• GoHome Professional
nepremičnine primorska prenovljeno vsaj 90 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska prenovljeno vsaj 90 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska prenovljeno vsaj 90 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska prenovljeno vsaj 90 m2" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.984 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 90 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 330000 eur
    • do 410000 eur (povprečna cena)
    • do 500000 eur
    • do 4100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 515.000 €, 110,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

110 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2020, 3/4 nad., prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Na prodaj je popolnoma prenovljena nepremičnina v Piranu, ki obsega tri ločene bivalne enote s skupno površino 110 m². Objekt je bil v celoti prenovljen leta 2020, ima uporabno dovoljenje.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska prenovljeno vsaj 90 m2'
699.000 €
760.000 €
492.000 €
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 492.000 €, 122,00 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, top lokacija, 2 stanovanjska, priložnost za investiranje, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji, saj je promenada oddaljena....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

176,32 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 790.000 €, 180,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2023.,

www.indomio.si

180,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2020, 311 m2 zemljišča, P+1+M, V centru Portoroža prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno meščansko stanovanje v 1.ND. in M. hiše z velikim dvoriščem, vrtom z letno kuhinjo, urejenim parkiriščem, zgolj 300 m od morja. Nova....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 458.000 €, 194,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-170 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je hiša v Ankaranu, ki se nahaja na sončni legi s čudovitim razgledom na morje. Hiša ima tri etaže. V spodnji etaži je dnevni prostor s kuhinjskim delom, spalnica, delovni prostor, kopalnica ter ločen wc in kurilnica.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 750.000 €, 220,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2020, 101.677 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Ta izjemna nepremičnina je rezultat dolgotrajne in skrbne prenove sedanjih lastnikov, ki so več let vlagali trud, predanost in ljubezen v ohranjanje duše prvotne stavbe.....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 210.000 €, 283,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Gore, v občini Idrija, posredujemo pri prodaji samostojne enostanovanjske hiše in večjega zemljišča. Kvadratura stavbe je 283m2, same uporabne površine je 76m2. Pripadajoče zemljišče meri 3129 m2, od tega je 1539m2....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2025 - 1.230.000 €
31.07.2025 - 930.000 €
15.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

314 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2015, 1.300 m2 zemljišča, P+1, Prodamo hišo z veliko parcelo v bližini morja, s čudovitim razgledom na morje in Dolomite, na izredno mirnem predelu, obdana zgolj z nekaj redkimi in povsem nemotečimi sosedi.. Možna gradnja nove hiše....

 
 
 
  Hiša, LOGARŠČE, 599.950 €, 345,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2022.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 98.197 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 599.950,00 EUR To je edinstveno posestvo z eno prenovljeno kmečko hišo, skednjem in dvema dodatnima poslopjema, velikim travnikom in gozdom na 98.197 m2 zasebnega zemljišča, ki se trenutno vodi kot uspešna nastanitev....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

325 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 1.375 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Pritlično stanovanje je vzdrževanega stanja, medtem ko je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

485,51 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2024, 1.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2. Predmet....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-22 (od skupaj 22)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!