• GoHome Professional
nepremičnine primorska kvalitetno 150 m2 obnovljen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska kvalitetno 150 m2 obnovljen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska kvalitetno 150 m2 obnovljena

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska kvalitetno 150 m2 obnovljena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PIRAN, 638.000 €, 150,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2014, prodamo. Cena: 638.000,00 EUR PIRAN // prodamo hišo v bližni Trga 1. maja, v neposredni bližini plaže, odličnih restavracij, kavarn in trgovin. Hiša se prodaja z vso opremo, kot prikazano na slikah. Oprema je skrbno izbrana, v....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 421.000 €, 145,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.indomio.si

145 m2, samostojna, zgrajena l. 1881, adaptirana l. 2003, 1.685 m2 zemljišča, P+1, idilična obnovljena istrska hiša z uporabnim dovoljenjem, v miru in zelenju z dodatnimi kmetijskimi zemljišči 95.132 m2, prodamo. Cena: cca 421.000,00 EUR Nepremičnina se trenutno v poletnih mesecih....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 420.000 €, 157,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

157 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, 7.888 m2 zemljišča, P+1, veliko zemljišče, gospodarsko poslopje, opremljena, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji lepo urejene podeželske hiše na slikoviti lokaciji, obdani z naravo in lepimi razgledi....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 280.000 €, 142,64 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na čudoviti, sončni lokaciji na južnem robu slikovite vasice Pedrovo se prodaja popolnoma obnovljena, opremljena in takoj vseljiva kraška hiša s čudovitim razgledom na Vipavsko dolino . .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine primorska 150 m2 obnovljena (7)
  • nepremičnine primorska kvalitetno obnovljena (5)
  • nepremičnine primorska kvalitetno 150 m2 (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni