• GoHome Professional
nepremičnine primorska najceneje adaptirano vsaj 7 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine primorska najceneje adaptirano vsaj 7 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najceneje adaptirano vsaj 70 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najceneje adaptirano vsaj 70 m2" je bilo najdenih 58 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.163 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 340000 eur
    • do 420000 eur (povprečna cena)
    • do 510000 eur
    • do 4200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 70 m2 zemljišča, 2/M, LJ. CENTER, 89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 2/M, Etažno stanovanje z vrtom in garažo v bližini kliničnega centra, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 515.000 €, 110,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

110 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2020, 3/4 nad., prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Na prodaj je popolnoma prenovljena nepremičnina v Piranu, ki obsega tri ločene bivalne enote s skupno površino 110 m². Objekt je bil v celoti prenovljen leta 2020, ima uporabno dovoljenje.....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 649.000 € na 619.000 € z dne 14.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.06.2025 - 665.000 €
19.12.2025 - 649.000 €
14.02.2026 - 619.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Stanovanje sanj, v zgodovinskem centru mesta: Štirisobni duplex z vrtom 103,9 m² čistega prostora, miru in zasebnosti na prestižni lokaciji. Predstavljamo si vam izjemno priložnost za življenje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR ✨ STANOVANJE SANJ V SRCU MESTA – DUPLEX Z ZASEBNIM VRTOM ✨ 103,9 m² čiste harmonije, elegance in miru na prestižni lokaciji! Predstavljamo vam redko priložnost za življenje, ki združuje vse – avtentično....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 117,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2023.,

www.indomio.si

117,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1775, adaptirano l. 2015, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Lepo staromeščansko stanovanje se nahaja v 2. nadstropju odlične, urejene staromeščanske hiše v neposredni bližini Prešernovega trga. Stanovanje je bilo prenovljeno leta 2015 in obsega: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 119,00 m2 cca 6390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

119 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1933, adaptirano l. 2024, 7. nad., Loft v neboticniku, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Zakorakajte v razkošje življenja v popolnoma prenovljenem stanovanju v stilu Soho lofta v Nebotičniku, eni najprestižnejših stavb v Ljubljani, ki je bil odprt 21. februarja....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

176,32 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-58 (od skupaj 58)

<< <1 2> >>