• GoHome Professional
nepremičnine primorska obnovljena najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine primorska obnovljena najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska obnovljena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska obnovljena najdražje" je bilo najdenih 73 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.266 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 380000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 288.000 €, 206,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

206 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2020, 183 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR V mirni obrečni vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline, se nahajata....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 280.000 €, 142,64 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na čudoviti, sončni lokaciji na južnem robu slikovite vasice Pedrovo se prodaja popolnoma obnovljena, opremljena in takoj vseljiva kraška hiša s čudovitim razgledom na Vipavsko dolino . .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

82 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 250.000,00 EUR PRODAJA – DVOSOBNO STANOVANJE z urejenim parkirnim mestom, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj dvosobno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 249.000 €, 51,00 m2 cca 4880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Primorska – Izola, zgrajeno l. 1890, prenovljeno l. 2019, M/3. nad. v večstanovanjski hiši, skupna površina 51,50 m2, bivalni prostor 45,70 m2, klet 7,00 m2. Cena: 249.000 EUR. Na odlični lokaciji v centru Izole prodamo svetlo mansardno 3-sobno stanovanje. V bližini....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 245.000 €, 85,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

85,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, 200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR NAPRODAJ: Kamnita istrska vrstna hiša z zemljiščem – Kocjančiči pri Sv. Antonu V mirnem naselju Kocjančiči pri Svetem Antonu prodamo starejšo kamnito krajno vrstno hišo, letnik 1900, z veliko potenciala....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111018-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V mestnem jedru Kopra prodajamo stanovanje v 2. nadstropju šest-stanovanjske hiše. Neto tlorisna površina stanovanja je 52,20,m2 + klet 6 m2. K stanovanju spada še ločen del v pritličju zgradbe - v velikosti 15 m2 - ki je urejen....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 225.000 €, 41,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

41,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Prodamo izjemno 2,5-sobno stanovanje na Punti v Piranu – le korak od morja! V Piranu, na Punti, prodamo stanovanje s površino 41,40 m², ki se nahaja v 3. nadstropju hiše, zgrajene leta 1900. Stavba je bila....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 225.000 €, 182,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

182,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1987, 425 m2 zemljišča, P+1, Končna vrstna hiša v Ozeljanu z dodatno nepremičnino, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji končne vrstne hiše, zgrajene leta 1900, ki je bila skrbno obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 150 m2 zemljišča, P+1, obnovljena istrska hiša, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Koper - okolica, Gračišče, posredujemo pri prodaji polovice dvostanovanjske kamnite istrske hiše, zgrajene leta 1900, popolnoma obnovljena med letoma....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
  Hiša, KANALSKI VRH, 185.000 €, 221,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

221 m2, samostojna, zgrajena l. 1924, adaptirana l. 2005, 13.636 m2 zemljišča, P+1+M/2 nad., To je vaša priložnost, da svoj sanjski dom na Banjški planoti spremenite v resničnost. Nahaja se v Kanalskem Vrhu, le 20 kilometrov od Nove Gorice, ponujamo lepo obnovljeno stanovanjsko hišo....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 179.000 €, 191,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.indomio.si

191 m2, samostojna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 2023, 118 m2 zemljišča, odlična priložnost za investicijo ali bivanje v naravimožnost ureditve 3 enothiša na lepi sončni lokaciji sredi vasi v bližini soče, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Naprodaj je hiša, ki se nahaja v središču....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

26,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1852, adaptirana l. 1970, 1/4 nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta, v bližini hotela Lev, prodamo gasronjero z visokimi stropi (višina 3,70m), kar omogoča dober izkoristek. Kvadratura je 26,3m2 (po GURSU), vendar je....

 
 
 
  Hiša, HUDAJUŽNA, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2025.,

www.indomio.si

192,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2024, 129 m2 zemljišča, K+P+1+M/K+P+1+M, prek kratkim obnovljena hiša v Baški grapi, kuhinja, dnevna soba, 4 spalnice, kopalnica, primerna tako za stalno bivanje kot za počitniško oddajanje, z vodo in elektriko, ogrevanje je peč....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 99.900 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 99.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-73 (od skupaj 73)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!