• GoHome Professional
nepremičnine primorska pritličje 210 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska pritličje 210 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska pritličje 210 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska pritličje 210 m2" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.739 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manjši)
    • 220 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 379.000 €, 209,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

209,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2003, P/5 nad., Pisarniški prostori v centru Nove Gorice, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR V samem centru Nove Gorice na razpolago pisarne v pritličju poslovno-stanovanjskega objekta.Prostori so bili namenjeni prostorom banke, možna....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska pritličje 210 m2'
89.000 €
410.000 €
480.000 €
  Hiša, TRENTA, 380.000 €, 213,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

213 m², samostojna, adaptirana l. 1985, 19.408 m² zemljišča, samostojna hiša, v Triglavskem narodnem parku, TRENTA 23, krasna lokacija, na veliki parceli 19408 m². Dostopno. Hiša v treh etažah, funkcionalna razporeditev, PT+N+M.V osrednji etaži, večji bivalni prostor za druženje,....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 790.000 €, 218,00 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

218 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2013, 639 m2 zemljišča, P+1, Škocjan - Koper; na sončni, mirni lokaciji prodamo samostojno hišo (P+1) velikosti 218 m2 na parceli 639 m2. V pritličju garaža in poslovni prostor, v nadstropju obnovljeno 4-sobno stanovanje (2013) z....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 750.000 €, 220,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2020, 101.677 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Ta izjemna nepremičnina je rezultat dolgotrajne in skrbne prenove sedanjih lastnikov, ki so več let vlagali trud, predanost in ljubezen v ohranjanje duše prvotne stavbe.....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 554.000 €, 194,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

194 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 554.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (6 sob, 29 ležišč, 54 m² terasa/vrt) Na vrhunski lokaciji v starem jedru Pirana je naprodaj prostorna vrstna hiša s 140 m² bivalne površine in kar 54 m² čudovite....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 399.000 €, 193,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

193,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 226 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR ŠMARJE: Hiša v skupni izmeri 193,4,2 m2 in z 226 m2 zemljišča naprodaj. V hiši sta dve stanovanji.. Spodaj je 4 sobno stanovanje, ter v nadstropju enosobno. Obe stanovanji imata ločena vhoda. Nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 550.000 €, 191,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

191,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1958, adaptiran l. 2021, 85 m2 zemljišča, K+P+1/K+P+1, Na dobri lokaciji v centru mesta se prodaja poslovna stavba velikosti 191,2 m2. Stavba obsega tri etaže in sicer klet, pritličje ter nadstropje. Etaže povezujejo stopnice. V vsakem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 179.000 €, 191,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.indomio.si

191 m2, samostojna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 2023, 118 m2 zemljišča, odlična priložnost za investicijo ali bivanje v naravimožnost ureditve 3 enothiša na lepi sončni lokaciji sredi vasi v bližini soče, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Naprodaj je hiša, ki se nahaja v središču....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 229.200 €, 191,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

191 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1960, pritličje, Poslovni prostor za pisarne ali storitve v centru mesta pod pošto v Novi Gorici. Več posameznih pisarn v sklopu s sanitarijami, čajno kuhinjo in skladiščem, prodamo. Cena: 229.200,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!