• GoHome Professional
nepremičnine slovenija čim manjše 350 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija čim manjše 350 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija čim manjše 350 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija čim manjše 350 m2" je bilo najdenih 185 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.508 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 96000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 429.000 € na 389.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLEŠIVICA, 389.000 €, 376,20 m2 cca 1030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 429.000 €
26.03.2026 - 389.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Iščete svoj miren kotiček sredi narave, a hkrati v sodobni in prostorni hiši? Predstavljamo vam čudovito samostojno hišo v Plešivici na Krasu , ki združuje udobje, prostornost in slikovito naravno okolje. .

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 697.000 €, 377,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-122 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v nadstandardnem stanovanjskem naselju "Na plani" v Lescah, je na voljo izjemna priložnost za nakup samostojne hiše, ki je po podatkih GURS-a zgrajena leta 2011, v skupni izmeri 377,4 m2, od tega....

 
 
 
  Hiša, MATERIJA, 280.000 €, 377,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

377 m2, vrstna, zgrajena l. 1821, adaptirana l. 2000, 230 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Čar podeželja, udobje sodobnega doma Na idilični lokaciji med Krasom in Istro, le kratek sprehod od narave in le 25 minut vožnje do morja, se nahaja izjemna dvostanovanjska vrstna....

 
 
 
  Zemljišče, VODOLE, 29.990 €, 377,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 650.000 €, 377,90 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Na eni izmed najbolj zaželjenih in mirnih lokacij v Domžalah prodamo prostorno samostojno hišo s skupno površino 377,9 m² , na veliki, ravni parceli 1.495 m² . Ulica je izjemno urejena in le korak od vseh ključnih storitev. Izredno primerno za: investitorje – možnost gradnje večstanovanjskega....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ANHOVO, 490.000 €, 379,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

379 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 10.906 m2 zemljišča, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 1.500.000 €, 379,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

379 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.489 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR HIŠA S ČUDOVITIM VRTOM IN DELAVNICO - ZADOBROVA/LJUBLJANA OSNOVNE PREDNOSTI: izjemno lepa parcela na robu naselja zelo prostorna hiša in čudovit vrt delavnice in skladiščni prostorI mirna....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, Po dogovoru, 379,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.halodom.com

.

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 1.690.000 €, 380,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 567 m2 zemljišča, K+P+1, V Savljah prodamo izjemno dovršeno vilo z enkratnimi, nezastrtimi pogledi na zelene površine. Vljudno vabljeni na ogled, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR V Savljah prodamo sodoben objekt, ki prepriča z moderno zasnovo,....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 180.000 €, 380,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa avstroogrske grofice Zichy. ,obnovljena v stilu, opremljena z vsem potrebnim za takojsnjo vselitev.na mirni lokaciji za bezanje pred vsakdanjikom in popolno sprostitev v srcu prekmurja .

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 295.000 €, 380,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, 1.012 m2 zemljišča, Odlična priložnost za nakup prenovljene samostojne hiše v Zlatoličju z gostinskim lokalom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Odlična priložnost za nakup samostojne hiše v Zlatoličju, ki ponuja prenovljeno trisobno stanovanje in....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 1.425.000 €, 380,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1996, 42.872 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.425.000,00 EUR Dobrodošli na zgodovinski Zagajski domačiji, slikovitem koščku slovenske kulturne dediščine sredi slikovite pokrajine. To prostrano posestvo, zgrajeno na temeljih....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 110.000 €, 381,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 382,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013, 404 m2 zemljišča, K+P+M, 382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013,404 m2 zemljišča, K+P+M, Vrstna hiša z velikim vrtom na vrhunski lokaciji - mestno udobje v objemu narave, prodamo, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Vrstna....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-185 (od skupaj 186)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!