• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 280 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine primorska vsaj 280 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 280 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 280 m2" je bilo najdenih 440 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 665 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7600 eur
    • do 9500 eur (povprečna cena)
    • do 11000 eur
    • do 95 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.450.000 €, 676,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

676 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2007, 4.958 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.450.000,00 EUR Zgodovinsko grajsko posestvo z izjemnim razvojnim potencialom za preplet bivanjskih in poslovno-gostinskih vsebin se nahaja na mirnem obrobju naselja Cesta, le približno 3....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 698,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se istrska hacienda, zaokrožena stanovanjsko poslovna posest funkcionalne uporabnosti kot zasebno domovanje na visoki ravni bivanja, lahko kot stanovanjska stavba z ločenim gostinskim objektom ali kot poslovna rezidenca....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 278.000 €, 698,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

698 m2, posest, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na jugozahodni legi v Luciji za naložbo, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Prodamo stavbo zemljišče velikosti 698 m2, ki se nahaja tik na robu pozidave vrstnih hiš v Luciji, z jugozahodno lego 50 m nad morjem, oddaljeno vsega 850 m....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 165.000 €, 698,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, 2x stavbi parceli v Kavaličih, prodamo. Cena: cca 165.000,00 EUR 1. Stavbna parcela površine 698m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca 100m2. cena 165.000€ 2. Stavbna parcela površine 667m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjska hiša z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični prostor....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 450.000 €, 700,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 1,1 m2 zemljišča, V mirnem okolju v naselju Volče pri Tolminu je na voljo samostojna stanovanjska hiša, ki združuje tradicionalno gradnjo, funkcionalno razporeditev in prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 450.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjski objekt z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 739.206 €, 702,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

702 m2, posest, prodamo. Cena: 1.053,00 EUR Parcela leži cca 510 m SZ od Kubeda na območju imenovanim pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot. V naravi gre za pretežno iglast gozd.. Pogoj prodajalca....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 210.000 €, 708,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

708 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravna, urejen dostop, ob parceli vsi priključki, elektrika, voda, internet, parcela teče vzdolž asfaltirane javne občinske ceste, zelo mirna in sončna okolica, južna stran, možna menjava za stanovanje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Hiša, VOLČJA DRAGA, 2.418.000 €, 744,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

744 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.250,00 EUR/m2 PRODAJA – VEČSTANOVANJSKA HIŠA Z 8 ENOTAMI, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) V urejenem in dostopnem okolju v Volčji Dragi – Vogrsko prodamo večstanovanjsko hišo z 8 stanovanjskimi enotami,....

 
 
 
  Hiša, BERTOKI, 1.690.000 €, 753,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2023.,

www.indomio.si

753 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.086 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR Samostojna hiša, Bertoki V mirnem okolišu le 8 kilometrov do Kopra prodamo samostojno hišo v izmeri 735 m2, kateri pripada 2.086 m2 zemljišča. Primerna je tudi za večjo družino. Narejena je v....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 9.276 €, 773,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

773 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 773 m2, parcela je delno poraščena in je sestavljena iz dveh parcel, ki skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 450.000 € na 399.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PARECAG, 399.000 €, 786,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

786 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Parecagu, nad Portorožem, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 786 m2, z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo prestižne samostojne vile.Projekt predvideva moderno zasnovano luksuzno vilo skupne površine 500 m2, razporejeno....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO, 599.000 €, 800,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, V posredovanje smo prevzeli parcelo v izmeri 800 m2, na lepi lokaciji v Ljubljani. Katastrska občina je Šmartno ob Savi in se nahaja nasproti trgovskega središča BTC, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Dodaten opis Sedaj se na parceli nahaja objekt v izmeri 159,50m2,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 350.000 €, 808,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

808 m2, zazidljiva, ŠARED - IZOLA: Zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom.Na izjemni lokaciji v Šaredu prodamo zazidljivo parcelo v skupni izmeri 808 m2, z izdanim gradbenim dovoljenjem, ter plačanim komunalnim prispevkom. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 5.679 €, 1262,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 1.879.850 €, 5371,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo zazidljivo zemljišče za centralne dejavnosti Prodamo zemljišče, namenjeno centralnim dejavnostim poslovno–stanovanski, storitsvenim dejavnostim, trgovini, gostinstvu, pisarnam, zdravstvenim in izobraževalnim storitvam Zemljišče se nahaja na v neposredni bližini glavnih....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 27.500 €, 1712,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji 2 kmetijskih zemljišč , ki v naravi predstavljata povezano celoto v velikosti 4.992 m2 (3.377m2 in 1.615m2). .

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 374.400 €, 2496,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.496 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, z krasnim razgledom na Goriški grad in goriško univerzo, vsa infrastruktura na območju parcele, dostop iz asfaltirane javne poti. Odlična sončna lega in lokacija, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m² Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 29.500 €, 4531,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Šempeter-Vrtojba ID oglasa: 490371002-26 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vrtojbi posredujemo pri prodaji prvovrstnega kmetijskega zemljišča v velikosti 4.531 m2. Zemljišče ima namakalni sistem. Za več informaciji pokličite 041 523 794. Prodajalcu povejte da ste oglas videli....

 
 
 
  Zemljišče, KOZARNO, 244.125 €, 3255,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Dopustne dejavnosti: Na lokaciji so poleg proizvodne dejavnosti dopustne tudi različne dejavnosti, kot so: Proizvodne in obrtne dejavnosti manjšega obsega, ki ne motijo bivalnega okolja Terciarne dejavnosti , kot so turizem, gostinstvo, trgovina, storitvene dejavnosti (npr. kozmetični....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.437 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, STRUNJAN, stavbno zemljišče, 3.437 m2, območje gradnje za stanovanjski in/ali turistični namen, prodamo. Cena: cca 700,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 440)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled