• GoHome Professional
nepremičnine primorska najdražje do 370 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremičnine primorska najdražje do 370 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najdražje do 370 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najdražje do 370 m2" je bilo najdenih 449 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.112 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 350 m2 (malo manjši)
    • 390 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Hiša, DORNBERK, 199.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

200 m², samostojna, zgrajena l. 1947, 5.668 m² zemljišča, atraktivna lokacija, bivša kmetija z zemljiščem 5668 m² zemljišče vse v enem kosu( sadovnjak), hiša je nevseljiva potrebna celotne obnove. Hiša z zemljiščem na sončni lokaciji z razgledom na dolino, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Zemljišče, MALIJA, 195.000 €, 373,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

373 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo manjšo gradbeno parcelo za gradnjo eno ali več stanovanjskega objekta do 360 m2, možno tudi dvojčka, z lepim razgledom na morje in Savudrijski zaliv ter soline, parcela teče neposredno ob asfaltirani občinski cesti in je zlahka dostopna,....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 195.000 €, 103,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

103 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2009, pritličje, Poslovni prostor v pritličju novejše poslovno stanovanjske stavbe v Novi Gorici. Mirna lokacija, parking pred poslovnim prostorom in dve parkirni mesti v garažni hiši stavbe. Primeren za mirno dejavnost, notranjost potrebna zaključnih....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 150 m2 zemljišča, P+1, obnovljena istrska hiša, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Koper - okolica, Gračišče, posredujemo pri prodaji polovice dvostanovanjske kamnite istrske hiše, zgrajene leta 1900, popolnoma obnovljena med letoma....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Hiša, KANALSKI VRH, 185.000 €, 221,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

221 m2, samostojna, zgrajena l. 1924, adaptirana l. 2005, 13.636 m2 zemljišča, P+1+M/2 nad., To je vaša priložnost, da svoj sanjski dom na Banjški planoti spremenite v resničnost. Nahaja se v Kanalskem Vrhu, le 20 kilometrov od Nove Gorice, ponujamo lepo obnovljeno stanovanjsko hišo....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRADE, 185.000 €, 198,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

198,6 m2, pisarna, zgrajena l. 2001, 76 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski prostor, ki je optimalno razporejen, zelo prostoren in se nahaja v kletni etaži samostojne hiše na mirni lokaciji v Pradah, 5 km oddaljeno od Kopra. Razporeditev: osrednji....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 189.000 € na 185.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PIRAN, 185.000 €, 38,10 m2 cca 4860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 189.000 €
13.05.2026 - 185.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 124,70 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TEL. 041 603 375 .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 180.000 €, 110,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na 110m je veranda, kuhinja, jedilnica, soba s kaminom, spalnica, dve kopalnici, garderoba, stopnišče. Prostori so veliki, sončni, zračni. Hiša ni opremljena. Ob tem še terasa 33m, balkon 11m, zunanje stopnišče ter 60m dvorišča v istrskem kamnu. Sončna lega. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 179.000 €, 191,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.indomio.si

191 m2, samostojna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 2023, 118 m2 zemljišča, odlična priložnost za investicijo ali bivanje v naravimožnost ureditve 3 enothiša na lepi sončni lokaciji sredi vasi v bližini soče, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Naprodaj je hiša, ki se nahaja v središču....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 175.000 €, 134,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

134,1 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, polklet, odlična priložnost, poleg restavracije Ajda, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v podhodu Ajdovščina, v samem središču Ljubljane. Prostor je po podatkih GURS registriran kot trgovski del....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega Pritičje; hodnik, kuhija, dnevna soba, kopalnica in shramba Nadstropje; dve veliki sobi in ena manjsa soba Pred objektom je manjsa garaza v velikosti 20m² Hisa je potreba prenove. Hisa nima urejene sluznostne poti. Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Par minut iz Gračišča, 20 min iz Kopra se nahaja vas Sirči. Ta končna vrstna hiša ima še obnovljeno streho in so delno tudi betonske plošče. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa mirna lokacija. Stanovanje se nahaja v bloku ki ima novo fasado in novo streho.Zelo dobra izolacija. Prostori v stanovanju lepo urejeni in smiselno postavljeni, adaptirano 2017. Velika kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, tri spalnice, kopalnica, posebej zudi wc, dve utility sobe.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje zajema 2x spalnico od tega ena z galerijo, shrambam, predprostor,kopalnica s tušem, dnevna soba z jedilnico, kuhinja. vse informacije na tel 031 281 727 .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 169.000 €, 39,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 161.000 €, 70,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sedemnajstih (17) parcelah je v izgradnji sedemnajst individualnih stanovanjskih objektov prilagojenih zahtevam in željam soinvestitorjev oziroma bodočih kupcev. Na posamezni parceli je v treh etažah na osnovnem tlorisu 8 x 12 m možna izgradnja do 380 m2 stanovanjskih površin.....

 
 
 
  Poslovni prostor, IDRIJA, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

106 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1982, pritličje, Gostinski lokal na top lokaciji v centru mesta Idrija, neposredna bližina avtobusne postaje, Špara, Merkatorja, bank. Pritličje ob ulici lokal. V kletni etaži skladišče in kuhinja. Lokal se nahaja v poslovni stavbi. Dobra investicija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

74,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2018, P/2 nad., V Kopru na Ogrlici prodamo poslovni prostor - gostinski lokal. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR V Kopru na Ogrlici prodamo poslovni prostor. Prostor je primeren za različne dejavnosti (gostinstvo,....

 
 
 
  Hiša, DREŽNICA, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

172 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1985, 692 m2 zemljišča, Samostojna hiša potrebna prenove (zadnja prenova 1985, streha 1999). Ob hiši je tudi samostojen kmetijski objekt površine 96 m2 zgrajen leta 1920 iz kamna. Zanimiva lokacija ob vznožju gora v slikoviti vasici....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 150.000 €, 133,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

133,2 m2, zidan, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2005, 3.913 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanega vikenda v naselju Sv. Anton na Pohorju. Objekt je zgrajen l. 1950, obnova strehe 1975 in obnova oken 2005. Objekt je NTP 133,2 m2, uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 449)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!