• GoHome Professional
nepremičnine primorska pritličje 250 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska pritličje 250 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska pritličje 250 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska pritličje 250 m2" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.313 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 350000 eur (povprečna cena)
    • do 420000 eur
    • do 3500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 618.500 €, 247,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.500,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska pritličje 250 m2'
525.000 €
860.000 €
860.000 €
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

244 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m2 zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m2 in terasa 15 m2, stan v nadstropju 85,5 m2 in terasa 65 m2 sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, PODNANOS, 299.000 €, 239,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

239,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, 827 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša z dušo, kjer kamen pripoveduje zgodbe in vrt diha s Krasom Na mirnem koncu Podnanosa stoji hiša, ki ni le nepremičnina – je dom z značajem, zgodovino in toplino. Obdana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 940.000 €, 264,00 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

264 m2, pisarna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2008, prodamo. Cena: 940.000,00 EUR Koper, Šmarska cesta, na odlični in vidni lokaciji, prodamo samostojno leta 1990 in obnovljeno leta 2008, zgrajeno Poslovno storitveno stavbo, etažnost P+N, skupne površine 264 m2 (od tega ½ pritličje....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 316.000 €, 236,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

236 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1996, 224 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 316.000,00 EUR V Koštaboni prodamo istrsko hišo z dvoriščem in dodatnim objektom V mirni in avtentični istrski vasi Koštabona prodamo vrstno hišo, ki stoji kot zadnja v nizu in nudi več zasebnosti....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....

 
 
 
  Hiša, JAGODJE, 950.000 €, 234,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2020, 483 m2 zemljišča, K+P+1, IZOLA- JAGODJE; Prodamo hišo - dvojček, Izola (Jagodje); Lokacija: Jagodje, miren predel nad Izolo, 500 m od morja; Vrsta: dvojček (K+P+1); Bivalna površina: 234 m2; Parcela: 483 m2; Leto gradnje: 1990;....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE, 480.000 €, 269,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

269 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1992, 695 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše v Šmarjah, ki se nahaja v centru vasi. Hiša je redno vzdrževana ter v dobrem stanju. Velikost parcele je 695 m2 in neto tlorisne....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>