• GoHome Professional
nepremičnine primorska prenovljeno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska prenovljeno balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska prenovljeno balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska prenovljeno balkon" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.491 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 350000 eur
    • do 430000 eur (povprečna cena)
    • do 520000 eur
    • do 4300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska prenovljeno balkon'
254.900 €
790.000 €
760.000 €
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,00 m2 cca 4370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.indomio.si

89,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2020, 3/5 nad., Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2025 - 1.230.000 €
31.07.2025 - 930.000 €
15.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

314 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2015, 1.300 m2 zemljišča, P+1, Prodamo hišo z veliko parcelo v bližini morja, s čudovitim razgledom na morje in Dolomite, na izredno mirnem predelu, obdana zgolj z nekaj redkimi in povsem nemotečimi sosedi.. Možna gradnja nove hiše....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

325 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 1.375 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Pritlično stanovanje je vzdrževanega stanja, medtem ko je....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 329.000 €, 62,00 m2 cca 5310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2005, 70 m2 zemljišča, 4. nad., 2x nadstrešek za avto, vrt, 2x klet, skupni prostor na podstrešju, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4s stanovanja na top lokaciji, kjer imate vse pri roki. Stanovanje je glede na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

485,51 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2024, 1.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2. Predmet....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled