• GoHome Professional
nepremičnine primorska najdražje do 330 m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine primorska najdražje do 330 m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najdražje do 330 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najdražje do 330 m2" je bilo najdenih 439 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.143 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 310 m2 (malo manjši)
    • 350 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 57.380 €, 60,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

60,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1988, pritličje, Urejen pisarniški prostor v pritličju vzdrževane stavbe v Spodnji Idriji. Primerno tudi za druge dejavnosti. Lahek dostop, tudi za invalide, mirna lokacija, parkiranje v neposredni bližini. Pisarna je pripravljena za takojšnjo....

 
 
 
  Hiša, LEVPA, 57.000 €, 160,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.11.2021.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega; Klet, garaza in shramba ki je finalno dokončano. Pritličje-nadstropje je bivalni del ki pa ni dokončan in obsega hodnik, dve spalnici, kopalnica in dnevna soba s kuhinjo. Fasada je zaključena. Moznost dokupa zemljisca. UGODNA CENA!!! Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 45.000 €, 35,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

35,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2005, 58 m2 zemljišča, Manjša končna vrstna hiša v centru Šempasa, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V Šempasu na placu ob cerkvi sv. Silvestra je naprodaj starejša hiša, potrebna celovite prenove. Površina parcele je po podatkih GURS 58....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Garaža, IZOLA, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

12,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2013, klet, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parkirnega mesta v garaži pod sosesko Južna cesta nasproti medgenerezacijskega centra. Parkirno mesto je sredinsk v -3 etaži, kupec dobi daljinec za garažo iz katere imate možnost....

 
 
 
  Garaža, LUCIJA, 24.000 €, 12,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1995, Pokrito parkirno mesto v garažni hiši, varovano z zapornico in vrati. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, Po dogovoru, 150,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna lokacija. Hiša stoji na parceli cca 2000 metro. Primerno za popoln počitek ali kreativno delo. Poleg hiše še delavnica 50 m2 kot samostojni prizidek. Menjava možna za Kobarid, Tolmin ali Nova Gorica, Cena po dogovoru .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, Po dogovoru, 136,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

povrsina stavbe je 136 m2,komplet opremljena za gostinsko dejavnost z vsemi obratovalnimi dovoljenji ter delom. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, Po dogovoru, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com