• GoHome Professional
nepremičnine primorska lekarna do 4000 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska lekarna do 4000 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska lekarna do 4000 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska lekarna do 4000 eur/m2" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.076 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 3800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 4200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 330000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 398.000 €, 111,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-37 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 110,57 m2, 3- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. 1/2, moderno opremljeno, s teraso in ložo ter pogledom na morje prodamo. Cena 419.000 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega nadstandardnega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 309.000 €, 78,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

78,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., Na odlični, mirni lokaciji v Izoli, le 300metrov od morja, prodamo lepo razporejeno štirisobno stanovanje bruto tlorisne površine 78 m2, v drugem nadstropju stavbe, prodamo. Cena: 309.000,00 EUR Iščete svoj novi dom....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska lekarna do 4000 eur/m2'
254.900 €
382.000 €
429.000 €
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, 5/5 nad., Popolnoma adaptirano stanovanje v Luciji, sončno in svetlo, 2 minuti do morja, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura (avtobusna postaja, trgovine, lekarna..), parkiranje pred blokom samo za stanovalce bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Stanovanje, POBEGI, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v Čežarjih. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji saj je od trgovine, lekarne, vrtca oddaljeno približno 1 kilometer. Od Kopra je oddaljeno približno 8 kilometrov.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

68,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1988, 6/6 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Kolodvorski cesti, ki se nahaja v šestem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1988. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 323.250 €, 76,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2022, 3/3 nad., prodamo. Cena: 323.250,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 987.000 €, 406,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve/pisarne, Primorska – Koper, zgrajeno l. 1995, 5./5. nad., neto tlorisna površina 406,50 m2, terasa 135,10 m2. Cena: 987.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V centru Kopra, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 687.000 €, 399,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je samostojna hiša na Zgornjih Škofijah, ki se ponaša z dvema ločenima stanovanjema. Nepremičnina na Zgornjih Škofijah vam ponuja priložnost za prijetno in prostorno bivanje v mirnem okolju, obdana....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša stoji v centru Izole. Blizu morja, trgovine, pošte, lekarne, banke itd. Okolje kjer je hiša je zelo umirjeno. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 17)

<< <1> >>