• GoHome Professional
nepremičnine primorska najdražje banka vsaj 80 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska najdražje banka vsaj 80 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najdražje banka vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najdražje banka vsaj 80 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.208 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 350000 eur (povprečna cena)
    • do 420000 eur
    • do 3500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 1.090.000 €, 3424,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2026.,

www.indomio.si

3.424 m2, zazidljiva, Bertoki, 3.424 m2, zazidljivo zemljišče, komunalno opremljeno, možnost poslovno-stanovanjske gradnje, trenutni dohodek iz naslova najemnin 55.000 EUR/letno, prodamo. Cena: cca 1.090.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska najdražje banka vsaj 80 m2'
148.000 €
690.000 €
650.000 €
  Zemljišče, BERTOKI, 890.000 €, 1580,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni bližini AC priključka, v izmeri 1.580 m2. Zemljišče je pravokotne, podolgovate oblike. Teren je in raven. Zemljišče je trenutno delno komunalno opremljeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUCIJA, 490.000 €, 168,00 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

168,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, 2/2 nad., Prodamo poslovni prostor - pisarno v poslovnem centru TPC Lucija, v neposredni bližini banke, upravne enote, notarja ter številnih storitev in trgovin. Prostor meri 168,3 m2 in se nahaja v 2. nadstropju urejene stavbe z dvigalom. Primeren....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 430.000 €, 79,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1960, 188 m2 zemljišča, P/2 nad., obnovljeno, parkirišče, atrij, vrt, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 4-sobnega stanovanja v pritličju večstanovanjske hiše v zaželjeni ljubljanski soseski Rožna dolina. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 379.000 €, 209,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

209,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2003, P/5 nad., Pisarniški prostori v centru Nove Gorice, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V samem centru Nove Gorice na razpolago pisarne v pritličju poslovno-stanovanjskega objekta.Prostori so bili namenjeni prostorom banke, možna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 323.250 €, 76,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2022, 3/3 nad., prodamo. Cena: 323.250,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 309.000 €, 78,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

78,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., Na odlični, mirni lokaciji v Izoli, le 300metrov od morja, prodamo lepo razporejeno štirisobno stanovanje bruto tlorisne površine 78 m2, v drugem nadstropju stavbe, prodamo. Cena: 309.000,00 EUR Iščete svoj novi dom....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša stoji v centru Izole. Blizu morja, trgovine, pošte, lekarne, banke itd. Okolje kjer je hiša je zelo umirjeno. .

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!