• GoHome Professional
nepremičnine slovenija čim manjše vsaj 370 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine slovenija čim manjše vsaj 370 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija čim manjše vsaj 370 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija čim manjše vsaj 370 m2" je bilo najdenih 2 145 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 350 m2 (malo manjši)
    • 390 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6200 eur
    • do 7800 eur (povprečna cena)
    • do 9300 eur
    • do 78 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOMŽALE, 650.000 €, 377,90 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Na eni izmed najbolj zaželjenih in mirnih lokacij v Domžalah prodamo prostorno samostojno hišo s skupno površino 377,9 m² , na veliki, ravni parceli 1.495 m² . Ulica je izjemno urejena in le korak od vseh ključnih storitev. Izredno primerno za: investitorje – možnost gradnje večstanovanjskega....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ANHOVO, 490.000 €, 379,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

379 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 10.906 m2 zemljišča, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 1.500.000 €, 379,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

379 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.489 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR HIŠA S ČUDOVITIM VRTOM IN DELAVNICO - ZADOBROVA/LJUBLJANA OSNOVNE PREDNOSTI: izjemno lepa parcela na robu naselja zelo prostorna hiša in čudovit vrt delavnice in skladiščni prostorI mirna....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, Po dogovoru, 379,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.halodom.com

.

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 1.690.000 €, 380,00 m2 cca 4450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 567 m2 zemljišča, K+P+1, V Savljah prodamo izjemno dovršeno vilo z enkratnimi, nezastrtimi pogledi na zelene površine. Vljudno vabljeni na ogled, prodamo. Cena: 1.690.000,00 EUR V Savljah prodamo sodoben objekt, ki prepriča z moderno zasnovo,....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 180.000 €, 380,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa avstroogrske grofice Zichy. ,obnovljena v stilu, opremljena z vsem potrebnim za takojsnjo vselitev.na mirni lokaciji za bezanje pred vsakdanjikom in popolno sprostitev v srcu prekmurja .

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 295.000 €, 380,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, 1.012 m2 zemljišča, Odlična priložnost za nakup prenovljene samostojne hiše v Zlatoličju z gostinskim lokalom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Odlična priložnost za nakup samostojne hiše v Zlatoličju, ki ponuja prenovljeno trisobno stanovanje in....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 1.425.000 €, 380,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2024.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 1996, 42.872 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.425.000,00 EUR Dobrodošli na zgodovinski Zagajski domačiji, slikovitem koščku slovenske kulturne dediščine sredi slikovite pokrajine. To prostrano posestvo, zgrajeno na temeljih....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 110.000 €, 381,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 382,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013, 404 m2 zemljišča, K+P+M, 382 m2, vrstna, zgrajena l. 1993, adaptirana l. 2013,404 m2 zemljišča, K+P+M, Vrstna hiša z velikim vrtom na vrhunski lokaciji - mestno udobje v objemu narave, prodamo, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Vrstna....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 220.000 €, 385,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

DRUŽINSKA HIŠA V DVEH ETAŽAH, PODKLETENA. POLEG GOSPODARSKO POSLOPJE, KI SE LAHKO UREDI V BIVALNO. ZAPRTO DVORIŠČE. HIŠA JE VSELJIVA, IMA NOVO STREHO IN DIMNIK. .

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, SADINJA VAS, 850.000 €, 386,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

386,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 973 m2 zemljišča, prostorna družinska hiša na velikem zemljišču, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA NA VELIKEM ZEMLJIŠČU REDKA PRILOŽNOST V SADINJI VASI Posredujemo pri prodaji čudovite, prostorne in nadstandardno zasnovane....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.390.000 €, 387,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhunski lokaciji v Portorožu se prodaja vila zgrajena 1960, v celoti prenovljena 1995. Vila sestoji iz 5 stanovanjskih enot: 1. stanovanje leži v pritličju in je veliko 117 m2. 2. stanovanje leži v pritličju in je veliko....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 340.000 €, 390,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je medetazna in obsega v prvi etaži, hodnik, wc, zelo prostorno jedilnico, kuhinjo in shrambo.Druga etaža vsebuje dnevno sobo z izhodom na balkon, hodnik, ke ima izhod na veliko teraso,kopalnica in utility. V prostorih za počitek so tri sobe, loćeni wc, in kopalnica.Mansardni....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 340.000 €, 390,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanjsko hišo na zelo mirni in sončni lokaciji. Hiša se nahaja na samem obrobju poznanega Planinskega polja. Hiša je medetazna in obsega v prvi etaži, hodnik, wc, zelo prostorno jedilnico, kuhinjo in shrambo.Druga etaža vsebuje dnevno sobo z izhodom na balkon, hodnik,....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 289.000 €, 390,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

