• GoHome Professional
nepremičnine prvo nadstropje 190 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine prvo nadstropje 190 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine prvo nadstropje 190 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine prvo nadstropje 190 m2 čim večje" je bilo najdenih 48 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.720 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 175,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2024.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 1.236 m2 zemljišča, P+M, Hiša v Cigonci: Prostorno, Tradicionalno, Unikatno, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša, ki se nahaja na mirni lokaciji v Cigonci, Slovenska Bistrica. Ta hiša, zgrajena v letu 1995, ponuja prostorno....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 175,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

175,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 148 m2 zemljišča, K+P+1+M, vrstna hiša z garažo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR V Podutiku v naselju vrstnih hiš prodamo vmesno vrstno hišo z dobro osončenostjo skupaj z garažo v nizu garaž. Velika okna omogočajo, da so prostori....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 230.000 €, 174,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2024.,

www.indomio.si

174 m2, pisarna, zgrajena l. 1982, 1/14 nad., Posredujemo pri prodaji prostorne pisarne v prvem nadstropju poslovno stanovanjskega kompleksa na frekventni lokaciji v središču Domžal. Nepremičnina ponuja 174 m2 dobro razporejenega delovnega prostora, ki vključuje 4 prostorne pisarne,....

 
 
 
  Hiša, ŠEPULJE, 185.000 €, 174,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2024.,

www.indomio.si

174,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1972, 272 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Končna vrstna hiša na lepi odprti in cel dan osončeni lokaciji. Prehod do hiše je skozi kamnit portal mimo sosednje vrstne hiše, do lastnega dvorišča. Lastnik pravkar končuje nov....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 475.000 €, 172,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

172,3 m2, vrstna, zgrajena l. 2008, adaptirana l. 2023, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Prodamo sodobno in kakovostno grajeno vrstno hišo v mirnem in prijetnem Gabrovem naselju v Divači. Naselje je idealno za družine in vse, ki si želijo udobnega bivanja brez mestnega vrveža, saj je....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-48 (od skupaj 48)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!