• GoHome Professional
nepremičnine primorska urejeno - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine primorska urejeno - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska urejeno" je bilo najdenih 189 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.272 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 190000 eur (povprečna cena)
    • do 230000 eur
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ANKARAN, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, V Semedeli prodamo samostojno hišo 242,5 m2 na veliki parceli s še dodatnim pomožnim objektom 76 m2, parkirišče, dvorišče, pogled na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR V Semedeli prodamo prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, POBEGI, 250.000 €, 904,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

904 m2, zazidljiva, KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904m2. Zemljišče ima urejen dostop in je ravna. Ob neposredni bližini....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 480.000 €, 112,00 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

112 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše s tremi stanovanji, ki se nahaja v centru Kopra (bližina trga Muda). Nepremičnina je bila v celoti adaptirana in opremljena leta 2018....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

186,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR PRODAJA – VELIKO PROSTORNO STANOVANJE z dvema parkirnima mestoma, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, PIRAN, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 323 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodaja nepremičnine – Seča Na izjemni lokaciji v Seči se prodaja nedokončan objekt v sklopu večstanovanjske stavbe. Uporabna površina stavbe: 99,5 m² Zemljišče: 323 m² Nepremičnina ponuja....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 249.000 €, 124,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Goriška – Bovec, zgrajena l. 1920, prenovljena l. 1978, P + 1 + M, neto tlorisna površina 123,50 m2, zemljišče 322,00 m2. Cena: 249.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V Bovcu, v mirnem in zelenem okolju, obdanem z....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 68.760 €, 3438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

3.438 m2, kmetijsko zemljišče, Atraktivno zemljišče z oljčnikom na planoti pod vasjo Marezige, prodamo. Cena: 68.760,00 EUR Atraktivno zemljišče na planoti pod vasjo Marezige Na lepi in osončeni planoti Marišče, tik pod vasjo Marezige v smeri proti Kopru, prodamo urejeno in prostorno....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE ŠKOFIJE, 185.000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, 160 m2 zemljišča, Prodamo hišo v Zgornjih Škofijah, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji končne vrtsne hiše potrebne prenove s projektom v Zgornjih Škofijah. Hiša se nahaja v strnjenem delu vasi, ima južno orientacijo....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 671.000 €, 131,00 m2 cca 5120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

131,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, 1/5 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 671.000,00 EUR Na izjemno iskani lokaciji na Rimski cesti v samem centru Ljubljane, posredujemo pri prodaji prostornega, 3-sobnega stanovanja, ki ga je zaradi velikosti in razgibanega tlorisa....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 699.000 €, 369,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

369,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 2.789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje prostorna in vsestranska dvostanovanjska hiša, ki....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 1.380.000 €, 530,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

530 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2013, 2.788 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 1.380.000,00 EUR Na prodaj je izjemna, reprezentativna vila na mirni lokaciji na obrobju Nove Gorice, tik ob meji z Italijo. Stavba, zgrajena v začetku 20. stoletja, združuje klasično....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

58,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1892, adaptirano l. 2023, P/1 nad., V Seči na atraktivni lokaciji ob Jernejevem kanalu prodamo obnovljeno in opremljeno 3-sobno stanovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni in prijetni Seči, tik ob Jernejevem kanalu, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 360.000 €, 71,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Hiša, STARA GORA, 103.000 €, 172,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

172 m2, bivalen, zgrajen l. 1851, adaptiran l. 1989, 6.000 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR Vikend na idilični lokaciji – STARA GORA pri Trebnjem Na mirni in sončni lokaciji v Stari Gori pri Trebnjem prodamo čudovit tradicionalni vikend zgrajen leta 1851, ki je bil....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOLMIN, 860.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-486 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni kompleks s prizvodno stavbo 2.683 m2 in pisarniško stavbo 479 m2. Proizvodna stavba v treh nadstropjih, pritličje in prvo nadstropje dostopno za tovornjake in nakladalno rampo, notranje tovorno dvigalo, garderobe in....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-189 (od skupaj 189)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!