• GoHome Professional
nepremičnine primorska vsaj 320 m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine primorska vsaj 320 m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine primorska vsaj 320 m2 terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine primorska vsaj 320 m2 terasa" je bilo najdenih 23 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.429 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 190000 eur
    • do 240000 eur (povprečna cena)
    • do 290000 eur
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOŠTABONA, 990.000 €, 344,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-119 Ogled oglasa na strani ponudnika V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva, na katerem stojita vrstna hiša ter stanovanjski objekt s pomožnim kmetijskim delom v pritličju. Vsaka izmed....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 780.000 €, 327,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

327,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 599 m2 zemljišča, lepa, mirna lokacija, čudoviti razgledi, J lega, prostorna, 4 stanovanja, potencial za prenovo - sanjski dom, velik vrt, zidana garaža, parkirna mesta, asfaltni dostop, urejena dokumentacija, bližina trgovin, restavracij, šole,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine primorska vsaj 320 m2 terasa'
350.000 €
960.000 €
305.000 €
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 990.000 €, 344,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

344,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 33.500 m2 zemljišča, P+1, koštabona - hiša+gosp. objekt (veliko posestvo), prodamo. Cena: cca 990.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva,....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 699.000 €, 369,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

369,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 2.789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR ŠEMPAS – IZJEMNA PRILOŽNOST: PROSTORNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA Z VELIKIM ZEMLJIŠČEM (2.789 m²) Na mirni, sončni lokaciji v Šempasu vas pričakuje prostorna in vsestranska dvostanovanjska hiša, ki....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 987.000 €, 406,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve/pisarne, Primorska – Koper, zgrajeno l. 1995, 5./5. nad., neto tlorisna površina 406,50 m2, terasa 135,10 m2. Cena: 987.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V centru Kopra, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.480.000 €, 305,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Na voljo je ekskluzivna priložnost za nakup popolnoma obnovljene vile v Marezigah (12 km iz Kopra) z izjemnim pogledom na ves Tržaški zaliv. Poleg prestižne nepremičnine, ki stoji na zazidalni parceli v velikosti 1.841 m2, posest....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 2.300.000 €, 428,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

428 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Ekskluzivna nepremičnina - vila z čudovitim razgledom na morje na večjem zemljišču s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za gradnjo dodatne vile – Bernardin, Portorož Na eni najbolj prestižnih....

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Poslovni prostor, STRMEC NA PREDELU, 299.000 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.08.2025.,

www.indomio.si

300 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1954, 636 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Na odlični lokaciji tik ob meji z Italijo prodamo gostinsko-turistični objekt »Hermanov hram«. Objekt trenutno ni v uporabi, sicer pa ima bogato in uspešno zgodovino zelo obiskane in znane turistične....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 1.950.000 €, 444,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

444 m2, samostojna, adaptirana l. 2024, 1.050 m2 zemljišča, Vrhunska Moderna Vila v Maliji nad PortorožemNeprecenljiva priložnost za nakup luksuzne vile z osupljivim razgledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 2.300.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito moderno vilo, ki se nahaja....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
  Hiša, BOŠAMARIN, 980.000 €, 462,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Hiša, PARECAG, 1.500.000 €, 525,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

525 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Na mirni lokaciji, le 3 km od Lucije in 3,6 km od morja, je naprodaj večja hiša z 425 m² površine ter dodatno delavnico velikosti 100 m². Hiša je bila zgrajena leta 1992, ima urejena gradbeno in uporabno dovoljenje.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjski objekt z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA IDRIJA, 590.000 €, 700,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

700 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.145 m2 zemljišča, Poslovno stanovanjska hiša z utečenim poslom na frekventni lokaciji. V pritličju delavnice in skladišča skupne površine cca 500 m2, v prvem in drugem nadstropju dve ločeni stanovanji skupne površine cca 250 m2. Pritlični prostor....

 
 
 
  Hotel, KOZANA, 2.385.000 €, 1254,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – hotelsko-gostinski objekt, Goriška – Goriška Brda (Kozana), zgrajeno l. 2009, K+P+1+2, skupna izmera zemljišča 1.777,00 m2 od tega 1.253,90 m2 uporabne površine. Cena: 2.385.000 EUR. V osrčju Goriških Brd, na priljubljeni turistični lokaciji ob stičišču z italijansko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-22 (od skupaj 21)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!