• GoHome Professional
nepremičnine primorska najdražje do 350 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremičnine primorska najdražje do 350 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najdražje do 350 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najdražje do 350 m2" je bilo najdenih 447 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.131 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 149.000 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, 66 m2 neto tlorisne površine, začetek gradnje april 09, p+n, dve etaži po 33 m2, zgrajeno do 4. podaljšane gradbene faze, možno dokončati na ključ, predviden rok za končanje del septembra 09. .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

26,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1852, adaptirana l. 1970, 1/4 nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta, v bližini hotela Lev, prodamo gasronjero z visokimi stropi (višina 3,70m), kar omogoča dober izkoristek. Kvadratura je 26,3m2 (po GURSU), vendar je....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 145.000 €, 242,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

242 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.074 m2 zemljišča, V pritličju velika garaža z visokimi stropi, kurilnica in hram. Vseljivo stanovanje na prvem nadstropju; kuhinja z jedilnico, dnevna soba s pečjo na drva in balkonom, tri spalnice, kopalnica, ločen WC. V mansardi možno enostavno....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 145.000 €, 171,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251006-15 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Prapetno pri Tolminu, na sončni lokaciji, je na prodaj samostojna stanovanjska hiša s teraso, gospodarskim poslopjem ter poslovno depandanso. V prvem nadstropju je kuhinja ter dnevna soba, drugo nadstropje dve spalnici....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujem pri prodaji vrstne hiše na Plavjah. Hiša je zgrajena do 3. podaljšane gradbene faze. Gre za klasično gradnjo z opečnimi zidaki, izolirana temeljna plošča. Notranje prostore lahko uredite po lastni želji. Pred hišo....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

79,7 m2, 5 in večsobno, v stavbi zgrajeni l. 1949, adaptirano l. 2022, VP/3 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru Idrije v prodajo ponujamo stanovanje v starejši enostanovanjski hiši. Stavba je iz leta 1949 v skupni neto izmeri 197,1 m2. Predmet prodaje je kvadrature 79,7 m2.....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BERTOKI, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Hiša, HUDAJUŽNA, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2025.,

www.indomio.si

192,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2024, 129 m2 zemljišča, K+P+1+M/K+P+1+M, prek kratkim obnovljena hiša v Baški grapi, kuhinja, dnevna soba, 4 spalnice, kopalnica, primerna tako za stalno bivanje kot za počitniško oddajanje, z vodo in elektriko, ogrevanje je peč....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 135.000 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-488 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša v Tolminu z gradbenim dovoljenjem za prenovo v apartmajsko hišo s štirimi apartmaji. Zanimiva investicija. Prosto bremen. Brez dodatnih stroškov za kupca. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša se nahaja na lepi in mirni lokaciji, v pritličju dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, kopalnica v nadstropju predprostor in 2x spalnica. V p pred vhodom je nadkrita terasa in lepo urejenodvorišče. Podaja se v celoti opremljeno zaradi selitve. Pokličite o31 281 727 mETKA .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 135.000 €, 47,70 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo poslovni prostor, primeren za različne trgovske ali mirne storitvene dejavnosti (kozmetični salon, svetovalna dejavnost, masažni salon, butik ipd.). Lokacija:frekventna lokacija Tip stavbe: poslovno-stanovanjska stavba / Stanje: potreben osvežitve Lastnosti prostora: Primeren....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 125.000 €, 127,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.shrani.si/f/C/6K/2aSco5F6/31082010035.jpg .

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Hiša, ROČINJ, 120.000 €, 161,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2024.,

www.indomio.si

161 m2, vrstna, zgrajena l. 1922, 326 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v starem jedru vasi Ročinj, v spodnji Soški dolini, skozi katero teče smaragdna reka Soča. Celotna nepremičnina obsega stanovanjsko hišo s podstrešjem (161 m2), dvorišče (150m2)....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Apartma, ČEZSOČA, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Opremljen apartma z ločeno spalnico, kopalnica, kuhinja z jedilnim kotom in dnevni prostor. Zaklenjena shramba pred apartmajem in kletna shramba za kolesa ali čoln. Zastonj parkiranje pred stavbo. Opremljeno, nizki stroški,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

154 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, 415 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na prodaj hiša za obnovo v Brezovici pri Gradinu (cca 24 km ali 30 min iz Kopra) Iščete priložnost za investicijo ali dom po lastnih željah v mirnem, zelenem okolju? Ta hiša v Brezovici pri Gradinu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIRAN, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 323 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodaja nepremičnine – Seča Na izjemni lokaciji v Seči se prodaja nedokončan objekt v sklopu večstanovanjske stavbe. Uporabna površina stavbe: 99,5 m² Zemljišče: 323 m² Nepremičnina ponuja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Poslovni prostor, IDRIJA, 104.200 €, 104,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

104,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1985, visoko pritličje, Na prodaj sklop petih pisarn različnih velikosti z WC-jem v poslovni stavbi. Mirna lokacija, sončna lega, nizki stroški. Na voljo takoj. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 104.200,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, STARA GORA, 103.000 €, 172,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

172 m2, bivalen, zgrajen l. 1851, adaptiran l. 1989, 6.000 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR Vikend na idilični lokaciji – STARA GORA pri Trebnjem Na mirni in sončni lokaciji v Stari Gori pri Trebnjem prodamo čudovit tradicionalni vikend zgrajen leta 1851, ki je bil....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 99.900 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 99.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 99.000 €, 88,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

88 m2, vrstna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 1965, 215 m2 zemljišča, P+1, Starejša stanovanjska hiša z gospodarskim poslopjem in parkirišči, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Vrtovinu naprodaj starejši stanovanjski objekt, ki je v fazi prenove.Objekt je bil zgrajen leta 1875, streha....

 
 
 
  Hiša, GONJAČE, 94.900 €, 79,50 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji v idilični vasi Gonjače , v samem srcu Goriških Brd, je na voljo samostojna hiša, ki ponuja izjemno priložnost za prenovo po vaših željah. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 89.500 €, 45,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vredno ogleda in nakupa .

 
 
 
  Hiša, KOBARID, 89.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

194 m2, dvojček, zgrajen l. 1880, adaptiran l. 1980, 153 m2 zemljišča, Hiša dvojček s stanovanjem cca 104 m2 v prvem in drugem nadstropju. Na prvem nadstropju kuhinja z jedilnico, dnevna soba, kopalnica. Na drugem nastropju tri spalnice. V pritličju garaža, kletna shramba, del hiše....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 85.000 €, 128,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-92 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v posredujemo pri prodaji hiše s pripadajočim zemljiščem in garažo. Neto kvadratura stavbnega zemljišča je 244 m2, neto kvadratura hiše znaša 128,2 m2, od tega je uporabne površine 79 m2. Pripada ji tudi garaža v izmeri....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 80.000 €, 33,40 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je opremljena s kakovostnimi materiali .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>