• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 290 m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • nepremičnine primorska vsaj 290 m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 290 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 290 m2" je bilo najdenih 439 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 666 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7800 eur
    • do 9800 eur (povprečna cena)
    • do 11000 eur
    • do 98 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRTOJBA, 110.000 €, 1491,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.491 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zemljišče za investicijo. Nad kampom v Vrojbi se proda parcela, katere namenska raba je območje stavbnih zemljišč: površine za turizem. Namenjene za gostinske objekte, hotele, bungalove, apartmaje in druge objekte za....

 
 
 
  Zemljišče, POBEGI, 250.000 €, 904,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

904 m2, zazidljiva, KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904m2. Zemljišče ima urejen dostop in je ravna. Ob neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 98.252 € na 91.234 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.10.2024 - 98.252 €
15.04.2025 - 80.612 €
11.09.2025 - 98.252 €
22.04.2026 - 91.234 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

7.018 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša 98.252 EUR. Nova....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 140.000 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

2.635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno, je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 68.760 €, 3438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

3.438 m2, kmetijsko zemljišče, Atraktivno zemljišče z oljčnikom na planoti pod vasjo Marezige, prodamo. Cena: 68.760,00 EUR Atraktivno zemljišče na planoti pod vasjo Marezige Na lepi in osončeni planoti Marišče, tik pod vasjo Marezige v smeri proti Kopru, prodamo urejeno in prostorno....

 
 
 
 
+28%

Spremembe cen iz 195.000 € na 250.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, VRTOJBA, 250.000 €, 4184,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2025 - 195.000 €
16.03.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

4.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Prodamo večje zemljišče v skupni izmeri 4184 m2. Po namenski rabi je zemljišče po večini (65%) stavbno zemljišče, podrobnejša namenska raba – površine za turizem. Preostali del je kmetijsko zemljišče. Primerno za gradnjo objektov:....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 280.850 €, 5617,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Nova Gorica – Preserje Branik, skupna površina 5.617,00 m2, zazidljivo zemljišče 1.904,00 m2. Cena: 280.850 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča med Vipavsko in Braniško....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 1 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 80.988 €, 13498,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

13.498 m2, kmetijsko zemljišče, Ob asfaltirani lokalni cesti, prodamo. Cena: cca 6,00 EUR/m2 Večji del površine predstavlja 5 posameznih parcel povezanih v celoto, površine 9650m2 in se nahajajo poleg asfaltirane lokalne ceste. V naravi predstavljajo pašnik in gozd listavcev. Preostali....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim razgledom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 149.000 €, 931,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 3.200.000 €, 1077,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

xxx .

 
 
 
  Kmetija, ŠMARJE, Po dogovoru, 3991,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Vstopite v čarobni svet neokrnjene narave, kjer se v objemu zelenih teras razprostira čudovit oljčnik v idiličnem okolju pod vasjo Šmarje. Ta pravljična posest, ki obsega 3.991 m2, predstavlja izjemno priložnost za vse ljubitelje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-439 (od skupaj 439)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!