390 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2019, 578 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta KJE: Lenart v Slovenskih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 880.000 €, 390,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

390,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 1.507 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 880.000,00 EUR Na idilični lokaciji med Kranjem in Škofjo Loko, v mirnem naselju tik ob gozdu, se nahaja čudovita, nadstandardna in prostorna samostojna hiša s premišljeno zasnovo ter veliko, urejeno....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 299.990 €, 391,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

391,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.062 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.990,00 EUR Na prodaj je izjemna priložnost za nakop prostorne in funkcionalne družinske hiše v mirnem okolju zaselka Željne, občina Kočevje. Hiša ponuja udobje za bivanje, možnost za dopolnilno poslovanje....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 600.000 €, 393,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gostinski lokal ima veliko parkirišče, dve terasi, veliko kuhinjo, skladiščne prostore in velik osrednji del namenjen gostom. .

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

393 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 1998, 832 m2 zemljišča, K+P+M, Prostorna in elegantna hiša v Vojniku, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji v Vojniku, Savinjska, Slovenija, vas pričakuje izjemna priložnost za nakup prostorne in elegantne hiše 382 m2....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 395.000 €, 393,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

393,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 605 m2 zemljišča, K+VP+M, vpisano v ZK brez bremen, prevzem možen takoj, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Na prodaj je prostorna hiša v mirnem delu Zapuže, ki vas bo navdušila s svojo sončno lego, odprtim razgledom in številnimi možnostmi ureditve....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 531.000 €, 393,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

393 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 201.009 m2 zemljišča, K+P+M, Idilična kmetija na samem - ko se narava in mir združita v popolno celoto, prodamo. Cena: 531.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj je čudovita kmetija, obdana z rodovitno zemljo, travniki, njivami in gozdovi – vse....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 393,50 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2025.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 739.000 €, 394,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji na vrhu Sežane, z odprtim pogledom na mesto in vse do Tržaškega zaliva, je naprodaj vseljiva samostojna enonadstropna hiša z mansardo, delno podkletena in primerna tudi za ureditev dveh ločenih stanovanj. .

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA DOLINA, 260.000 €, 395,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.indomio.si

395,65 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, 2.864 m2 zemljišča, novejši gostinski lokal z večjim zemljiščem in stanovanjskim delom, primerno za večjo družino, lahko začnete delati takoj, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Veliki....

 
 
 
  Hiša, VELIKA DOLINA, 260.000 €, 395,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

395,65 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.864 m2 zemljišča, Novejša hiša z gostilno in večjim stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Veliki dolini v Jesenicah na Dolenjskem, ki je bila zgrajena leta 2000, ter....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 350.000 €, 397,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

397 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1945, 397 m2 zemljišča, Prostorna hiša v Rogaški Slatini, 2 stanovanji in dodatna možnost stanovanja, investicija, bližina term, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Odlična investicijska priložnost ali dom za večgeneracijsko bivanje: Večkrat obnovljena....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 599.000 €, 398,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-46 Ogled oglasa na strani ponudnika Le streljaj od treh ribnikov na vzpetini poleg kapelice. Dostop je iz privat ceste. Navdih za hišo in opremo je družina lastnika fotografa pridobivala med potovanji po svetu. Na tem mestu je včasih bila kmetija.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 687.000 €, 399,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je samostojna hiša na Zgornjih Škofijah, ki se ponaša z dvema ločenima stanovanjema. Nepremičnina na Zgornjih Škofijah vam ponuja priložnost za prijetno in prostorno bivanje v mirnem okolju, obdana....

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na lepi lokaciji prodamo hišo v 3. gradbeni fazi. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 805)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!