• GoHome Professional
nepremičnine prvo nadstropje čim manjše bazen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine prvo nadstropje čim manjše bazen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine prvo nadstropje čim manjše bazen

  • Za iskalni niz "nepremičnine prvo nadstropje čim manjše bazen" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.656 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 310 m2
    • do 390 m2
    • 390 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 390 m2
    • 460 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BREŽICE, 192.000 €, 140,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 2.000 m2 zemljišča, P+1, Lepa hiška na idilični lokaciji, obdana z zelenjem in vinogradi, blizu avtobusna postaja, 5 km od AC priključka Brežice in Term Čatež, idealna za nekoga, ki si želi biti samooskrben z vrtom in nekaj....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 443 m2 zemljišča, P+1, Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno, opremljeno hišo z bazenom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Na idilični in mirni lokaciji na Maliji nad Izolo prodamo samostojno,....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine prvo nadstropje čim manjše bazen'
180.000 €
110.000 €
269.000 €
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 313,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

313 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2014, 1.250 m2 zemljišča, K+P+1, V središču Rogaške Slatine je na manjšem hribu na voljo čudovita samostojna družinska hiša, ki združuje sodobno udobje z bližino narave. S parcele, obdane z visokimi drevesi, se odpirajo lepi, odprti....

 
 
 
  Hiša, BOŠAMARIN, 980.000 €, 462,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....

 
 
 
  Hiša, TOPOLOVEC, 985.000 €, 471,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

471 m2, samostojna, adaptirana l. 2012, P+1+2, Obnovljena kamnita vila, prodamo. Cena: 985.000,00 EUR Sredi pristne istrske vasice v koprskem zaledju je naprodaj obnovljena kamnita vila, obdana z dišečo mediteransko vegetacijo. Preko s kamnitimi ploščami tlakovanega vaškega trga nudi....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

500 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 4.485 m2 zemljišča, K+P+1, VILA ROGAŠKA, ki meri 500 m2, je verjetno najlepša vila v Sloveniji. Razprostira se na prekrasnem vrtu, ki meri 4.485 m2. Zaznamujejo jo lepota, eleganca, prostornost, razkošje in panoramski razgled. Je skrbno negovana....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 1.380.000 €, 530,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

530 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2013, 2.788 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 1.380.000,00 EUR Na prodaj je izjemna, reprezentativna vila na mirni lokaciji na obrobju Nove Gorice, tik ob meji z Italijo. Stavba, zgrajena v začetku 20. stoletja, združuje klasično....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 335.000 €, 1532,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

1.532 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišča s skupno površino 1532m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt treh stanovanjskih objektov z bazenom, ter objekta za shrambe: Stavba A (dvostanovanjski objekt): v....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 4.750.000 €, 6560,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Hotelsko-gostinski objekt s športno dvorano, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 2008, K+P+N+N, skupna izmera 6.560,80 m2 uporabne površine in 11.492,00 m2 pripadajočega zemljišča. Cena: 4.750.000 EUR. V centru Rogaške Slatine, na priljubljeni turistični lokaciji, prodamo hotelsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si