• GoHome Professional
nepremičnine prvo nadstropje balkon najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine prvo nadstropje balkon najceneje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine prvo nadstropje balkon najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine prvo nadstropje balkon najceneje" je bilo najdenih 193 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.371 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

362 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem.....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2011, 656 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KAJ: Del dvojčka oz. KRAJNA HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvojček, zgrajen l. 1995, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA (del dvojčka) V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem. KJE:....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 850.000 €, 477,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša stoji na čudoviti sončni lokaciji z razgledom na travnik, v neposredni bližini gozda, idealnega za sprehode in sproščanje v naravi. Zgrajena je bila leta 2014, od takrat še ni bila vseljena. Razporeditev prostorov: V pritličju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 850.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2020.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490151040-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v središču industrijske cone Maribor - Tezno, je naprodaj moderna poslovno stanovanjska stavba, z lastnim, ograjenim parkiriščem. Objekt, grajen leta 2002, obsega dve etaži, pritličje in....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, V Semedeli prodamo samostojno hišo 242,5 m2 na veliki parceli s še dodatnim pomožnim objektom 76 m2, parkirišče, dvorišče, pogled na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR V Semedeli prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dolgi Most, 865.000 €, 312,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 890.000 €, 495,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

495,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.467 m2 zemljišča, 495,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.467 m2 zemljišča, Okolica Bleda - Velika hiša z razgledom, v okolici Brezij. Prostorna hiša s skupno površino 459,9 m2 ponuja tri ločene stanovanjske enote, vsaka s svojim vhodom.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 
  Hiša, JAGODJE, 950.000 €, 234,00 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2020, 483 m2 zemljišča, K+P+1, IZOLA- JAGODJE; Prodamo hišo - dvojček, Izola (Jagodje); Lokacija: Jagodje, miren predel nad Izolo, 500 m od morja; Vrsta: dvojček (K+P+1); Bivalna površina: 234 m2; Parcela: 483 m2; Leto gradnje: 1990;....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Hiša, BOŠAMARIN, 980.000 €, 462,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 980.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-77 Ogled oglasa na strani ponudnika V osrčju Poljanske doline posredujemo pri prodaji uglednega gostišča z 200 letno tradicijo. Stavba je bila zgrajena leta 1820, ter stoji na 2.062 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 365,4 m2 skupne površine, od tega 319,4 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 990.000 €, 248,00 m2 cca 3990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša s šestimi apartmaji, Gorenjska – Kranjska Gora, zgrajeno l. 1962, prenovljeno l. 2022, PK + VP + 1 + M, površina 248,80 m2, uporabna površina 160,50 m2, zemljišče 667,00 m2. Cena: 990.000 EUR. Posredujemo pri prodaji čudovite samostojne hiše s šestimi urejenimi apartmaji....

 
 
 
  Hiša, ANKARAN, 1.262.000 €, 329,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

329,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 3.687 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 1.262.000,00 EUR Čudovita trostanovanjska hiša z razgledom na morje in veliko parcelo – Hrvatini Na izjemni lokaciji v Hrvatinih, na robu naselja in s popolnim mirom ter zasebnostjo, se prodaja nekdanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 1.450.000 €, 903,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

903,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1847, adaptiran l. 2018, 604 m2 zemljišča, penzion z restavracijo in 11 sobami, kakovostna gradnja, v celoti opremljena profesionalna kuhinja,odlična lokacija v mestu, bližina železniške postaje, parkirišča, 2 električni polnilnici, v obratovanju,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 1.500.000 €, 379,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

379 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.489 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR HIŠA S ČUDOVITIM VRTOM IN DELAVNICO - ZADOBROVA/LJUBLJANA OSNOVNE PREDNOSTI: izjemno lepa parcela na robu naselja zelo prostorna hiša in čudovit vrt delavnice in skladiščni prostorI mirna....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 4.750.000 €, 6560,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Hotelsko-gostinski objekt s športno dvorano, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 2008, K+P+N+N, skupna izmera 6.560,80 m2 uporabne površine in 11.492,00 m2 pripadajočega zemljišča. Cena: 4.750.000 EUR. V centru Rogaške Slatine, na priljubljeni turistični lokaciji, prodamo hotelsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-193 (od skupaj 194)

<< <1 2 3 4 5> >>