• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 260 m2 najceneje ureje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine primorska vsaj 260 m2 najceneje ureje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 260 m2 najceneje urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 260 m2 najceneje urejeno" je bilo najdenih 96 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 880 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7300 eur
    • do 9100 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 91 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Hiša, PLAVJE, 1.200.000 €, 273,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

273,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1837, adaptirana l. 2021, 568 m2 zemljišča, P+1, Prodamo samostojni adaptirani kamniti hiši v Plavjah, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V manjši vasici v bližini Kopra se prodajata dve avtentični kamniti hiši, ki sta ju lastniki skrbno obnovili in....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 1.260.000 €, 12552,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

12.552 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Posredujemo pri ekskluzivni prodaji večjega stavbnega zemljišča, ki je primerno za razvoj stanovanjske soseske. Zemljišče se nahaja na slo-ita meji, ob mejnem prehodu Škofije in meri 12.552 m2, po namembnosti....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.296.000 €, 356,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2025.,

www.indomio.si

356 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.296.000,00 EUR Vasica Malija je skriti biser slovenske Istre, ki se nahaja na hribčku nad Izolo in Portorožem. S svojo idilično lego ponuja dih jemajoče razglede na Tržaški zaliv, slovensko obalo ter okoliško....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 1.380.000 €, 530,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

530 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2013, 2.788 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 1.380.000,00 EUR Na prodaj je izjemna, reprezentativna vila na mirni lokaciji na obrobju Nove Gorice, tik ob meji z Italijo. Stavba, zgrajena v začetku 20. stoletja, združuje klasično....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 1.600.000 €, 5020,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2024.,

www.indomio.si

5.020 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR V neposredni bližini morja se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 5020 m2. Večji del parcele je v območju ZP (oddih v oblikovanih zelenih okoljih, gostinske, kulturne, turistične, rekereacijske in športne dejavnosti), bivanje,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 3.400.000 €, 2452,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.452,1 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 2007, 6.445 m2 zemljišča, nova gorica - turistično nastanitveni kompleks, prodamo. Cena: 3.400.000,00 EUR NOVA GORICA - TURISTIČNO NASTANITVENI KOMPLEKS Na odlični lokaciji v Novi Gorici, le 4 km od mejnega prehoda z Italijo ter 5 km....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-96 (od skupaj 96)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!