• GoHome Professional
nepremičnine primorska najdražje pritličje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine primorska najdražje pritličje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najdražje pritličje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najdražje pritličje" je bilo najdenih 205 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.807 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 195.000 €, 103,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

103 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2009, pritličje, Poslovni prostor v pritličju novejše poslovno stanovanjske stavbe v Novi Gorici. Mirna lokacija, parking pred poslovnim prostorom in dve parkirni mesti v garažni hiši stavbe. Primeren za mirno dejavnost, notranjost potrebna zaključnih....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 179.000 €, 191,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.indomio.si

191 m2, samostojna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 2023, 118 m2 zemljišča, odlična priložnost za investicijo ali bivanje v naravimožnost ureditve 3 enothiša na lepi sončni lokaciji sredi vasi v bližini soče, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Naprodaj je hiša, ki se nahaja v središču....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Poslovni prostor, IDRIJA, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

106 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1982, pritličje, Gostinski lokal na top lokaciji v centru mesta Idrija, neposredna bližina avtobusne postaje, Špara, Merkatorja, bank. Pritličje ob ulici lokal. V kletni etaži skladišče in kuhinja. Lokal se nahaja v poslovni stavbi. Dobra investicija,....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 145.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-238 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 23,1 m2 velik opremljen prostor za storitve v pritličju poslovne zgradbe zgrajene 1990. Prostor je primeren za kozmetični, frizerski, masažni ali fizioterapevtski salon oz. sorodne storitve. Prenovljen je 2020. Nova....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BERTOKI, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša se nahaja na lepi in mirni lokaciji, v pritličju dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, kopalnica v nadstropju predprostor in 2x spalnica. V p pred vhodom je nadkrita terasa in lepo urejenodvorišče. Podaja se v celoti opremljeno zaradi selitve. Pokličite o31 281 727 mETKA .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 130.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-172 Ogled oglasa na strani ponudnika V samem mestnem jedru Kopra, v neposredni bližini mestnega dogajanja, taverne, mestne plaže, mestne promenade in drugih mestnih znamenitosti, posredujemo pri prodaji enosobnega prostora z ločenim straniščem. Prostor se nahaja....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, IDRIJA, 104.200 €, 104,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

104,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1985, visoko pritličje, Na prodaj sklop petih pisarn različnih velikosti z WC-jem v poslovni stavbi. Mirna lokacija, sončna lega, nizki stroški. Na voljo takoj. Brez dodatnih stroškov nakupa, prodamo. Cena: 104.200,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, KOBARID, 89.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-532 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša dvojček s stanovanjem cca 104 m2 v prvem in drugem nadstropju. Na prvem nadstropju kuhinja z jedilnico, dnevna soba, kopalnica. Na drugem nastropju tri spalnice. V pritličju garaža, kletna shramba, del hiše je gospodarski....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 85.000 €, 128,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-92 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v posredujemo pri prodaji hiše s pripadajočim zemljiščem in garažo. Neto kvadratura stavbnega zemljišča je 244 m2, neto kvadratura hiše znaša 128,2 m2, od tega je uporabne površine 79 m2. Pripada ji tudi garaža v izmeri....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI VOLČAH, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 1972, 114 m2 zemljišča, P+1, Hiša z gospodarskim poslopjem - Sela pri Volčah, Tolmin, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Sela pri Volčah, 142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, 114 m2 zemljišča. Hiša je vrstna in zasnovana kot dve ločeni enoti....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNO, 70.000 €, 10389,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

10.389 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, veliko zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Nepremičnine - Cerkno; Prodamo večje, sončno posestvo v vasi Bukovo, kjer lahko uživate v naravi in svežem zraku. Lokacija je primerna za družinsko hišo, počitniško domovanje ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

30 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1817, adaptiran l. 2023, pritličje, Pritličje poslovni prostor za pisarno, salon, trgovino, storitve. Klima gretje hlajenje, internet, kopalnica, lahko se postavi kuhinja, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 57.380 €, 60,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

60,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1988, pritličje, Urejen pisarniški prostor v pritličju vzdrževane stavbe v Spodnji Idriji. Primerno tudi za druge dejavnosti. Lahek dostop, tudi za invalide, mirna lokacija, parkiranje v neposredni bližini. Pisarna je pripravljena za takojšnjo....

 
 
 
  Hiša, LEVPA, 57.000 €, 160,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.11.2021.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega; Klet, garaza in shramba ki je finalno dokončano. Pritličje-nadstropje je bivalni del ki pa ni dokončan in obsega hodnik, dve spalnici, kopalnica in dnevna soba s kuhinjo. Fasada je zaključena. Moznost dokupa zemljisca. UGODNA CENA!!! Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 45.000 €, 35,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

35,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2005, 58 m2 zemljišča, Manjša končna vrstna hiša v centru Šempasa, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V Šempasu na placu ob cerkvi sv. Silvestra je naprodaj starejša hiša, potrebna celovite prenove. Površina parcele je po podatkih GURS 58....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 25.000 €, 3324,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

3.324 m2, kmetijsko zemljišče, pritličje, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče skupne površine 3.324 m², na katerem stoji kamnita stavba – gospodarski objekt (hram) iz leta 1920, površine po javnih podatkih 24 m² (GURS). Zemljišče se nahaja v idilični mirni lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 21.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-46 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji poslovnih prostorov na naslovu Čepovan 66. V pritličju starejše poslovno-stanovanjske stavbe v centru vasi se nahajata dve pisarni in toaletni prostor skupne površine 47,7 m2. V prostorih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, Center, Po dogovoru cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni prostori, v poslovno stanovanjskem kompleksu Solis, na izjemni lokaciji v središču mesta. V sami bližini promenade, parka, tržnice, starega mestnega jedra in upravnega središča, upravne enote… Poslovni prostori v skupni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-205 (od skupaj 205)

<< <1 2 3 4 5> >>