• GoHome Professional
nepremičnine primorska kvalitetno 140 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska kvalitetno 140 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska kvalitetno 140 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska kvalitetno 140 m2 urejeno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MAREZIGE, 357.000 €, 140,00 m2 cca 2550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

140,7 m2, hiša, zgrajena l. 1800, 723 m2 zemljišča, V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski fontani istrska kamnita hiša, prodamo. Cena: 357.000,00 EUR V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski in Oljčni fontani istrska kamnita hiša. Na prodaj je čudovita....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 350.000 €, 139,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 260.000 €, 138,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

138 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.593 m2 zemljišča, Prodaja hiše z velikim potencialom v Škocjanu, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v naselju Hudenje pri Škocjanu prodamo samostojno hišo z izjemnim potencialom, ki ponuja redko kombinacijo zasebnosti,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine primorska 140 m2 urejeno (10)
  • nepremičnine primorska kvalitetno urejeno (5)
  • nepremičnine primorska kvalitetno 140 m2 (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>