• GoHome Professional
nepremičnine prvo nadstropje 180 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine prvo nadstropje 180 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine prvo nadstropje 180 m2 balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine prvo nadstropje 180 m2 balkon" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.426 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manjši)
    • 190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 210000 eur (povprečna cena)
    • do 250000 eur
    • do 2100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR HRVATINI – HIŠA Z RAZGLEDOM NA MORJE, KI BO UKRADEL VAŠE SRCE Zamislite si, da se vsako jutro zbudite s pogledom na neskončno modrino morja V mirnem, urejenem naselju Hrvatinovi, le 3 km od....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine prvo nadstropje 180 m2 balkon'
178.000 €
538.000 €
549.000 €
  Hiša, VOJNIK, 389.000 €, 177,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

177 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2024, 1.113 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 389.000,00 EUR Topel dom v središču Socke – obnovljena in skrbno vzdrževana družinska hiša Na prijetni, sončni lokaciji v centru naselja Socka (občina Vojnik) je naprodaj lepo vzdrževana in....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 289.000 €, 183,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

183,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 404 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Radizelu prodamo hišo, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni in sončni legi v Radizelu (občina Hoče - Slivnica) prodamo lepo enostanovanjsko hišo zgrajeno l. 1990, sproti vzdrževano....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 175,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

175,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 148 m2 zemljišča, K+P+1+M, vrstna hiša z garažo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR V Podutiku v naselju vrstnih hiš prodamo vmesno vrstno hišo z dobro osončenostjo skupaj z garažo v nizu garaž. Velika okna omogočajo, da so prostori....

 
 
 
  Hiša, ŠEPULJE, 185.000 €, 174,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2024.,

www.indomio.si

174,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1972, 272 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Končna vrstna hiša na lepi odprti in cel dan osončeni lokaciji. Prehod do hiše je skozi kamnit portal mimo sosednje vrstne hiše, do lastnega dvorišča. Lastnik pravkar končuje nov....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, GORENJA VAS, 159.000 €, 190,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371007-4 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gorenji vasi pri Kanalu ob Soči je naprodaj samostojna hiša s 190 m2 bivalne površine. V osrednjem delu pritličja se nahajata hodnik in kopalnica (WC je ločen). V južnem krilu je svetla dnevna soba, ki je preko jedilnice povezana....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 170.000 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-614 Ogled oglasa na strani ponudnika KRŠKO, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1975, obnovljeno 1989 ( streha), z uporabno površino 94,6m2, neto tlorisno površino 167,6m2 in cca 612m2 zemljišča, prodam za 170.000,00 EUR. Hiša obsega: kletni del, kjer se nahajajo: hodnik,....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

192,49 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se ponaša....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 650.000 €, 192,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2025.,

www.indomio.si

192,75 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2024, 151,5 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji polovice hiše v Jasni, na čudoviti lokaciji, s pogledom na jezero Jasna. Predmet prodaje je polovica hiše oziroma tri stanovanja, ena ločena....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 554.000 €, 194,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

194 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 554.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (6 sob, 29 ležišč, 54 m² terasa/vrt) Na vrhunski lokaciji v starem jedru Pirana je naprodaj prostorna vrstna hiša s 140 m² bivalne površine in kar 54 m² čudovite....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 369.000 € na 349.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IG, 349.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 369.000 €
07.05.2026 - 349.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2025, 212 m2 zemljišča, P+1+M, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, ki stoji na manjši parceli, odlična lokacija v neposredni bližini centra Ig-a in hkrati odmaknjena od prometnih cest, večji del hiše je prenovljen,....

 
 
 
  Hiša, PACINJE, 319.000 €, 196,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-525 Ogled oglasa na strani ponudnika V Pacinju (stičišče občine Ptuj in Dornava) prodamo odlično vzdrževano in redno adaptirano hišo, z letnico izgradnje 1977, skupne površine 196,4 m2, etažnosti K+VP+N. Hiša stoji na skupno 4.776 m2 v celoti ograjenega stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 698.000 €, 162,90 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in zelo iskani lokaciji, v samem centru Ljubljane na Tavčarjevi ulici, posredujemo pri prodaji večsobnega stanovanja z velikim potencialom, tako stanovanjskim kot poslovnim. Stanovanje, ki skupaj po podatkih GURS....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 17)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!