• GoHome Professional
nepremičnine primorska pritličje urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine primorska pritličje urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska pritličje urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska pritličje urejeno" je bilo najdenih 57 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.038 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 400000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 1.380.000 €, 530,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

530 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2013, 2.788 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 1.380.000,00 EUR Na prodaj je izjemna, reprezentativna vila na mirni lokaciji na obrobju Nove Gorice, tik ob meji z Italijo. Stavba, zgrajena v začetku 20. stoletja, združuje klasično....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Hiša, OSP, 500.000 €, 121,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2025.,

www.indomio.si

121,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2021, 259 m2 zemljišča, P+1+M, ČRNI KAL - OSP; Na atraktivni lokaciji obrobja osapske doline, pod Kraškim robom, v bližini znamenite evropske plezalne stene, prodamo samostojno hišo v skupni neto izmeri 121,6 m2, na parcelah v....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 460.000 €, 109,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

109,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2014, 3/3 nad., prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra, le korak stran od mestnega vrveža, se prodaja izjemen penthouse v tretjem nadstropju urejene stanovanjske stavbe brez dvigala. Stanovanje s premišljenim....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 400.000 €, 151,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajeno l. 1985, prenovljeno v zadnjih letih, P+1+2+M, neto tlorisna površina 151,70 m2, bivalna površina 125 m2, balkon 8,40 m2, garaža 14,30 m2, zemljišče 331 m2. Cena: 400.000 EUR. Na mirni lokaciji v nesposredni bližini središča Bovca prodamo....

 
 
 
  Hiša, KAMPEL, 634.000 €, 176,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2026.,

www.indomio.si

176,1 m2, dvojček, zgrajen l. 2013, 277 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka na Kampelu Brda, prodamo. Cena: 634.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji enote dvojčka v Kampelu pri Kopru. Nepremičnina zgrajena leta 2013 se nahaja v mirnem in zelenem okolju, iz hiše je....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 671.000 €, 131,00 m2 cca 5120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

131,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, 1/5 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 671.000,00 EUR Na izjemno iskani lokaciji na Rimski cesti v samem centru Ljubljane, posredujemo pri prodaji prostornega, 3-sobnega stanovanja, ki ga je zaradi velikosti in razgibanega tlorisa....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1924, adaptiran l. 2007, 150 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Parecagu prodamo enoto dvojčka z ograjenim dvoriščem in lastnim parkiriščem, ki....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 480.000 €, 112,00 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

112 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše s tremi stanovanji, ki se nahaja v centru Kopra (bližina trga Muda). Nepremičnina je bila v celoti adaptirana in opremljena leta 2018....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 860.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-486 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni kompleks s prizvodno stavbo 2.683 m2 in pisarniško stavbo 479 m2. Proizvodna stavba v treh nadstropjih, pritličje in prvo nadstropje dostopno za tovornjake in nakladalno rampo, notranje tovorno dvigalo, garderobe in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-57 (od skupaj 57)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!