiša je bila deležna temeljite prenove,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, POBEGI, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v Čežarjih. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji saj je od trgovine, lekarne, vrtca oddaljeno približno 1 kilometer. Od Kopra je oddaljeno približno 8 kilometrov.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 395.000 €, 75,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga bratstva, prodamo svetlo in skrbno prenovljeno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 375.000 € na 355.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 355.000 €, 75,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 375.000 €
06.05.2026 - 355.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

75,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1932, 1/3 nad., prodamo. Cena: 355.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja v Rožni dolini, ki se nahaja v 1. nadstropju stanovanjske stavbe, neto tlorisne površine 75,6 m², uporabne površine 56,8 m², klet 0,8 m², odprta terasa 18,0 m².....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BERTOKI, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja v Portorožu - Lucija, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene l. 2010. Stanovanje obsega 69,4 m2 bruto površine, od tega 48,5 m2 uporabne....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 365.000 € na 358.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 69,00 m2 cca 5190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.04.2026 - 365.000 €
03.05.2026 - 358.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE. Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana in razdeljena....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 396.000 €, 67,00 m2 cca 5910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V urejenem bloku na izjemno mirni lokaciji v Portorožu prodamo svetlo in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju . Prodaja se popolnoma opremljeno. .

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 205.000 € na 210.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, KOPER, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, PRODAJA - Poslovni prostor / pisarna, 66,50 m2 - Koper (Ankaranska); V poslovnem objektu na Ankaranski cesti v Kopru prodamo svetlo in urejeno pisarno v izmeri 66,50 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju (od skupno 2 nadstropij). Objekt je bil zgrajen....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 218.500 €, 63,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

63 m2, dvojček, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2023, 205 m2 zemljišča, P+1+M, Istrska hiša v Krkavčah - pogled na naravo, zazidljivo zemljiščeV slikoviti istrski vasi Krkavče prodamo prijetno hišo v centru vasi z odprtim pogledom na naravo in zelenje (orientacija jug).Hiša velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 299.000 €, 62,00 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

62,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR 3-SOBNO STANOVANJE V PIRANU Stanovanje se nahaja v pritličju in prvem nadstropju čudovite dvostanovanjske stavbe in meri 62 m². Adaptirano je bilo leta 2014, betonska tla prekrita s ploščicami....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 275.000 €, 52,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

52,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 1992, 1/2 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Naprodaj 2-sobno stanovanje v središču Pirana – 52,3 m² V Piranu, v 1. nadstropju dvonadstropne stavbe, je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v skupni izmeri 52,3 m². Stavba je bila leta....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-74 (od skupaj 74)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!