• GoHome Professional
nepremičnine slovenija čim manjše - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija čim manjše - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija čim manjše" je bilo najdenih 5 122 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.408 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 747 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 216.700 €, 39,00 m2 cca 5560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

39,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 2010, 2/4 nad., Stanovanji (garsonjera in 2-sobno) v peš coni, trenutno zasedeni z najemniki, prodamo. Cena: 216.700,00 EUR V strogem centru mesta prodamo dve stanovanji (garsonjero in 2-sobno), ki sta v obnovljeni (streha in fasada),....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 169.000 €, 39,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.visa.si

Ljubljana ali okolica, iščemo stanovanje z ločeno spalnico v bloku, balkon je zaželjen, ni pa pogoj. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.03.2026. - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Hiša, POLZELA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-305 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji objekta in zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji Savinjskega nabrežja v Polzeli. Če iščete vikend za preživljanje prostega časa ali parcelo za gradnjo hiše je to priložnost za vas! Na parceli novo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Hiša, RAČKI VRH, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 5.152 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na Račkem Vrhu, razpršenem naselju gričev občine Radenci, ob lokalni cesti v bolj gostem delu naselja prodamo nedokončano manjšo hišo - vikend z letnico začetka gradnje 1997, cca 40 m2 skupne....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Bučkovcih, razpršenem naselju gričev Male Nedelje (občina Ljutomer) prodamo starejšo, nebivalno hišo z letnico 1880, 40m2 skupne stanovanjske površine, stoji na skupno 1.541 m2 v celoti stavbnega....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 29.900 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, 3.894 m2 zemljišča, K+P+M, V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo, prodamo. Cena: 36.900,00 EUR V bližini Bioterm (Mala Nedelja) prodamo manjšo, starejšo hišo z zemljiščem v skupni izmeri 3.894 m2. Hiša trenutno ni primerna....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1991, adaptiran l. 2007, P/1 nad., Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Utečeno poslovanje, frekventna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Prodamo Piccolo bar na Markovcu. Razpored: osrednji prostor za goste zunanja terasa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 209.000 €, 40,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, M/K+P+1+M, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR PRODAMO- 2 sobno stanovanje v Dravljah na Vodnikovi cesti, ki se nahaja v trostanovanjski krajni vrstni hiši. Dvosobno stanovanja obsega predsobo, kopalnico, kuhinjo, dnevno sobo z jedilnico in samostojno spalnico.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za 4-6 oseb .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 27.880 €, 41,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 225.000 €, 41,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

41,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Prodamo izjemno 2,5-sobno stanovanje na Punti v Piranu – le korak od morja! V Piranu, na Punti, prodamo stanovanje s površino 41,40 m², ki se nahaja v 3. nadstropju hiše, zgrajene leta 1900. Stavba je bila....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, VRHNIKA, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

41,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1810, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalnega stanovanja v samem centru Vrhnika, ki nudi udobno bivanje v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture. Stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.kumi.si

Razporeditev: predsoba bivalna kuhinja majhna kopalnica soba 1 soba 2 Lokacija: trgovina Mercator LPP št. 5, 22 in 23 obvoznica izvoz Podutik Priključki: elektika ima svoje odjemno mesto voda je skupna s solastnikom ogrevanja ni Prodaja se solastniški delež. Brez provizije za kupca.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

42,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, Prodajata se dva poslovna prostora (42,2 m2 in 42,8 m2) v PTC City v centru Maribora. Prostora sta povezana, možen nakup posamezno ali skupaj (cca. 84 m2), prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodajata se dva poslovna prostora v velikosti 42,2 m² in 42,8m2,....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 818)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>