• GoHome Professional
nepremičnine primorska najdražje vsaj 350 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine primorska najdražje vsaj 350 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska najdražje vsaj 350 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska najdražje vsaj 350 m2" je bilo najdenih 406 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 516 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 237.000 €, 1275,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2025.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo..V Šmarjah pri Kopru se ponuja sončna zazidljiva posest z odprtin pogledom na morje in z veliko potenciala, prodamo. Cena: 237.000,00 EUR Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo V Šmarjah pri....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 231.250 €, 4625,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2025.,

www.indomio.si

4.625 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče v Batujah, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 V Batujah sta naprodaj sosednji zemljišči, ki imata po podatkih GURS skupno površino 4.625 m2. Ob upoštevanju veljavnih prostorskih načrtov meri zazidljivi del celotnega kompleksa približno 2.000 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 227.000 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj - ravno kmetijsko zemljišče pri vanganelu (12.275 m2, boniteta 86), prodamo. Cena: cca 227.000,00 EUR Na odlični lokaciji v bližini Vanganela prodamo prvovrstno kmetijsko zemljišče, ki ga sestavljajo tri med seboj povezane parcele v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 220.000 €, 532,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

532 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče, bližina morja – Šared, Izola Na izjemni lokaciji v Šaredu pri Izoli je na voljo zazidljivo zemljišče velikosti 532 m², ki združuje mir, naravo in bližino morja. Parcela se nahaja v urejenem naselju stanovanjskih....

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 215.000 €, 522,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V okolici Cerkna v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo in dodatni objekt. Kvadratura hiše znaša 330,8m2 od tega je bivalne površine 123,2m2. Stavba je v treh etažah V pritličju se nahajajo: - kurilnica - pralnica - prostor....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 215.000 €, 2877,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.877 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljiše v velikosti 2.877 m2, ki ga je možno še dodatno deliti na manjše enote. Zemljišče se po planu nahaja na območju....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 210.000 €, 642,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

642 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 10 minut do plaže, na ravnem, južna stran, zelo sončna, mirno okolje, parcela ima urejen dostop do občinske ceste, vsi priključki, elektrika, voda, tel., internet so ob parceli, lokacijska informacija za gradnjo objekta na tej parceli, možna....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 210.000 €, 708,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

708 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravna, urejen dostop, ob parceli vsi priključki, elektrika, voda, internet, parcela teče vzdolž asfaltirane javne občinske ceste, zelo mirna in sončna okolica, južna stran, možna menjava za stanovanje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 201.890 €, 1553,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez hipotek. .

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, MALIJA, 195.000 €, 373,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

373 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo manjšo gradbeno parcelo za gradnjo eno ali več stanovanjskega objekta do 360 m2, možno tudi dvojčka, z lepim razgledom na morje in Savudrijski zaliv ter soline, parcela teče neposredno ob asfaltirani občinski cesti in je zlahka dostopna,....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 180.090 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

6.210 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29,00 EUR/m2 Naprodaj je čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni – v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje: Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI KAL, 180.000 €, 2542,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.542 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s potencialom, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V neposredni bližini glavne ceste in pošte Črni Kal se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 2.542 m2. Številka parcele je 2354/37 k.o. Črni Kal. Gre za lokacijo, ki je na robu....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 180.000 €, 1870,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.indomio.si

1.870 m2, zazidljiva, ravna parcela, omogoča gradnjo dveh individualnih hiš ali dveh dvojčkov, urejen dostop, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Izjemna priložnost za gradnjo vašega doma ali investicije! OPIS ZEMLJIŠČA V Brezovici pri Gradinu je na voljo zazidljivo zemljišče v izmeri 1870....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, ČEŽARJI, 175.000 €, 854,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, V bližini Kopra, pod Čežarji proti Dekanom, prodamo zazidljivo parcelo 854 m2. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR V bližini Kopra, na izjemni lokaciji pod Čežarji proti Dekanom, prodamo tri parcele v skupni velikosti 854 m². Po lokacijski informaciji....

 
 
 
  Zemljišče, PRADE, 175.000 €, 1167,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2025.,

www.indomio.si

1.167 m2, za investicijo, Parcela v neposredni bližini stavbnega območja, prodamo. Cena: cca 175.000,00 EUR Lepe pravokotne oblike, z urejenim dostopom. Voda in elektrika v neposredni bližini. Trenutno še kot kmetijsko zemljišče. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 171.050 €, 3421,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

3.421 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 STRUNJAN: prodamo kmetijski parceli v skupni izmeri 3.421m2. Dostop do parcele je urejen. Zemljišča se nahajajo na lepem sončnem področju, ter v bližini pokrajinskega parka Strunjan (ne spada v park). V naravi travnik. Pogoj....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
  Zemljišče, ČEZSOČA, 169.000 €, 459,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem, Goriška – Bovec (Čezsoča), velikost 459,00 m2. Cena: 169.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Čezsoči, na izjemni lokaciji v bližini Bovca, prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 169.000 €, 11311,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-67 Ogled oglasa na strani ponudnika V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2 in 962 m2 in se prodajajo kot celota. Sama zemljišča v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 165.000 €, 520,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

520 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Kampolin nad Portorožem - mirni, zeleni lokaciji z razgledi na morje in istrsko krajino. Parcela leži v urejenem okolju z dostopom po lokalni cesti, peš pot do obale. Po prostorskih aktih je zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 165.000 €, 698,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, 2x stavbi parceli v Kavaličih, prodamo. Cena: cca 165.000,00 EUR 1. Stavbna parcela površine 698m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca 100m2. cena 165.000€ 2. Stavbna parcela površine 667m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Popolnoma ravna stavbna parcela od asfaltirani javni cesti na koncu vasi, odmaknjena od ostalih hiš - razpršena gradja, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno stavbne parcele, skupne površine 950 m2, od katerih predstavlja zazidalni del....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 158.760 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 2,00 EUR/m2 Na voljo kmetijske parcel v Gradinu: 2621 590 (Parcela) 2621 591/1 (Parcela) 2621 741/1 (Parcela) 2621 1905/11 (Parcela) 2621 2373/19 (Parcela) 2621 2373/28 (Parcela) 2621 2429/8 (Parcela) 2621 2429/9 (Parcela) 2621 2429/12....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 152.000 €, 1551,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.551 m2, zazidljiva, Ponujamo vam izjemno priložnost za novogradnjo, ki vam omogoča, da se lotite gradnje vaše sanjske hiše v najkrajšem možnem času. Ta edinstvena priložnost vam omogoča, da ustvarite dom po vaši meri v čudovitem in mirnem okolju, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR Na....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 150.000 €, 6044,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2022.,

www.indomio.si

6.044 m2, kmetijsko zemljišče, oljčni nasad, prodamo. Cena: cca 150.000,00 EUR V Kopru v naselju Kampel posredujemo pri prodaji zelo lepega in urejenega oljčnega nasada - cca 255 starih med 20-30 let. Nasad pridela med 700 in 1000 l. olja na leto. Celotno zemljišče meri 6044 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 149.000 €, 931,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 2 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 406)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!