• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 320 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine primorska vsaj 320 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 320 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 320 m2" je bilo najdenih 426 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 586 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6900 eur
    • do 8700 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 87 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 799.000 €, 5462,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Tik nad slikovito dolino Dragonje, obdane z naravo in obsijane s soncem zaradi odlične južne lege, se v Sečovljah prodajajo tri parcele s čudovitim pogledom na morje. .

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, LOPAR, 47.262 €, 7877,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

7.877 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Loparju. Gre za 2 povezani parceli s skupno površino 7877m2.Dostop je urejen po makadamski poti. Za več informacij pokličite na telefon: 040-503-434 .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, GRAČIŠČE, 13.000 €, 5111,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega števila kmetijskih zemljišč, ki se večina držijo skupaj kot celota ter se nahajajo v naselju Dvori oz. natančneje v neposredni bližini ceste Movraž - Dvori. Skupna kvadratura vseh zemljišč znaša....

 
 
 
  Zemljišče, TRIBAN, 28.000 €, 4317,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

4.317 m2, kmetijsko zemljišče, Triban, kmetijsko zemljišče, 4.317 m2, možnost dodatnega nakupa sosednje parcele, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki se nahaja v naselju Triban v Vanganelski dolini. Zemljišče je velikosti 4.317 m2 ter....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 22.400 €, 1869,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 14.000 €, 3565,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklop najboljših kmetijskih zemljišč v velikosti 3.565 m2. Zemljišča so ravna in pravilnih oblik, kar zagotavlja lahko obdelavo. LOKACIJA Nahajajo se v Kubedu, v neposredni bližini vasi. Do njih pelje urejena poljska....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 39.000 € na 35.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IMENJE, 35.000 €, 4735,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.03.2025 - 39.000 €
27.02.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

4.735 m2, kmetijsko zemljišče, 4.735 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 4735m². Nahaja se na sončni lokaciji v bližini vasi Imenje.Na zemljišču je nasad 48 oljk (starost 20 let) ter 1200 trt rebule....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 134.555 €, 1583,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.583 m2, zazidljiva, Ali iščete čudovito in zeleno zemljišče na mirni lokaciji? To je priložnost, ki je ne smete zamuditi. Za več informacij nas kontaktirajte še danes. Ne zamudite odlične investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 134.555,00 EUR Gradbena parcela velikosti 1583 m²....

 
 
 
  Zemljišče, FIJEROGA, 18.600 €, 7787,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

7.787 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik in gozd, prodamo. Cena: 18.600,00 EUR V prodaji imamo kmetijsko in gozdno zemljišče med Fijerogo in Župančiči. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel v skupni velikosti 7.787 kvadratnih metrov. Majša parcela je kategorizirana kot kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 169.000 €, 11311,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-67 Ogled oglasa na strani ponudnika V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2 in 962 m2 in se prodajajo kot celota. Sama zemljišča v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 3.400.000 €, 2452,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.452,1 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 2007, 6.445 m2 zemljišča, nova gorica - turistično nastanitveni kompleks, prodamo. Cena: 3.400.000,00 EUR NOVA GORICA - TURISTIČNO NASTANITVENI KOMPLEKS Na odlični lokaciji v Novi Gorici, le 4 km od mejnega prehoda z Italijo ter 5 km....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 180.090 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

6.210 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29,00 EUR/m2 Naprodaj je čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni – v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje: Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 1.774.500 €, 1183,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.183 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozd, 1.183 m2, ob cesti Movraž - Dvori, prodamo. Cena: cca 1.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, v skupni velikosti 1.183 m2. Gozd se nahaja v bižini ceste Movraž - Dvori ter ima urejen dostop. ID zak parcel: 2618 2370 2618....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, NOVA GORICA, 1.950.000 €, 8650,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

8.650 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1988, Večja industrijska hala za proizvodnjo ali skladišče v poslovni coni v Stari Gorici, Italija. Višina hale cca 8 metrov, lahek dostop. Prevzem možen takoj. V ceni ni vključen DDV. Ugodno, prodamo. Cena: 1.950.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zemljišče primerno za investicijo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup zemljišča v eni izmed najbolj iskanih lokacij na slovenski obali. Zemljišče se nahaja v Luciji in je idealno za poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 201.890 €, 1553,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez hipotek. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 33.000 €, 3866,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2022.,

www.indomio.si

3.866 m2, kmetijsko zemljišče, Na južni legi, odprt pogled na dolino Dragonje, vse do Buj. Ima urejen javen kolovoz-pot do zemljišča. CCa 2000 m2 zemljišča je urejenega in pripravljenega za ureditev oljčnika, ostalo pa je gozd. Možno postaviti kamnit gospodarski objekt velikosti 40....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 890.000 €, 1580,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni bližini AC priključka, v izmeri 1.580 m2. Zemljišče je pravokotne, podolgovate oblike. Teren je in raven. Zemljišče je trenutno delno komunalno opremljeno....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 1.090.000 €, 3424,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2026.,

www.indomio.si

3.424 m2, zazidljiva, Bertoki, 3.424 m2, zazidljivo zemljišče, komunalno opremljeno, možnost poslovno-stanovanjske gradnje, trenutni dohodek iz naslova najemnin 55.000 EUR/letno, prodamo. Cena: cca 1.090.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-110 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike, dimenzije 80m x 18m. V bližini se nahaja tudi vodovod....